Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Jbg Cukarickog je Oly punio na terenu koji je perfektan. Ova podloga, dzombe su katastrofalne. Endiaje je dva puta nagazio loptu mislim bas zbog podloge. Nedeljkovic na kraju poluvremena takodje. Nije opravdanje naravno. Nemamo igru. Kombinovani timovi nicemu ne sluze. Sem zavaravanja i nerviranja navijaca.

Link to comment
Share on other sites

Just now, tsva said:

 

 

I ja mislim za Spajica i Lucica isto

 

Apsolutno.
Lučić je ubedljivo najnetalentovaniji za fudbal od svih klinaca koje imamo a dobio je prilike ko svi ostali zajedno. Nema nikakav osećaj i sem zujanja okolo ne doprinosi uopšte. Smeta nama više nego protivnicima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Preterujes sto bi bio?

 

Moguce da je preterano, ali nije ni krenula sezona a vec bi imali 6 izgubljenih bodova. I to protiv realno smesnih ekipa. Mada nije da su ostale mnogo ozbiljne.

 

Veliki je to nedostatak za nasu ligu, plus idemo na noge komsijama sledece kolo. Bice tesko bas. Ovo mora da se preokrene.

Edited by John Terry
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, No name said:

Ali bolje nismo ni zasluzili kad se jos uvek "trazimo, rotiramo, isprobavamo" ...i to protiv jedne od 3 najbolje ekipe u ligi.

Posle priprema, pocetka sezone i nekoliko kola, mi još nemamo iskristalisan tiM.

Kao guske u magli lutamo

 

Pa do sad je Bahar ziheraski uglavnom drndao istih 11 do iznemoglosti. Ovo je valjda prvi put da je izrotirao malo vise, doduse u nezgodnom momentu, na oranici protiv jedne od boljih ekipa u ligi. Ne znam sta vidi u Lucicu, ima on poneki dribling i potez, ali u paketu je minus igrac. Olajinka kao bocni igrac ne deluje upotrebljivo, poprilicno je spor i posvadjan sa loptom.

 

Velika svinjarija je uradjena sa prodajom Erakovica, ovo sa Spajicem i Rodicem nema sanse da funkcionise, to (vise) nisu ozbiljni fudbaleri. Videti sta moze taj Djiga, ako je i on neupotrebljiv nek teraju Degenek, Micko i Dragovic, kao najmanje losa trojka.

 

Ne znam gde nam se presing izgubio. Moraju Hvang, Bukari i Kraso u igru, da se ovo okrene kako znamo i umemo.

Edited by fradler
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spajic ni jednu nije poceo do sada, sad covek starter??? Nedeljkovic nije ni jednu igrao, ni protiv slabijih ( Lucani, Pazar) ali je zato tu protiv jednog od tri najjaca tima. 

Kraso na klupi , u derbiju kola??? ( cuvamo ga za City izgleda, imamo tamo šansu jelte) ...Bukari do sada svaku igrao, sad klupa , opet kazem u derbiju kola na gostovanju? 

 

Kao da imena igrača ubaci u bubanj, pa ga zavrti, i kome zapadne da ga izvuče, taj igra...Kakoo nazvati ovo , kada covek pola tima promeni, i daje nekakvu šansu pojedinim igracima, da ga izgleda ponovo uvere da nemaju pojma ..

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...