Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Just now, berti said:

Kad se slegne adrenalin voleo bih da neko elaborira u cemu je igra pod Baharom napredak u odnosu na igru pod V. Milojem ili Stankovicem. Plus da se uracuna faktor debele love koja je data za ovaj prelazni rok.

 

Pod Stankovićem nismo imali nikakvu igru, a Milojević je Murinjo lično i za Dekija i za Baraka.

Link to comment
Share on other sites

Ovako cu reci, Dragovicu, Serifu, Bukariju i Krasou veliki naklon, prva trojica su dali zadnji atom snage.

 

Hvang nespreman, milion gresaka, Stamenic verovatno najbezvrednija partija nekog igraca, prosto nedostojan ovakvog takmicenja.

Mitrovic previse na terenu, vec dugo cascava prisustvom, o Rodicu i Micku ne vreedi odavno ni slovo, a ono najvaznije je ovo:

Gospodine Terzicu, vodi Bahara negde daleko, vodi ga sa sobom.

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo moze biti i prekretnica i kod igraca i kod Baraka. Videlo se da bez Bukarija, Krasa, Kataija, Ivanica, nema fudbala i da nekim taktiziranjem protiv ovakvih ekipa necemo nista dobiti. Hvang je proigrao kad je sam drzao sredinu. Kako god, mozda bolje i ovako, nego da smo sistemom koji smo igrali zadnjih utakmica dobili, pa da to kasnije, tokom sezone platimo. Idemo dalje, podrska, pa sta bude. Bravo momci za zadnjih 15-20 min

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Pod Stankovićem nismo imali nikakvu igru, a Milojević je Murinjo lično i za Dekija i za Baraka.

Bilo je i kod Stankovica nekih utakmica kada smo bili odlicni u Evropi, ne zajebavaj ( Iako ga prvi ne cenim da je bog zna kakav trener ). Onaj dvomec sa Milanom je bio poezija 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, John Terry said:

 

Pod Stankovićem nismo imali nikakvu igru, a Milojević je Murinjo lično i za Dekija i za Baraka.

Stankovica ne bih nikada vise u Zvezdi, ali ono sto smo.sa njim igrali protiv Milana je za ovog prevaranta misaona imenica.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Штета, на моменте смо изгледали као Сити а на моменте као Радник Сурдулица.

Од 11 играча на терену, ако искључимо голмана од 10 играча 4-5 чита игру, то су играчи који су тактички писмени, остало отвори капију да протрчи ...

Sent from my 2304FPN6DG using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ostaje zal za pobedom, ali pobogu ljudi, nismo igrali protiv Radnika, vec protiv ucesnika LŠ.

 

Na forumu ima dosta šizofrenih cepanja od toga da npr Stamenica u jednom momentu neki ljudi hvale da je za PL, a sad kao da je brat blizanac Srnica.

 

Bahar mora da se odrekne Micka i Mitrovica, jer ne donose dodatnu vrednost na terenu.

 

Sve u svemu, trece mesto je i dalje u igri

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

U kolikom smo kanalu bili, ovaj bod ipak drži glavu iznad vode. Možda uhvatimo Lajpcig na spavanju kući, u dvomeču smo svakako otpisani. Imamo talenta i municije međutim iz nekog razloga smo haotični, panični i porozni. Barak mora da se sabere šta želi od ekipe i u kom sistemu, Mitrović je toliko provaljen i preplašen, ni taj cug ne sme da pusti. 

 

Tihi heroj meča, Šerif Endiaj. Poginuo je brat i zaslužio bar dva komada večeras. Zapalio je sve oko sebe. Daće i u DDR-u. Ludi Buki ne sme da ode bez 10+ milki. Ćeraj dalje, valja opet guliti Linglonga kako valja, lako ćemo mi za LŠ. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Ne treba Bahar da ode, ali mora da se ozbiljno zamisli jer vuce jako lose poteze vec duze vreme. Ne treba sad da se lazemo

 

Pa ja ni ne pricam da radi dobar posao nego majku mu dajmo mu sezonu.Pa ako nema rezlutata kakve ocekujemo da se ne ljubimo.

 

I mnogo losije trenere od njega smo trpeli dosta duze.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

I jos jedno pitanje za poznavaoce,

Koja je uloga ovog mucenog Mitrovica a tek sta to ima Lucic pa ga ovaj ovoliko forsira?

Ovaj mali Šljivic je igracina za oba ova pomenuta.

Takodje,Rodic nema snage za 15 min ozbiljnog fudbala.

Jel moguce da je skrajnut mali Nedeljkovic koji ima pluca,korak,ponavlja se celu tekmi nije tehnicki duduk i koji bi za ulogu 4 pozadi bio sjajan verujem.

Ima dosta toga sto bi Barak trebao da promeni ili samo da vrati ono sto smo gledali na peiprema.

 

Link to comment
Share on other sites

- Toliko love spucano u prelaznom roku, a nemaš trećeg štopera i wing bekove za formaciju sa tri pozadi.

- Nemaš adekvatne zamene za Korejanca i Stamenića (Kanga to ne može, A Kangva nije taj)

- Ne razumem zašto ne igra Nedeljković. Na toj poziciji ne bi bio lošiji od Mićka, a sticao bi dragoceno iskustvo.

- Bukari je neverovatno sebičan igrač, ali za nas dragocen.

- Šerif podsetio na Boaćija u prajmu.

- Mitrović je zaslužio da bude neocenjen za ono što je prikazao večeras.

- Glazer nas spasio u par navrata, šteta što nije i penal odbranio.

- Bahar...ne znam. Ne sluti na dobro.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Molina23 said:

Možda uhvatimo Lajpcig na spavanju kući

 

Moja računica za prolaz u Europa ligu je bila 3 boda večeras, bod u Švajcarskoj, bod kući sa Lajpcigom.

 

Piši propalo. Sad moramo da jurimo 3 u Švajcarskoj. Mislim da je realno jedino ta utakmica do kraja bitna. Ni mi ni Bojsi nemamo šta da tražimo protiv ova druga dva, prejaki su.

Link to comment
Share on other sites

Izuzetno borbeno sa naše strane, prvi utisak. Ovo sto smo igrali u drugom poluvremenu je bila kocka. Sve smo podredili napadu i na kraju se isplatilo, ali je isto tako moglo da ode i na 1-3 ...sad se Bahar spasao,  ali da li ce ponovo to cemo videti. 

Fudbal se igra 90 min...Stamenic , Rodic,Mijailovic, Mitrovic, su igrači, koji nemaju ni jedan jedini kvalitet da bi bili u timu, i cim su izašli tim je koliko toliko prodisao.

Problemi su tu, ne treba gurati pod tepih, popravili su utisak zadnjih 20 min, i išlo se na sve ili nista.Mora bolje. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbg, mi smo kao mozda najvecu moc u pripremama imali Kraso- Olajinka kombinaciju. Sada bez njih pocinjemo. 

Mitrovica nema svrhe vise forsirati. Ultra netalentovan, da ne kazem glup igrac. Nadao sam se da ce biti nesto kao Radonjic, ali ni prineti.

Link to comment
Share on other sites

Dizanje Lucica u nebesa mi najvise ide na k. 

Ja ga gotivim licno, ali ljudi ne kapiraju da je covek ovo odigrao na svezinu. Svaki put kad je bio starter delovao je kao Mitrovic. 

Mora Olajinka u prvih 11. I Katai sa klupe. 

Mozda sam lud ali Kanga je mogao ovde da napravi razliku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...