Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, fasper said:

@Markoss Vladan Milojevic ili Bahar? Bas me zanima.😀

 

Nijedan. Meni je i dalje neverovatno da ljudima u mom okruzenju nije neverovatno da je prvi pik ako Bahar ode covek koji je u kiparskom prvenstvu na osmom mestu. To je kao da Srnica vratimo na zimu.

 

Prerasli smo mi takve trenere.

 

Sto se Bahara tice, pisao sam vec sta mislim, ali njemu ova veceras utakmica i derbi, mogu apsolutno sve da preokrenu. Ako dobije te dve tekme, i eventualno krene na prolece tim bolje da igra, svi ce da zaborave ovu krizu. Nek dokaze veceras da je kadar da bude trener Zvezde i nek pobedi vaznu utakmicu. 

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mnogo vise logike ima vezni red Stamenic-Hvang-Kanga nego li Micko Stamenic Hvang.

Opet ce Hvanga da proguta uloga koja nije njegova gde mora sa loptom da igra za jos dva igraca, a mi cemo pored defanzivnog Micka imati i Stamenica.

Kanga jeste rizican uvek, ali smo do sad mnogo bolje delovali sa njim nego sa ostalima.

Ako krene sa Mickom i Stamenicem, ocekujem da igramo kao pizde na X.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lično baš gotivim Krasoa, nema priče da je majstor na 5 metara, moćna tehnika i pregled igre, šutina, jak na nogama i sve. Međutim sa žaljenjem treba reći da je Šerif više pružio od njega u LŠ. Počeo je Kraso i protiv Lajpciga pa nije pipnuo loptu 3 puta, pojeli ga ovi francuski klinci.

 

Govor tela kao u Saleta Kataija, kad ga ne ide i krenu da mlate, ide glava u pod, ruke na bok i gašenje iz igre. To se baš oseti na LŠ nivou, bukvalno igrač manje. Baš nije lako naći ulogu takvim igračima i osetiti kad im treba dati punu slobodu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, Markoss said:

A sto Kraso nije cista devetka? Lik je i dalje najbolji strelac ove ekipe, a ne igra tri meseca vec. Uz to je na devetci bio najbolji igrac priprema i njegovim izbacivanjem iz startne postave smo i krenuli da se raspadamo. 

 

Po meni je Kraso napadac, a to sto ima tehniku mu je samo dodatni plus. Nije bivo kao Serif i nije lelujav kao Olanjinka, ali je cvrst, ume da se zagradi, ume da odigra, ima odlican sut, i za razliku od Serifa i Olanjinke ne treba mu pet sansi da postigne jedan gol. To sto je on sklonjen jer protiv Sitija nije nista odigrao, mi je nesto najneverovatnije ove sezone, jer da vaze takvi arsini za Endiajea, lik bi trckarao krugove sa Vigom, posto mu je ta utakmica protiv Sitija bila poslednja dobra. Olanjinki je ona protiv Fenerbahcea poslednja dobra, al nek se bore momci, mozda ih i usere neki gol veceras, po zakonu velikih brojeva bi trebalo. 

Dečko je napadač. Samo ga ovde već duže vremena pojedini vide iza napadača. Dečko bio u dva najbolja strelca i asistenta druge francuske lige kao napadač. A Krasoa je sam Bahar uništio nakon povrede Ivanića i forsiranje da igra iza napadača pa čak i po krilima. Često ga je vrteo po tim pozicijama. Dečko se od tad pogubio načisto i ne može da se vrati. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

A sto Kraso nije cista devetka? Lik je i dalje najbolji strelac ove ekipe, a ne igra tri meseca vec. Uz to je na devetci bio najbolji igrac priprema i njegovim izbacivanjem iz startne postave smo i krenuli da se raspadamo. 
 
