Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Nemam neka ocekivanja od sutrasnje utakmice, koliko god se trudio da pronadjem nesto sto bih mogao sutra da ocekujem i zelim jednostavno nema nista. Igramo protiv najjace ekipe na svetu, to je neki svemirski nivo i ne znam sta treba da se desi da nas ne rasture. Ovo pisem hladne glave, sutra ce krenuti navijac da se budi u meni pa cu poceti da sanjam neki iks ili minimalnu pobedu, iako bih trenutno potpisao poraz od 4:0 jer se plasim da ce biti i vise.
 

Ja bih mozda ovakav tim probao: 

Glazer

Degenek Dragovic Mijailovic

Nedeljkovic Hvang Stamenic Mitrovic

Ivanic

Bukari Kraso

 

Nesto defanzivnije po bokovima, a da se sa Bukarijem proba blize golu protivnika kao neka vrsta iznenadjenja za njihove visoke i snazne stopere protiv kojih ne vidim sta bi Olajinka mogao da uradi. Kraso uz njega da donese snage i mase napred, ali i mogucnost da upravo Bukariju podeli neku asistenciju u prostor. U veznom redu mislim da nema nikakve dileme i nadam se da Siti nece biti bas na 100% te da ce ostati prostora da Stamenic, Brus Li i Mirko pokazu talenat i protiv ovakvog rivala. Ne bih voleo da vidim ni Spajica ni Rodica u 11. Nisam veliki fan ni Degeneka, ali je bar spreman i u takmicarskoj formi.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Sto bih voleo neki X sutra sticajem nekih ultra-srecnih, nenormalnih okolnosti pa da presedne kolenica i brlja u birtiji ovim batadjoristima i govnarima koji se vec slade a da se sezona nije posteno ni zahuktala. Gresio je Bahar dosta u poslednje vreme, ali od srca navijam za njega da ostavi bez teksta u narednom periodu ovu gomilu palamuda, "strucnjaka" i zajedljivaca koji su vec upalili masineriju. Jedan iskorak u Evropi u smislu prezimljavanja i treceg mesta u LS bi ih vratio u rupe.

Edited by Kosjan Willavić
  • Like 14
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Nemam neka ocekivanja od sutrasnje utakmice, koliko god se trudio da pronadjem nesto sto bih mogao sutra da ocekujem i zelim jednostavno nema nista. Igramo protiv najjace ekipe na svetu, to je neki svemirski nivo i ne znam sta treba da se desi da nas ne rasture. Ovo pisem hladne glave, sutra ce krenuti navijac da se budi u meni pa cu poceti da sanjam neki iks ili minimalnu pobedu, iako bih trenutno potpisao poraz od 4:0 jer se plasim da ce biti i vise.
 
Ja bih mozda ovakav tim probao: 
Glazer
Degenek Dragovic Mijailovic
Nedeljkovic Hvang Stamenic Mitrovic
Ivanic
Bukari Kraso
 
Nesto defanzivnije po bokovima, a da se sa Bukarijem proba blize golu protivnika kao neka vrsta iznenadjenja za njihove visoke i snazne stopere protiv kojih ne vidim sta bi Olajinka mogao da uradi. Kraso uz njega da donese snage i mase napred, ali i mogucnost da upravo Bukariju podeli neku asistenciju u prostor. U veznom redu mislim da nema nikakve dileme i nadam se da Siti nece biti bas na 100% te da ce ostati prostora da Stamenic, Brus Li i Mirko pokazu talenat i protiv ovakvog rivala. Ne bih voleo da vidim ni Spajica ni Rodica u 11. Nisam veliki fan ni Degeneka, ali je bar spreman i u takmicarskoj formi.
Ne može Nedeljković,on igra sa mladom ekipom LŠ

Sent from my RMX3081 using Tapatalk

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Што се сутра тиче боље славно погинути него изаћи на стрељање.

