Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, fasper said:

Bruka i sramota da razne Severine, Kalulu, Saldanje i slicne kombinacije igraju smisleniji fudbal od naseg strucnjaka na klupi. Kad nas ukopa ove sezone na kraju godine nece ni biti bitno dal ce da ide ili ce da ostane. Kad on sa ovakvim veznim redom i napadom ne moze domacim livadarima da stvori krstenu sansu o cemu da pricamo. Trazio je Degeneka svim silama iako smo i mi na forumu znali da ce da bude promasaj. I gde mu je sad taj Degenek?

 

 

Uzmimo u kontekst da je taj tim igrao uglavnom protiv donjeg doma JSL i opet su neverovatnim preokretimna dolazili do pobede. Evo protiv Napretka im prva ok partija.

A zanimljivo kako zmuris na cinjenicu da je taj tim oducen od fudbala od jednog Norselijanda(5:0 i 1:0)...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fasper said:

Bruka i sramota da razne Severine, Kalulu, Saldanje i slicne kombinacije igraju smisleniji fudbal od naseg strucnjaka na klupi. Kad nas ukopa ove sezone na kraju godine nece ni biti bitno dal ce da ide ili ce da ostane. Kad on sa ovakvim veznim redom i napadom ne moze domacim livadarima da stvori krstenu sansu o cemu da pricamo. Trazio je Degeneka svim silama iako smo i mi na forumu znali da ce da bude promasaj. I gde mu je sad taj Degenek?


Колико гракћеш за ове што су их петардирали дански тинејџери, погледао сам хајлајтс и видио онај аутогол за  спрдњу као и спуштање лопте грудима за нападача Партизана. Баш сам љубоморан.:classic_laugh:
 

Мене за почетак интересује да добијемо ЈБ и да почнемо да играмо фудбал који су већ демонстрирали, а онда ће к у домаћици доћи све на своје мјесто. Ако не може ајде одмах да молимо стручњака који је буквално побјегао у Ђенову да лагано испадне из лиге или Цокну који сад не мора да додатно троши паре на премијерлигаше да би гледао озбиљан фудбал…

Link to comment
Share on other sites

Nisu oni bitni uopste. Problem je na šta mi licimo. Problem.je sto smo svi bili ubedjeni da posle godina batadjorisanja konacno imamo coveka i tim koji ce u domacem prvenstvu sve da gazi, da bude samo pitanje razlike kojom cemo da dobijamo pve domace timove. A ono ospade gore, bar do sada. Neuigrani smo? A ovi nesrecnici iz Radnickog uigrani valjda, kao svajcarski sat.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može se gledati jedna utakmica, i reci da igraju smislenije. X preokreta i to protiv donjeg doma,  jedva prosli one Azere na penale , i prtardirani od vrtica iz Danske.

Sve ce ovo biti ovako dok mi ne pocnemo da igramo fudbal. Njih nosi nasa loša igra, i tu vide svoju neku sansu da sprece onu blamažu i ispadanje iz LK, + četvrto mesto na kraju proslog prvenstva. 

 

Ova utakmica protiv YB, moze biti neka vrsta prekretnice  za nas. Mi generalno ništa ne igramo,  tako da i u sredu ocekujem tuc-muc, ali pun stadion , huk sa tribina, može da prevagne ka nama. ( kad je dotle doslo da se uzdamo na navijace) 

Nama je realizacija problem. Evo sad protiv Nišlija , Šerif maši dva zicera...to su dva čista gola, + precka Ivanica. 

Lucic protiv Vozdovca  prazan gol sa 5 m.  .

 

Sve su poremetili  prodajom Erakovica. Odbrana kroz pripreme uigravana sa njim, onda nakon njega, tu se obreo Degenek, pa kad se ustanovilo da nije taj kalibar, daj malo Spajića, pa kad ni to nije dobro, da Djigu...

 

Celo leto znas da igras LS i pre toga, i ti čekas poslednji dan prelaznog roka, i dovedes Šerifa , pa ga platis papreno  ,a iz aviona se vidi da  covek nema veze sa fudbalom. Ne treba 100 utakmica da bi se to videlo, imamo primer Hvanga...ali kao da je nama to prvi put.

 

 

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ima dosta i do toga da smo u zaredjali sa utakmicama, sto pripremnim sto takmcarskim, u kojima smo uspevali da povedemo sa 2-0 u prvih 15 minuta. Prve sanse su ulazile, protivnici bili otvarani na vreme, naravno da je mnogo lakse igrati. 

 

Grobari inace toliko smisleno igraju da su se na 4 od 7 pobeda cupali golovima u: 82-om, 87-om, 91-om + 95-om, i 98-om minutu 😁

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Igor_ said:

Da igraju trenutno smislenije igraju. Ali gleda se krajnji rezultat. 

 

 

Ми тренутно не играмо ништа па је безвезе поређење. Тачно је, чека се увијек крајњи резултат а требало би да се сви надамо да се врати игра коју смо већ играли с почетка Бахаровог мандата. Ако то не може, ок, онда је Цокна у праву "коме је до уживања у фудбалу нека гледа Премијер лигу"...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Bax said:

I ja ocekujem ovako nesto 4-3-3 gde smo dosta stabilniji u odbrani kada napadamo nego u ovoj standardnoj formaciji. 
Samo bi ja mozda pre krenuo sa Olajinkom umesto Mitrovica a ovog cuvao za drugo poluvreme da proba nesto na svezinu da uradi.

