Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

9 minutes ago, Drug Crni said:

njeni izvođači nisu poznati kao ljubitelji lizanja zadnjice botoksiranog kepeca iz Kremlja.

 

10 minutes ago, Drug Crni said:

ali sve uvijeno u oblandu da se ekipica ne bi outovala..

Познати ал ипак увијају 😆 па јел смо аутовани или нисмо легендо сам себе демантујеш у 2 реченице, ово стварно не памтим да сам видео. 

 

Успели сте да изопачите једну од најоригиналнијих кореографија у последње време (док се није дигло "ал боље ти него..." где су и комшије учествовале). И сад ја теби треба да признајем нешто што нам на крај памети није било. Човек устаје из гроба (-5 у односу на ривала) и растерује преплашене гробаре. На оваквом украјинисању (хвала мом пријатељу @pantelia што ми је објаснио како се правилно каже) би могли да позавиде и најистакнутији међу нама који се баве косоварењем. 

  • Like 6
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, 1989 said:

Познати ал ипак увијају 😆 па јел смо аутовани или нисмо легендо сам себе демантујеш у 2 реченице, ово стварно не памтим да сам видео.

Ironija,sarkazam..imaš valjda iq veći od broja cipela?

  • Tuzno 2
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno mi je da moram da branim severnu armiju ali jbg. Insče, sećam se da se jednom već pričalo o tome ovde.

 

Mislim da ste baš, baš iskonstruisali tu priču sa uvlačenjem Ukrajine u koreografiju. Počeli ste da zvučite kao oni kolumnisti u medijima koji imaju potrebu da svakog dana izbace priču o nečemu pa naravno ponekad zalutaju u kupine. Dobro neko nije sliku shvatio kao sahranu Demokratske stranke, jer podseća na njihov logo.

 

Bio sam na utakmici i bilo je skroz očigledno o čemu je reč.

 

I ključna stvar na kraju - da li zaista mislite da se tako komplikovane koreografije osmišljavaju i pripremaju za dva-tri dana? Stvarno mislim da su u vrhu tribine popadali od smeha kad su čuli ta tumačenja.

 

Imate milion realnih razloga da kritikujete sever, a na ovaj način samo kompromitujete svoje realne kritike.

  • Like 27
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Drug Crni said:

Ironija,sarkazam..imaš valjda iq veći od broja cipela?

Важи важи 🙂 ако ти тако кажеш 🙂 Боље лепо признај да си погрешио, није срамота :) тад бих те више ценио 😉 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Moze neko da veruje u sta god hoce, ali ona koreografija apsolutno nikakve veze nije imala sa Ukrajinom. To je bio sam pocetak sukoba i znam da su na severu tada i pored rusofilije koja je prisutna primarno imali osecaj da dva nama bliska naroda ratuju i da je to velika tragedija. Takav stav je bio na pocetku sukoba, sada je vec drugacije. Tada nikome ni u snu ne bi palo na pamet da na koreografiji prikazuje grobove Ukrajinaca.

To je jedna stvar. Druga stvar je sto je sever prilicno bandoglav i nije se godinama libio da na evro utakmicama istice ne samo dvosmislene vec i direktne poruke koje bodu oči. Na domacim utakmicama njih tek zabole da se mlate dvosmislenim porukama i da su hteli nesto da kazu o sukobu, to bi uradili na najdirektniji nacin.

Dakle, ne treba severu pripisivati bas sve. Imaju oni mnogo putera na glavi i bez ovoga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nele said:

Imam utisak da jedno mesec dana nismo igrali 😁

Vala baš. Mada koliko se trčalo protiv ćelafuta taman nam dođe 10 dana odmora, pocrkali su svi redom. Makar više treninga i uigravanja za Brus Lija, Đigija i Šerifa. 

Edited by Molina23
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

Očekuje se da Crvena zvezda protiv Radničkog igra u formaciji 3-5-2 i sastavu: Glazer – Dragović, Điga (Mijailović), Rodić – Bukari, Stamenić, Hvang, Ivanić, Mitrović – Kraso, Endiaje.

Mogli bi danas da odigramo jedan lakši meč u domaćici, prethodna tri su bila opasno mučenje.

 

Zanimljiv sastav, da vidimo koliko Kraso i Ndiaje mogu u tandemu.

 

Očekujem istih 11 večeras i u sredu…

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, prolup said:

Ako nadjes napisi gdje si kupio.

 

https://www.stubhub.de/rb-leipzig-fk-crvena-zvezda-tickets-red-bull-arena-leipzig-25-10-2023/event/106076059/

 

Na zvaničnom sajtu jos uvek nema informacija. Prva je bila da karata nece biti u prodaji, potom da ce pustiti određeni broj, ali jos uvek nista...

Ovaj sat, ne znam koliko su pouzdani, ali imaju opciju da platiš PayPal-om, u najgorem slučaju vratiće ti novac nazad.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...