Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Knipex said:

Hmm, ja ne primetih ništa posebno. Čak je u prvom poluvremenu diskutabilno da li je Lazarević trebao da dobije direktan crveni karton zbog starta otvorenim stopalom na potkolenicu Ivanića. Korner nam oduzeli zbog nepostojećeg ofsajda... To je ono na brzinu iz glave.

 

Oni su najviše popizdeli kada nije pustio prednost a njihov igrač ležao na travi držeći se za glavu.

 

Šta je to po tvom mišljenju toliko sudio u korist Zvezde pa da napišeš ovako?

 

Ne pusti prednost u toj situaciji, ne da Stamenicu zuti iako se postavio ispred igraca da ne izvede prekid, uz jedno 5,6 faulova koja nam je nicim izazvano svirao, jer su nasi igraci odlucili da padnu. Generalno je lose odsudio, dosta 50-50 situacija je svirano u nasu korist.

 

Nisam strucnjak sto kaze Nele, moguce da sam apsolutno i subjektivan, jer mi se sere od ove nase igre, ali mi je generalno utisak da je nepotrebno navlacio za nas. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Markoss said:

Nisam strucnjak sto kaze Nele, moguce da sam apsolutno i subjektivan, jer mi se sere od ove nase igre, ali mi je generalno utisak da je nepotrebno navlacio za nas. 

 

Zar mu lakse navlacanje ne bi bilo da je dao crveni karton za onaj start nad Ivanicem?

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Iskreno, nisam primetio neko navlačenje, smorio sam se pa nisam ni gledao sve, ali ako kažeš, ok. Hvala.

 

Moguce da gresim, vecina se ne slaze sa mnom. 

 

Svakako, nikakva krucijalna greska nije napravljena i nije sudijska odluka uticala na ishod meca, tako da je dobro sto smo pobedili. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Markoss said:

 

Ne pusti prednost u toj situaciji, ne da Stamenicu zuti iako se postavio ispred igraca da ne izvede prekid, uz jedno 5,6 faulova koja nam je nicim izazvano svirao, jer su nasi igraci odlucili da padnu. Generalno je lose odsudio, dosta 50-50 situacija je svirano u nasu korist.

 

Nisam strucnjak sto kaze Nele, moguce da sam apsolutno i subjektivan, jer mi se sere od ove nase igre, ali mi je generalno utisak da je nepotrebno navlacio za nas. 

Pa ne može da pusti prednost. Igrač leži na travi i drži se za glavu. Mora odmah da prekine igru. Čudi me da neko kao ti, ko toliko prati fudbal, to ne zna.

 

Žuti Stameniću je 50/50. I jeste i nije. Što se tiče faulova, daj ne zezaj. Igrali su grubo od prvog minuta. Non stop su išli na kontakt i overavali naše. 

 

Verujem da je tvoje razočarenje zbog naše očajne igre veliko. Isto se osećam. Ali nema potrebe za pravdanjem seljačkih poteza sa klupe Vojvodine.

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Markoss said:

 

Ne pusti prednost u toj situaciji, ne da Stamenicu zuti iako se postavio ispred igraca da ne izvede prekid, uz jedno 5,6 faulova koja nam je nicim izazvano svirao, jer su nasi igraci odlucili da padnu. Generalno je lose odsudio, dosta 50-50 situacija je svirano u nasu korist.

 

Nisam strucnjak sto kaze Nele, moguce da sam apsolutno i subjektivan, jer mi se sere od ove nase igre, ali mi je generalno utisak da je nepotrebno navlacio za nas. 

Pogledaj ponovo, Stamenic je krenuo da se udaljava od lopte, ledjima okrenut od lopte, i onda ga namerno napucava loptom igrač vojvodine.

Sudija je cak nas vise oštetio.  Cist crveni nad Ivanicem nije sudio. Korner nam je oduzet posle sviranja nepostojećeg ofsajda.

Gomilu prigovaranja,  psovanja im je oprostio.  Igrač laktom udara Micka, dakle namerno i samo karton. Ponasanje im je bilo ispod svakog nivoa. Skakali su na svaku odluku sudije. 