Мене интересује за даље, како вратити пресинг који нам је потребан и довољан да рутинирамо домаће лигаше и да наставимо да гледамо озбиљан фудбал с почетка сезоне.

Link to comment
Share on other sites

Krivo mi je što sam po prirodi pomalo lenj čovek pa ponekad moram da se nateram na neke stvari..jedna je baš i pisanje na forumu. Jer sam na dva dana pre gostovanja Čuki hteo da ostavim post u kojem predviđam novi kiks..doduše,nisam baš video poraz koliko neki remi..

Već sam nakon prvog poluvremena protiv Spartaka konstatovao da smo u padu. To drugo poluvreme je bilo ispod svakog nivoa,a naredne utakmice smo samo nastavili da padamo igrački..protiv Novog Pazara smo se provukli sa pobedom..

U slučaju poslednjeg poraza krivica,međutim,ne ide samo na stranu igrača i trenera,već i uprave. Celu sedmicu se u klubu govori samo o novim igračima i posebno početku Lige šampiona. Ja sam o Čukaričkom čuo par rečenica tek u petak..više je nego očito bilo da smo na Brdo otišli bez fokusa i sa mislima na Etihadu. Upali smo u zamku preuranjene euforije koju niko u klubu očito nije umeo da predupredi i stavi pod kontrolu. Počevši od trenera svakako,ali je indikativno kako se uprava posakrivala po mišjim rupama. Posebno najveći pacov među glodarima..onaj koji inače ima običaj da svaki uspeh pripiše sebi..hvalisavac koji ne ume i neće da preuzme odgovornost ni za šta poput onoga koji ga je tu i stavio..

Utakmica tragično odigrana. Znali smo i mesecima pišemo da je odbrana tanka. Međutim,mene više brine kreacija i napad. Ok..Spajići,Rodići i Mijailovići garantuju da ćemo se naprimati golova čak i u matičnom takmičenju,ali gde je napadački učinak nestao?! Primio si dva..pa,daj tri,četiri onda. Mi za celu utakmicu nismo stvorili propisnu priliku za gol! Šanse Šerifa i Nedeljkovića su došle iz tranzicije..njih ne računam. Sem toga,mi ni polupriliku nismo stvorili. Protiv ove sezone raspalog Čukaričkog. Kojem će Fradi u četvrtak da napuni mrežu.

Ja zaista ne razumem Baharovu odluku da klupira Krasoa koji je bio ključan igrač za našu napadačku rapsodiju sa početka sezone. On mora da bude u 11 i to na svojoj poziciji bliže golu. Lucidan je igrač,ima pregled igre,ima asistenciju ali ima i gol u nogama. Alternacija treba da mu bude Katai.

Pogrešio je Bahar sa mešanjem karata..grešio je i sa izmenama, Katai je trebao i ranije da uđe. Ispada da je štedeo neke pvotimce za Siti,a to mu ustvari ništa ne garantuje. Mi Danas možemo gadno da stradamo svakako.

Nadam se da nećemo i zaista ne bih voleo da se uz Zvezdino ime vezuje neki negativan rekord u Evropi.

Nama najbitnije utakmice dolaze posle Sitija..najveća greška bi bila teranje Izraelca,ali je sebe doveo u poziciju da mora da pobedi derbi.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Iako mi Bukari vec nedeljama klizi po nervima, mislim da je on zaista jedini koji moze da povredi City iz kontre. ( plus faktor srece )

Stavljanje Degeneka da blokira bok je glupost. Niti je on za to sposoban niti moze bilo sta u napadu.

 

Ja se ipak nadam nekom prekidu i sluzbeni rezultat 0:3 ... 

