Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ja se nadam da će biti 3 pojačanja u poslednjem trenutku. Ali da ne budu tri pojačanja koje niko neće pa smo ih mi potpisali u minut do 12. Nadam se da Marin ima sve u svojim rukama i da će ipak pojačanja da budu pojačanja. Ako ih uopšte dovedemo, previše je tiho i ništa ne curi a kraj je prelaznog roka. 

Link to comment
Share on other sites

Nisam nijednom pogledao tog štopera,nadam se da ima iole pristojnu brzinu,jeste da je visok.

Da ne dovedemo Srdjana Babića tamnije puti.

 

Za špica ćemo juriti Jovića sigurno,pogotovo ako mu Ramadani ne pronadje klub do večeras.

Turski velikani su popunjeni na poziciji špica,Saudijcima izgleda ne pada napamet da ga dovode,što nama otvara priliku za dovodjenje.

A i pitanje je koliko se njemu uopšte igra fudbal,sigurna plata,više vremena za hedonizam.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, СтелаРоса said:

Vreme je da u Terzi proradi onaj pravi Terza i da pojuri Serhija Ramosa. Marketinski fantastican potez, a i u ovim godinama bi za nas bio i vise nego premija. 

Verovatno ce u Bg da igra u Surdulici, pre nego da u SA uzima milione. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tunji Awojobi said:

 


U, samo nam on fali, kao da nemamo već dovoljno negativnog publiciteta oko kluba.

Terza je rekao ne odlazi niko. Ili laže i Bukari odlazi ili je ovo obična glupost. Apsolutno nepotreban igrač za nepotrebnu poziciju. 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ZiS said:

Może li Mason na špica? 

Moze i igrao i za UTD, spica i RWa.
Realno ako dodje na par godina i za dz moze ovo biti elitan potpis, ovo mu vadi karijeru posto sumnjam da ce nego u Engleskoj da se kocka sa njim, makar dok ne prodje neko vreme.

Ovaj 2 englez iz Arouce, fizicki izgleda kao zver samo da li je to kvalitet za LS je ozbiljno pitanje.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Pa ne, koliko znam on je u jednom delu juniorske karijere igrao špica, ako ne grešim, nek me isprave ljudi koji prate Man. United.

Evo, kolega potvrdio, čak i u seniorskom fudbalu.

Edited by ZiS
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...