Edited by No name
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Nedeljama pričam da smo sami krivi za trenutno stanje na tabeli ali da i dalje sam ubeđen da osvajamo titulu na čist kvalitet u odnosu na ostale u ligi. Mi samo sebe možemo da sabotiramo. Rekao sam i da će Partizan pre utakmice sa Novim Pazarom da krene da gubi bodove. I od tada su se dva puta izvukli. Danas očigledno da neće. Oni ovakvi nije realno da imaju samo jednu nerešenu i brdo provlačenja kroz neke utakmice. U narednih 4 kola izgubiće još bodova. Moja procena Niš u Nišu, derbi, Javor u Ivanjici a može i od Radničkog iz Kragujevca koji je u naletu. Mi ako se provučemo u Kruševcu i Subotici biće dobra situacija za nastavak sezone. Najveće su nam mine u Kruševcu i Subotici uvek bile. 

Edited by Čočo
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, Markoss said:

 

Moguce da gresim, vecina se ne slaze sa mnom. 

 

Svakako, nikakva krucijalna greska nije napravljena i nije sudijska odluka uticala na ishod meca, tako da je dobro sto smo pobedili. 

Apsolutno navlacio. Npr dva puta im je prekinuo cistu kontru i svirao im faul a nije pustio prednost. Takodje tacno je da nije bila nijedna krucijlalna greska ali sve ono sitno je svirao za nas sto se kaze za svaki slucaj da ne rizikuje da primimo gol.

Ovo je sramota kako smo mi danas izgledli posebno onaj antifudbal u drugom poluvremenu. Da se dovucemo nekako do zimske pauze pa da onda kupujemo kartu u jednom pravcu za Izraelca.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fasper said:

Apsolutno navlacio. Npr dva puta im je prekinuo cistu kontru i svirao im faul a nije pustio prednost.

Aj još jednom pošto izgleda ni ti ne znaš pravila. Ako igrač leži na travi i drži se za glavu igra mora da se prekine. Ne može da se pusti prednost.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Knipex said:

Aj još jednom pošto izgleda ni ti ne znaš pravila. Ako igrač leži na travi i drži se za glavu igra mora da se prekine. Ne može da se pusti prednost.

Aj za to nisam lepo video ali generalno je svirao neke gluposti cisto preventivno da se slucajno ne izrodi neka sansa za njih ni iz cega.

  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

TSC udahnuo novi fudbalski zivot Terzicu i Marinu, sada nemaju bas omcu oko vrata uoci derbija, ako ne zabrljaju nesto u Krusevcu i ostalim utakmicama. A kako igramo, nama je svaka utakmica nestvarno hodanje po zici. 

 

I dalji mi je frapantan podatak da od utakmice sa Spartakom koja je odigrana u avgustu mesecu , kad je bilo 3 0, u domacoj ligi smo samo jednom sacuvali mrezu netaknutom, protiv Radnicki Nis kuci, 1 0. 

 

Koliko je to utakmica, 10ak, plus Evropa. Kolike su sanse da se sacuva mreza u Bernu????

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

f4wKUGr.jpg

 

Ovo se nije ni razmatralo kao crveni karton. Bice verovatno utakmica na Areninom Youtube kanalu (31-i minut utakmice), pa ce moci bolji snimak da se uhvati, ovo je sa tv-a pa je ovako suntavo.

 

Jeste sudija svirao par faulova bez potrebe (Kangi pre svega), i par puta nije pustio prednost a mogao je. Trebao je i Mijatovicu zuti da pokaze.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, pantelia said:

f4wKUGr.jpg

 

Ovo se nije ni razmatralo kao crveni karton. Bice verovatno utakmica na Areninom Youtube kanalu (31-i minut utakmice), pa ce moci bolji snimak da se uhvati, ovo je sa tv-a pa je ovako suntavo.

 

Jeste sudija svirao par faulova bez potrebe (Kangi pre svega), i par puta nije pustio prednost a mogao je. Trebao je i Mijatovicu zuti da pokaze.

Ovo je za direktni crveni. Da je ovo bila međunarodna utakmica, i da je postojao sudija, i da imamo neke vajde od VAR-a, bilo bi verovatno drugačije.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Hvan i Stamenic kao centralni igrači su dobar tandem kada bi ispred sebe imali igrača koji može loptom da spoji špica ili da udeli loptu u prostor krilnim igračima.

 

Jeste da je Kraso los, ali je on naš najbolji igrač i igrač koji je sposoban da udeli pas u prostor, videti pod utakmicom sa YB, i asistencijom  Bukariju.

 

Danas je on trebalo da igra umesto Kange, gde bi centralni deo činili Hvan i Stamenic,  a ispred njih Kraso.

 

           Šerif

Ivanic  Kraso  Bukari

  Hvan     Stamenic

 

Ovo bi trebalo da bude udarna igla napred i da se forsira,  a ne da se aktivira Kanga , koji je tempirana bomba,  i kiks igrač.

 

 

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...