 

Ja koliko vidim i Barak je svestan da ova formacija sa 3 pozadi ne pali jer su ova 2 wb-a koji su krila neodgovorni za defanzivni deo, problem je sto i sa 4 pozadi nemamo klasicne bekove vec  to glumi Micko i Rodic koji nije ni senka onog igraca. Meni je za zimu prioritet barem jedan kvalitetni levi bek i ako se ne dovede desni onda puna afirmacija Koste Nedeljkovica.

Link to comment
Share on other sites

Pa imali smo levo Azarova, mogli su da ga probaju. Desno već sada može Kosta da igra, trci dečko napred nazad celu utakmicu. Čini mi se da se i Bahar malo pogubio sa formacijama, ostaje nam sa se nadamo da će svi igrači odigrati svoj maksimum pa da se nadamo nečemu protiv YB.

Link to comment
Share on other sites

Hvang kaže da je za njega Kraso najbolje tehnički obučen igrač. Nismo ni mi sa foruma budale, jbg.

 

Ispravka. Ipak je mislio da je obučen najbolje,  bukvalno (ima najbolju odjeću). 🙂 🙂 🙂

Kanga smoren k'o zmaj, na čelu stola.

Dobar video, izgleda baš pozitivna atmosfera.

Edited by Mendez
.
Link to comment
Share on other sites

On 10/1/2023 at 9:20 PM, Константин said:

 

Мене за почетак интересује да добијемо ЈБ и да почнемо да играмо фудбал који су већ демонстрирали, а онда ће к у домаћици доћи све на своје мјесто. 

Dok mi pocnemo da igramo fudbal bojim se da ne bude -10 u odnosu na njih. Svaku utakmicu nam preti gubljenje bodova, nebitno dal na strani ili kod kuce. -6 u ovoj bednoj ligi je kao -16 u nekim ozbiljnim ligama. Ko ne vidi da mi dva meseca vec imamo veliki problem da ne mozemo krstenu sansu da stvorimo seljackim ekipama taj zatvara oci pred istinom. Kao sto smo zatvarali oci u onoj sezoni pod Grofom u fazonu jaci smo od njih sve ce to doci na svoje. Onog njihovog Stanojevica je jedan sut na Marakani delio od titule. Kao da ne znate kako stvari funkcionisu u ovoj drzavi u predizbornoj godini.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da ne igramo nista dva meseca i da ne stvaramo šanse , jednostavno nije tačno.

Zvezda- Vojvodina 5-0, Zvezda - Napredak 4-0, Zvezda -Mladost 4-1, zvezda - Spartak  3-0....

Kiks protiv vozdovca  je bio , ali ako pogledas broj 100% sansi videces da ih je bilo sijaset.

Protiv Radnickog sad, pored gola, dva zicera i prečka, da je nesto uslo ne bi bio gorak ukus.

Jedino gde smo bili nemicni je bilo na Banovom brdu.

Nama je problem realizacija , napadači nista za sad. Mirko i dalje vuče, kad on igra igramo i mi. Nekako sa njegovom povredom  usledio je pad.

Ali opet oscilacije su normalne,  samo je pitanje koliko ti treba vremena da se podigneš.

Edited by No name
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Filipo Falko said:

Prodajem dve karte za zapad, po 7300 din.

Na zalost ne mozemo da stignemo na utakmicu pa ako nekome treba nek se javi…

 

Em primas platu, a ne igras, em prodajes karte koje si na mufte dobio. E Filipo Filipo ...

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Iskreno se nadam da ce nam ova utakmica biti prekretnica sezone, da cemo pobjedom krenuti u taj pobjednicki niz, osigurati proljece u Evropi i ici ka osvajanju titule. Jako nam je losa forma trenutno, pravi je trenutak da se vratimo na vrijeme priprema i krenemo na tom pobjednickom putu gdje smo svi bili srecni, gdje je bilo dosta prostora i za mladje igrace koji takodje moraju uveliko da se trgnu jer su slabo sta pokazali. 2-1, 3-2 neko moje misljenje da dobijamo,daje ga Serif.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam ih gledao ukupno mozda poluvreme protiv Makabija u kvalifikacijama i bukvalno ih je Makabi odvaljivao kad god sam bacio pogled… 

Delovalo mi je da im ulaze u poslednju zonu kako hoce, to me jako hrabri pred ovaj mec i ja ocekujem da damo 2-3 gola e sad je pitanje koliko cemo da primimo samo 😁

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ако некоме значи, у Чарли Чаплина, на НИС-овој пумпи деле карте за исток, уз сипано гориво. Не разумем овакав однос према нама који смо куповали пакете, поготово за људе са децом који су за исти тај исток давали по 50+к, али ок.... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To nema veze sa klubom. Gazprom dobija karte od kluba. Oni nekad tako dele uz kupljeno gorivo nekad ne. Na primer protiv Man. Sitija neće sigurno deliti jer će i zaposleni hteti da gledaju. 

Edited by Čočo
  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...