Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, pantelia said:

 

Bisevac bio zadnji vezni, upao je u tim umesto Stancica koji je dobio crveni u Bernu.

 

Igrali smo 3-2-3-2, Basta i Lukovic po bokovima, Psiho, Dudic i Miladinovic stoperi, Bisevac, Deki Milovanovic i Bosko u sredini, i Ziga i Pantela napred

 

 

Dišljenković korektan golman, štoperi nikakvi, bekovi dobri, Boško klasa, Žiga i Pantela ozbiljan tandem u napadu. Dobra ekipa generalno, možda i najbolja u prvoj deceniji milenijuma. 

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Taj tim Zvezde bi dobio sve ove prethodne koji su "najjači još od Barija". 

 

Prava šteta što je sistem kvalifikacija bio takav, da kad ispadneš jednom, to je to od Evrope za tu godinu. 

Posebno mi je krivo za tu godinu, kao i onu gde nas je Milan izbacio.

Nije bio takav sistem, posle PSV je bilo ispadanje od Zenita, a posle Milana je bilo ispadanje od Libereca, sa dva lagana poraza, što je otprilike i odgovor na konstataciju da su ti timovi jači od ovih u poslednjih par godina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, harmonajzer said:

 

Jedna od desatak utakmica FKCZ koju sam posmatrao uživo. Slažem se sa tobom, mada mislim da je Basta igrao u sredini. Nebitno. Pun stadion, odlična igra, tim pun Zvezdine dece...

Posle utakmice porasli su apetiti, ali PSV nas je vrlo brzo spustio na zemlju.

 

Moguce, obojica su znali da odigraju na DMC, jedino ne znam ko je onda igrao desno... Dudic ili Psiho, mada mislim da su oni mogli samo obicnog desnog beka da igraju, ne WB.

 

42 minutes ago, Wake in Fright said:

Dišljenković korektan golman, štoperi nikakvi, bekovi dobri, Boško klasa, Žiga i Pantela ozbiljan tandem u napadu. Dobra ekipa generalno, možda i najbolja u prvoj deceniji milenijuma. 

 

Nisu Milovanovica dzabe zvali Deksa stelt, niko ga ne pominje, cak ni ti 😁

 

Dudic je bio ok stoper. Miladinovic je poceo odlicno, ali mu je onaj Zenit upropaatio karijeru.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, pantelia said:

 

. Miladinovic je poceo odlicno, ali mu je onaj Zenit upropaatio karijeru.

 

Pre ce biti da mu je žena upropastila karijeru, ali to je neka druga prica.

 

Sto napisa Nele, Nedeljković ima sve predispozicije za ozbiljnog igrača.  Ne secam se kada sam poslednji put video igrača Cz da onako skolski isprati i istrči kontru, samo da popravi završnicu .

Link to comment
Share on other sites

Isti tim kao u Mancesteru

 

CRVENA ZVEZDA (4-2-3-1): Glazer – Mijailović, Điga, Dragović, Rodić – Stamenić, Hvan – Bukari, Ivanić, Mitrović – Endijaj.

 

JANG BOJS (4-3-3): Raćopi – Janko, Kamara, Benito, Garsija – Maleš, Nijas, Ugrinić – Elija, Iten, Monteiro.

Edited by pantelia
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Dobro odigrase klinci, nadamo se uvod u ono sto nas ceka veceras.
 

Spreman sam kucu da stavim da ce Kosta Nedeljkovic da napravi veliku karijeru, kao u igrici da je pravljen bukvalno idealan bek u nastajanju.

 

Samo malo manje sebican da bude... Na momente me podsetio na Bukarija. 

Link to comment
Share on other sites

Искрено, ма колико да је Мијаиловић можда лош као бек, верујем да је одлична вест што не излазите са неким винг бековима где би једног играо Букари. Боље је он да иде тамо где може највише да пружи, него да се залиће па да оставља ливаду по тој страни.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...