Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, No name said:

Imamo krilo desno to je Bukari, samo što je bahar filozof, pa ga je danas gurnuo u sredinu gde je odbrana najgusća, umesto da ga izvuce na krilo i razvuče odbranu protivnika. 

Bukari je najopasniji kada je na krilu.

 

Pa to i pisem u nekoliko postova to sto je on po vokaciji krilo ne znaci i da ga je igrao danas.

Link to comment
Share on other sites

Mi jos uvijek nemamo prvih 11. Nešto šaltamo, uvijek drugačiji sastav...Kraso mora igrati, momak zna proturiti loptu iza leđa odbrane, zna ga ubosti...i rekoh prije, ovaj Ndiaje će ni kriv ni dužan ući u istoriju kao jedan od većih bezveznjaka koji je igrao kod nas.

Link to comment
Share on other sites

Од првог кикса покушавам да схватим шта се дешава са Звездом и не успевам, поготово јер је очигледно да тим игра другачије и има другачији приступ у Лиги шампиона и у Суперлиги. Причао сам са људима, јасно ми је да је наша лига "специфична", да је по много чему нефудбалском јако тешка, али бемумиша, новембар је. Ако ови играчи, за које знамо да су квалитетни, не могу да деру рутински све у Суперлиги, онда су то бачене паре...

И даље мислим да Звезда није остала без титуле, Партизан је просто слаб, али им је сада морал јако висок, држе се заједно, верују тренеру, он верује њима, али нешто мислим да на дуже стазе то није довољно да надомести Звездин квалитет. Видећемо.

И још једна ствар, није моја оригинална мисао, али и ФК и КК су ове године добили много више пара, са намером да се направи искорак. Изгледа да доктори стварно не умеју да направе тај искорак...

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da smena trenera nije resenje. Treba da odradi sezonu. Da vidimo posle nekog vremena ima li napretka ili ne.

 

Za aada je ovo vrlo sterilno u napadu a odbrana deluje da moze da primi gol u svakom trenutku.

 

Uigranost je kljuc, plus doselekcija na zimu, pre svega na wing backu ako se nastavlja sa ovom formacijom.

 

Takodje, ne kontam sto ovaj Lucic toliko mora da igra, covek uvek ima isti dribling i nije brz.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Promena trenera bi bila budalastina, ozbiljni klubovi se tako ne ponasaju. A ovi sto pricaju "nikad vise strani trener" i tako to, nek odjebu u tri lepe sto dalje od kluba, a bilo bi lepo i od ove drzave ako je moguce. 

 

A za dilejcine tek nemam komentar, kakva sve sranja tolerisu bagri iz uprave a i prethodnih uprava, a ovamo odma hrane Bahara govnima, pritom covek prozivljava licnu dramu s porodicom i svime sto se desava. Takve navijace ne bih pozeleo ni najvecem neprijatelju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bahar nije posten pre svega prema sebi. Razumem da su mu misli u Izraelu, ali onda se lepo pokupiš i budeš sa svojim narodom. Tako je recimo uradio Lukic 1999, ostavio fudbal, zaduzio uniformu. 

Ako si ipak ovde onda uzmi radi svoj posao. Covek je samo fizicki prisutan ovde . 

Ovo nije realno da tim ne moze nikog da dobije da nisu problemi,  i da na to prima masu golova.

 

Sta je on uradio za ovih 5-6 meseci. Otpustio Gobelju, Borjana i šta još? 

Sa ove tacke gledista bolje i da su ostali, bar se ne bi ovako blamirali u ligi. Mi za celo prvenstvo nismo ni kod oba Milojevica, ni kod Stankovica primali za celu sezonu ovoliko golova koliko smo primili kod njega za polu sezonu. 

Dobio je ligu šampiona na tacni, dobio pare da bira kadar, dobio za protivnika osakaceni partizan ( ovo kazem jer su ljudi odbaceni bili od svoje uprave, ostavljeni od navijaca) , za protivnika tim koji je bio prosle godine četvrti, i ove godine ispao u kvalifikacijama za ligu konferencije....i gospodin Barak je uspeo da bude -6 pre polusezone.

Nemam komentar i sta bi vise rekao.

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Da da, obavezno vratiti Gobelju. Jedino on može da spreči ovo blamiranje

  Bolji smo fudbal igrali kod oba Milojevica i Stankovića nego sad. Ko god da je tada igrao bolje smo delovali i nije nam svaka šuša uvaljivala po 2-3 gola. Ej nama Kragujevac da 3 gola. I stvori jos sansi. Ono sto smo igrali protiv rendzersa i Milana je poezija za ovo.

