Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

16 minutes ago, Igor_ said:

Ala si ti resio danas da se posvadjas sa nekim😂

Mada imas kvalifikacije da vodis neki tim u prvoj ligi. 

Što da se svađam? 😂 Do juče terali trenera i prizivali nazad Milojeviće i Mistere jer se lagano šetali do titule a ovaj skupo plaćeni stranac prima golove svaku utakmicu i ako mu ekipa i nije igrala loš fudbal ali od 20 šansi po meču davali jedan, dva gola uz sigurno barem jedan primljen gol iz jedne šanse zbog užasne odbrane. Eto danas Barak konačno  ispunio očekivanja, položio test i adaptirao se na našu ligu da mu pozavide Milojevići i Misteri. Danas smo se vratili na onu našu uspešnu Zvezdu u ligi i eto posle dva meseca nismo primili gol. Tako se osvajaju titule. 😂

 

Edited by Čočo
Dok se ne oteraju Terzić&co, dovede bolji trener i pojača se odbrana.
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Čočo said:

Što da se svađam? 😂 Do juče terali trenera i prizivali nazad Milojeviće i Mistere jer se lagano šetali do titule a ovaj skupo plaćeni stranac prima golove svaku utakmicu i ako mu ekipa i nije igrala loš fudbal ali od 20 šansi po meču davali jedan, dva gola uz sigurno barem jedan primljen gol iz jedne šanse zbog užasne odbrane. Eto danas Barak konačno  ispunio očekivanja, položio test i adaptirao se na našu ligu da mu pozavide Milojevići i Misteri. Danas smo se vratili na onu našu uspešnu Zvezdu u ligi i eto posle dva meseca nismo primili gol. Tako se osvajaju titule. 😂

 

Donekle se slazemo, ali konkretni pricam za protivnicke trenere koji imaju sindrom kukanja posle meca samo sa nama. 

Sto juce ovaj smrdljivko iz Vose nije kukao za penal koji je bio van 16? Ili za te 50/50 faulove, a i juce ih je Partizan dobijao. Cekao kraj da se izgrli sa svima i da se ulizuje. 

Gacinovic danas kuka a ne zna ni sam zbog cega. Sudjenje sasvim okej, bilo sitnih gresaka na obe strane. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Igor_ said:

Jel to i ovaj Gacinovic kenja nesto? 

Kako su se osilili svi da komentarisu posle nas. 

Svi su se osilili. Svaka šuša sebi daje za pravo da šilji onu stvar. Prošlo kolo onaj iz vojvodine pun priče posle nas, juče ni da bekne, sav srecan grli se i smeje sa Duljajem posle utakmice. 

Sad ovaj iz Krusevca.

 

Mada nije da im nismo dali povoda , kad kazem MI mislim na Bahara. Da smo ih zgazili kako je trebalo i jedne i druge, zapusili bi im usta, ovak neka ih. Nije da nisu zaslužili terzic u 'kompanija.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Igor_ said:

Donekle se slazemo, ali konkretni pricam za protivnicke trenere koji imaju sindrom kukanja posle meca samo sa nama. 

Sto juce ovaj smrdljivko iz Vose nije kukao za penal koji je bio van 16? Ili za te 50/50 faulove, a i juce ih je Partizan dobijao. Cekao kraj da se izgrli sa svima i da se ulizuje. 

Gacinovic danas kuka a ne zna ni sam zbog cega. Sudjenje sasvim okej, bilo sitnih gresaka na obe strane. 

Slažem se. Ali to je postala već praksa. Što kaže No name mi im dajemo povoda jer im dajemo i priliku da se bore do kraja sa nama pa im onda još teže padaju porazi. Što se tiče druge strane brda ne bih da ulazim u to, većina vidi sve kako trenutno funkcionišu stvari. 

9 minutes ago, Don Dusko said:

@Čočo pa valjda ima nesto izmedju ta dva ekstrema?

Da li smo svih ovih godina imali sredinu? Dok je Terzić&Co nikad nećemo ni imati. Za ovo šta njima treba ne treba im skupo plaćeni trener sa vizijom. Jer na fudbal se Terza&Co nikad nisu ni ,, palili". Evo za glavu me secite ako im posle utakmice ne priđu iz Uprave i kažu,, bravo momci videte da možete da igrate fudbal". Jer za bolje nisu, nisu videli i nikad dok su tu neće ni videti. Karma je sve ovo. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Спајић и Николић су били гори од противничких  балвана.

Генерално очајан фудбал. Ако се не види да сви морају стати да се врати прије свега пресинг и натјерати све да се тако и понашају,  онда нека врате неку домаћу незналицу па да се кења коме судије више помажу у борби за ту тако престижну титулу суперлиге. Стари добри дерби мртав на крепалог.:puke:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Čočo said:

Vladan Milojević podneo ostavku u Apolonu. Ovaj mučenik i ne zna da je bivši. Radujte se Zvezdaši. 🤦

Čočo znam da si ogorčen kao i svi mi, ali nije u redu da tako komentarises i ponistavaš Milojevica. Daleko da je bajan. Ali hajde malo postovanja za nekoga ko nas je vratio na fudbalsku mapu Evrope,  koji je iz ničega stvorio nešto. 

Za čoveka koji nam je doneo radost ulaskom u prvu LŠ, i radost do neba posle pobede na Liverpulom bivsim i buducim prvakom evrope u to vreme.

 

Samo podji od toga da nije imao ovoliko para na raspolaganju da dovodi igrače, da ih placa kao Hvana i Serifa po 4-5 miliona, nego je igrao sa čim je igrao. Uostalom imao je ko zna koliko manju platu za razliku od Bahara.

 

Za nekog ko je dosao na ništa , stvorio nesto i to nesto ostavio iz sebe,  za razliku od nekih koji su dosli na gotovo a doneli nista , red bi bilo malo postovanja, bar da se ne sprdamo.

 

 

Edited by No name
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...