Po meni je Kraso napadac, a to sto ima tehniku mu je samo dodatni plus. Nije bivo kao Serif i nije lelujav kao Olanjinka, ali je cvrst, ume da se zagradi, ume da odigra, ima odlican sut, i za razliku od Serifa i Olanjinke ne treba mu pet sansi da postigne jedan gol. To sto je on sklonjen jer protiv Sitija nije nista odigrao, mi je nesto najneverovatnije ove sezone, jer da vaze takvi arsini za Endiajea, lik bi trckarao krugove sa Vigom, posto mu je ta utakmica protiv Sitija bila poslednja dobra. Olanjinki je ona protiv Fenerbahcea poslednja dobra, al nek se bore momci, mozda ih i usere neki gol veceras, po zakonu velikih brojeva bi trebalo. 
Meni je Krasso uvek bio kec na 11 za formaciju 4-3-3 gde on igra tu lažnu 9, nešto što je Bobi Firminjo igrao u Lpool. Ja delim tvoje mišljenje da bi takva uloga u timu za njega i za tim bila idealna, ali avaj, ne gine nam Šerif.

Sent from my A063 using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Bahar napravi sve ono sto smo dugo svi zeljeli, dovede par dobrih inostranih igraca, rastjera škart, gurne mlade u vatru i melje, savrsena igra. Pa se posere na sve to, dovede tri nova igraca i gurne ih u startnu postavu i unisti sve sto je predhodna tri mjeseca radio, i to sve pred LŠ par dana.

Ja evo nisam pametan i nisam strucnjak, al to da covjek sam sebi uradi, a da mu neko nije stavio utoku na celo ne mogu da svarim.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, PERICA!!! said:

Bahar napravi sve ono sto smo dugo svi zeljeli, dovede par dobrih inostranih igraca, rastjera škart, gurne mlade u vatru i melje, savrsena igra. Pa se posere na sve to, dovede tri nova igraca i gurne ih u startnu postavu i unisti sve sto je predhodna tri mjeseca radio, i to sve pred LŠ par dana.

Ja evo nisam pametan i nisam strucnjak, al to da covjek sam sebi uradi, a da mu neko nije stavio utoku na celo ne mogu da svarim.

+ su mu prodali štopera, jednog od nosioca odbrane i jedinog kvalitetnog levog beka pred sam početak sezone. I vidi, gle čuda, baš nam ta pojačanja trebaju u zimskom prelaznom roku. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Čočo said:

+ su mu prodali štopera, jednog od nosioca odbrane i jedinog kvalitetnog levog beka pred sam početak sezone. I vidi, gle čuda, baš nam ta pojačanja trebaju u zimskom prelaznom roku. 

 

Za tog levog beka je sam Bahar rekao da mu ne treba. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

 

Nijedan. Meni je i dalje neverovatno da ljudima u mom okruzenju nije neverovatno da je prvi pik ako Bahar ode covek koji je u kiparskom prvenstvu na osmom mestu. To je kao da Srnica vratimo na zimu.

 

Prerasli smo mi takve trenere.

 

Sto se Bahara tice, pisao sam vec sta mislim, ali njemu ova veceras utakmica i derbi, mogu apsolutno sve da preokrenu. Ako dobije te dve tekme, i eventualno krene na prolece tim bolje da igra, svi ce da zaborave ovu krizu. Nek dokaze veceras da je kadar da bude trener Zvezde i nek pobedi vaznu utakmicu. 

 

Biti drugi u ovakvom prvenstvu, a do juce cak na -6 je "uspeh" koji Milojevic sebi nije, ne bi, niti ce dozvoliti. Za to postoji razlog. Isto tako postiji razlog zasto uz najbolji roster u zadnih 10 godina Zvezda igra uzasno. U oba slucaja, razlog je trener, ostala objasnjenja su neozbiljna.

Link to comment
Share on other sites

Ovaj Mladenović uništio omladinsku školu a on se našao da komentariše Bahara. Ko ga trenutno sluša može da čuje kako iz njega izvire ogromna želja i jedva čeka da Bahar kiksne. Bahar samo napred! Evo još veća podrška za tebe! 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Čočo said:

Ovaj Mladenović uništio omladinsku školu a on se našao da komentariše Bahara. Ko ga trenutno sluša može da čuje kako iz njega izvire ogromna želja i jedva čeka da Bahar kiksne. Bahar samo napred! Evo još veća podrška za tebe! 

Još jedan očit dokaz da u Zvezdi rade ili su radili d8 skoro neki naši kadrovi koji vole Zvezdu samo dok imaju korist, a kad to prestane rovare i navijaju da Zvezda propadne. E zbog njih dobijamo Bojse izinat što se kaže.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...