 

Daleko bilo da se vrati Gobeljic, ali evo njega nema, da li je bolje? Pa nije.Čak gore.  Nema Gobelje, ali je tu Rodić,  Nikolic, Micko.... Da li smo u prednosti? Da li smo se unapredili? 

Evo ima plus za Gobelju...i sta jos da izvučemo kao pozitivno za jos malo pola godine koliko je ovde...

 

Edited by No name
  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

Evo ja ne znam. Oteramo Bahara(s punim pravom) i sta sad odjednom ce se neki igraci podmladiti?Imacemo probojnost i bekovi ce poceti da igraju kako treba?

 

Mi imamo koncepcijski problem i normalno je kako godine(tim stari) prolaze da dolazi sve vise do izrazaja. 

 

Bahar se dosada nije pokazao ali ipak mislim da nije sve do njega. 


Kako mislis nije do njega? Jesmo ti i ja selektirali ovaj tim sa do sad nevidjenim budzetom za nase uslove ili on? Naravno da je do nnjega.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Moje mišljenje je da Bahar treba da ostane i istera ovu sezonu do kraja. Isuviše je uloženo i u njega, i u ovaj tim da bi se u novembru terao. Ni ovo večeras ni na šta nije ličilo, jeza me hvata od Lajpciga na Marakani, i generalno u ovaj horor ne može da se tek tako uklopi i dovede neki nov trener, pa za par nedelja i taj čovek da nam bude kriv. 
Znači ok, Bahar ima šansu ovu sezonu, da ga vidimo. ALI, ako se sve ovo završi neuspehom, NE MOŽE SAMO BAHAR DA SNOSI ODGOVORNOST! Mora da ode i onaj koji ga je doveo! Ne gajim nade da će Sever da počne nešto, ali zato normalni ljudi sa Istoka i Zapada mogu da izraze svoju volju.

Žalosno je što imam osećaj da će nam ova neuspela avantura u LŠ ostati godinama u sećanju, i da ćemo moći samo da sanjamo takvi priliku da se vratimo u fudbalski krem. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav svima.

 

Sve ovo što se dešava u fudbalskom i košarkaškom klubu je očekivano. Ne postoji klub na svetu koji manje poštuje instituciju trenera od FK i KK CZV.

 

U košarci Radonjić prekine post kluba od 17 godina bez titule, po povratku u klub 2020. spase sezonu klubu, osvoji 2 triple krune, donese više trofeja nego za prethodnih par decenija, ti ga pustiš da ode ne jednom nego 2 puta i zameniš trenerima bez ikakvog iskustva. Jednu od tih zamena si otpustio iz FMP-a, a sada ga dovodiš u Zvezdu. Nije ti bio dobar za FMP ali može da se uči u Zvezdi?

 

U fudbalu Miloje izvuče klub iz decenijskog kanala zvanog "sezona kupanja". Obezbedi klubu zaradu od Evrope, ali je "batađorista" i nakon neuspeha u LŠ 2019 mora da ide, pri čemu niko iz uprave ne odgovara za promašena pojačanja. Gde je bio taj sportski sektor da Milojeviću ponudi bolje igrače, da vidimo da li trener sa takvim boljim igračima može nešto više od onog što je prikazao? Van la Prevara i njemu slični sigurno nisu takvi igrači.

 

Klub je imao sreću što je nakon odlaska Milojevića Stanković relativno brzo kliknuo sa ekipom i napravio sa klubom najbolji rezultat u Evropi još od '92 - 1/16 finala i 1/8 finala LE u 2 uzastopne sezone. U klubu sa zdravim sportskim ambicijama cilj bi bio da se napadne 1/4 finala sledeće sezone, ali ne i u Zvezdi. Nakon neuspeha u kval. za LŠ 2022., predsednik kluba izjavljuje da je "ispražnjen i razočaran" što je bukvalno predstavljalo nogu u d.pe treneru. Zanimljivo je da je nakon odlaska Stankovića Zvezda bila poslednja u grupi LE, nije ni stigla do proleća, ali Terzić tada nije bio ni "ispražnjen" ni "razočaran". Neverovatno je da je klub igrao LE kao nekakvu kaznu posle ispadanja u kval. za LŠ. Kako Sevilji nije bilo ispod časti da igra iznova LE nakon što je istu osvajala nekoliko puta? Da se razumemo, o Stankoviću van sfere fudbala uopšte nemam pozitivno mišljenje, na tom polju je jedno veliko razočaranje, ali da ne idem u priče koje nemaju veze sa fudbalom. Ono što je doneo na terenu ne može da se ospori.

 

Osvojiš titulu još u avgustu 2022. zaslugom upravo tog Stankovića, i celu sezonu bukvalno baciš u kantu sa novim trenerom kome je jedina uloga bila da se ne zameri igračima. Dovedeš potom Bahara i umesto da pojačaš odbranu sa bekovima ti je dodatno oslabiš prodajom Erakovića, pa u sezonu kreneš sa jednim krštenim igračem u poslednjoj liniji. Treba i to umeti.