 

Najbolje sto bi moglo da se desi Zvezdi je neki rezultat tipa 3:3 ; 4:4

Instant vadjenje iz krize, ne pobeda jel bi se usrali i previse poleteli. Ovo je naravno apsolutno nemoguce. Ali nada je sve. Neka se ponovi Liverpool iz BGD onomad

 

Link to comment
Share on other sites

Najbolji timovi na planeti, pa se ne pitaju mnogo protiv Sitija, kad je u pitanju posed. Znaci, odmah otpisite opciju da cemo igrati napadacki i stajati visoko. Mozda cemo probati na pocetku, presing ili tako nesto, ali protiv njih u gostima je to tesko raditi, jer da je lako, to bi radili Real i ovi drugi top timovi. 

Znaci, opstaje opcija nisko pozadi, plitko, zgusnute linije, pa sta uradimo na kontre , uradimo. Zato Degenek nema smisla , napred nista nece da uradi, a pozadi ne znam u plitkoj formaciji sta uopste moze Bukari da zgresi, bar ima fiziku da pokrije Doku-a. 

 

Isto tako, Dragovic, Micko, Spajic, ne znam, Spajic ce mozda drugicije delovati neego kad je linija na centru, pa ga Adetunji pretrcava kao nekog omladinca. Sve u svemu, ako se Sity zainati, moze biti neprijatno i za gasenje TVa. Mislim, pocecu da gledam utakmicu, pa shodno desavanjima na terenu i broju primljenih golova ( ako ih budemo primali ), manipulisacu sa daljinski i prebacivati. 3 0 u 25 min, je vec zestok mazohizam za sve. 

 

Nadam se ipak da ce ova kvota od 1.07 biti nauk kladionicama da nikada ne potcenjuju nikog u LS, posebno ne klub koji je prvak Evrope i Sveta i cije je ime na tom trofeju. Fudbal je cudna igra , 11 na 11, nisu roboti niti vanzemaljci, nemaju krila. U nasem timu ima dosta njih koji mogu 1 na 1 da naude Sitiju, recimo Bukari moze da probije, Mitrovic takodje, Ndiaye takodje moze da naskodi. Stamenic, Hwang, Ivanic, ova kvota od 1.07 je manja nego kad mi docekuje jsl boraniju, a tek oni veoma retko imaju sta da traze u nasoj ligi. FKCZ ima oruzja da zapreti svakom timu na planeti, ne kazem da pobedi, ali da zapreti i zabije gol, to moze. 

 

U 16h igraju omladinci, to ce biti zanimljivi, Sljivic, Nedeljkovic i Mijatovic u 11. 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Која је квота да ће Родић добити два жута картона данас?

 

Penal i crveni se nekako logicki namecu, to je trade mark za ovakve utakmice, bar je nekada bilo, videcemo koliko smo naucili. 

 

Za FKCZ je bitnije da YB ne uzme poen protiv Lajpziga, inace ce vec od 1.kola posao za poziciju br.3 da bude otezan. To bi znacilo da ce se morati uzeti minimum 4 poena u dvomecu sa YB. 

Sve u svemu, dani visokog napona. 

 

Stamenic juce na KZS hrabro najavljuje pobedu, to je taj HAKA mentalitet! 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, suptil said:

Која је квота да ће Родић добити два жута картона данас?

Pride , i ispustitu dušu u 15 minutu. 

🙂

Danas bi trebalo da stojimo zbijeno , da nema razmaka izmedju linija tima, i samim tim težiste igre ce biti na nasoj polovini, što opet otvara kontru brzim igračima.

Bukari i Mitrovic nam trebaju po krilu ako mislimo nekako da ugrozimo njihov gol. Ovde je kljucno da se sredina ne raspadne i da bude prevelikog razmaka od štopera. 

Pozitivno je sto nema dvojca Kanga-Kangva, koji su u odbrani lelemud stayl, a u napadu rizicni, i malo ,malo otvore kontru.

        Olanjika  

Mitrovic , Ivanic, Kraso , Bukari 

Stamenic -Hvang 

Mijailovic , Dragović,  Degenek

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...