 

Ovo naravno ne opravdava trenera koji ćuti na prodaju Erakovića, koji dovede Degeneka pa ga nema nigde, koji sa takvom nikakvom odbranom igra fudbal koji ne može da prođe protiv bunkerica, gde svaki prelazak protivnika na našu polovinu predstavlja zicer za njih, gde bukvalno menja postavu iz meča u meč...

 

Nisam za Baharovu smenu jer kvalitetnu zamenu nemamo na vidiku. Treba ga ostaviti da vidimo da li može da izvuče nešto iz ove ekipe, mada nisam optimista. Jednostavno sam tužan što klub koji volim i koji je imao sve uslove da nastavi da se uzdiže pre svega kroz kontinuitet trenera i u KK i u FK dozvoli sebi da uradi sve što je uradio u prethodne 2 godine.

 

Bukvalno se crtalo da klub, koji se uprkos svim brljotinama uprava FK i KK jeftino izvukao pre svega zaslugom pomenutih trenera, nakon što je iste otkačio kao da su obična krpa, u sezoni kada se slilo najviše para doživi ovo se dešava. Kada ne platiš na mostu...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nisam gledao ali zato već sada mogu hladne glave da prokomentarišem. Bahar mora da ostane do kraja sezone bez obzira na sve. Ima dosta udela njegovog u ovom slabim izdanjima ali jako je veliki disbalans napada i odbrane. Očekivao sam bar 4 zaostatka ili manje do zimskog prelaznog roka. Derbi mora da se dobije bez izgubljenih bodova u medjuvremenu. A onda da se pojača samo odbrana. Dva beka i još jedan, dva štopera. Pa kad ekipa bude kompletna onda da se sudi o igri. Jer ovo šta mi imamo pozadi nismo imali do sada. Ozbiljan krater u kvalitetu i veliki disbalans izmedju redova zbog svega toga. Da se ekipa mobiliše i izgura do zime. Pa onda pojačanja u odbrani i da se radi od početka. 

Promenom Bahara ne menjamo ništa dok nam je odbrana ovakva kakva je. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, No name said:

Bahar nije posten pre svega prema sebi. Razumem da su mu misli u Izraelu, ali onda se lepo pokupiš i budeš sa svojim narodom. Tako je recimo uradio Lukic 1999, ostavio fudbal, zaduzio uniformu. 

Ako si ipak ovde onda uzmi radi svoj posao. Covek je samo fizicki prisutan ovde . 

Ovo nije realno da tim ne moze nikog da dobije da nisu problemi,  i da na to prima masu golova.

 

Sta je on uradio za ovih 5-6 meseci. Otpustio Gobelju, Borjana i šta još? 

Sa ove tacke gledista bolje i da su ostali, bar se ne bi ovako blamirali u ligi. Mi za celo prvenstvo nismo ni kod oba Milojevica, ni kod Stankovica primali za celu sezonu ovoliko golova koliko smo primili kod njega za polu sezonu. 

Dobio je ligu šampiona na tacni, dobio pare da bira kadar, dobio za protivnika osakaceni partizan ( ovo kazem jer su ljudi odbaceni bili od svoje uprave, ostavljeni od navijaca) , za protivnika tim koji je bio prosle godine četvrti, i ove godine ispao u kvalifikacijama za ligu konferencije....i gospodin Barak je uspeo da bude -6 pre polusezone.

Nemam komentar i sta bi vise rekao.

 

Da li stvarno mislis da je on odstranio Borjana,Gobelju i ekipu? Vidi,problemi su mnogo veci i slozeniji od onih koje mi vidimo. Dokle god nam kriminalac bude na celu kluba,mi apsolutno nista bolje i ne zasluzujemo. Daleko od toga da ja smatram da su Borjan i Gobelja igraci sa kojima zelis da napravis iskorak u evropi,samo smatram da se takvi igraci ne teraju na taj nacin. Dakle,sve sto smo napravili u prethodnih 10-ak godina,vise smo napravili na srce cigansko ovih momaka,nego na kvalitet,jer ga oni prosto nemaju. To sve je direktno povezano i sa Vujadinom u strucnom stabu. Smatram da je on tu samo

iz tog razloga. 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, pentatonika said:

Tako je, svi su odgovorni, samo glavni trener nije

Naravno da jeste. To je problem koji mi vidimo i na koji reagujemo. Ali to sto ne reagujemo ma mnogo vece probleme u nasem SD i kombinacije na svakoj mogucoj strani,to ne vec neka druga prica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...