Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

11 minutes ago, MiskoNis said:

18 god, transfermarkt vrednost 150k,nema podataka o trajanju ugovora, treba se raspitati dok ne bude kasno

Pretpostavljam da odbrana Partizana vredi 5-6 puta više, a večeras im je pravio potomke

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Nordsjeland ima ozbiljan skauting u Africi. Imaju saradnju sa Right to Dream akademijom iz Gane i preko toga su već dovoljno silne bisere. Nuamaha su doveli pre dve godine i sad prodali za 25 miliona, a njegovog naslednika Osmana su doveli prošle godine a i za njega će isto lagano dobiti preko 10 miliona. Skauting je generalno dosta popravljen kod Marina, ali za mladje kategorije moramo da dovedemo mnogo bolje Afrikance od Odade, mustafe itd. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Milko Miller said:

Može i to mu je i dalje omiljena pozicija. Ali posto je izbor kvalitetnih bekova mnogo manji često će vezni da igra tamo ako to može korektno da odigra kao što su to ranije u Bajernu radili Alaba i Kimih. 

Pa eto nam onda resenja u veznom redu, a i opcije za levo. Dve muve jednim udarcem. 
 

Zapakujes Drkusica, i spica i vozi

Link to comment
Share on other sites

Da li ce bas biti potop videcemo. Zvezda, TSC i Čuka imaju 18 utakmica u grupama. To je mnogo vise utakmica nego ranije. Bice tu nekih bodova. Valjda ce i Partizan dobiti u revansu.

 

Nece to bas biti katastrofa. A ako Zvezda bude 3. u grupi bice i odlicno. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Pero_Cameron said:

Brzo cemo mi od 1. kola kvalifikacija igrati. 

Zato će biti ključno da imamo odlične rezultate u Evropi ove i sledeće godine. Ako skupljamo masovno bodove za klupski koeficijent, imamo realne sanse da direktno idemo u grupnu fazu LŠ nezavisno od plasmana lige. Za to moramo da imamo najveći koeficijent od svih sampiona koji nemaju direktno mesto u LŠ. Ako se gleda klupski koeficijent za takmičenje u sezoni 25/26 onda tu samo Dinamo i Rendzersi imaju bolji koeficijent. A razlika nije ogromna. Ako igramo odlično ove i sledeće sezone i prestignemo Dinamo i Rendzersu u klupskom koeficijentu mi bi imali direktno mesto u LŠ 25/26. Za sledeću sezonu je nerealno da imamo najbolji klupski koeficijent a i krećemo od plejofa LŠ tako da to nije ni toliko bitno. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milko Miller said:

Zato će biti ključno da imamo odlične rezultate u Evropi ove i sledeće godine. Ako skupljamo masovno bodove za klupski koeficijent, imamo realne sanse da direktno idemo u grupnu fazu LŠ nezavisno od plasmana lige. Za to moramo da imamo najveći koeficijent od svih sampiona koji nemaju direktno mesto u LŠ. Ako se gleda klupski koeficijent za takmičenje u sezoni 25/26 onda tu samo Dinamo i Rendzersi imaju bolji koeficijent. A razlika nije ogromna. Ako igramo odlično ove i sledeće sezone i prestignemo Dinamo i Rendzersu u klupskom koeficijentu mi bi imali direktno mesto u LŠ 25/26. Za sledeću sezonu je nerealno da imamo najbolji klupski koeficijent a i krećemo od plejofa LŠ tako da to nije ni toliko bitno. 

Znaci sledece sezone imamo zagarantovanu LE ako ne udjemo u LS?

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, mare80 said:

Kome će TSC otkinuti bodove u LE života vam ... 😄

 

 

Zavisi od zreba. Cuki ce biti lakse. I jedni i drugi mogu bolje od ovoga, pre svega kuci. U sustini mi i nismo za vise od 4 predstavnika, a sem Partizana niko i nije za LE.

 

Idealno bi bilo da imamo 1 CL, 1 LE i 2 LK. Mada je meni zao sto mi ne igramo LK ili LE, vreme je za novi evropski trofej.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, mare80 said:

Kome će TSC otkinuti bodove u LE života vam ... 😄

 

Možda neki tim izmeni šest igrača ili pusti igrača da igra koji ima kartone pa im se upise službena pobeda. 

 

8 minutes ago, Stanko1997 said:

E da, to sam još posle meča sa Bragom hteo da pitam, kako TSC posle ispadanja iz 3. kola kvalifikacija za LŠ ide direktno u LE a ne u plej-of za LE?

Gleda se da li je league ili champions path. Ako ispadaš u trecem kolu champions patha igraš plejof LE posle. Ko ispada u trecem kolu league patha ide direktno u LE. 

 

5 minutes ago, LeBron said:

Znaci sledece sezone imamo zagarantovanu LE ako ne udjemo u LS?

Da (naravno preduslov je sampionska titula)

Edited by Milko Miller
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Profesor said:

 

Zavisi od zreba. Cuki ce biti lakse. I jedni i drugi mogu bolje od ovoga, pre svega kuci. U sustini mi i nismo za vise od 4 predstavnika, a sem Partizana niko i nije za LE.

 

Idealno bi bilo da imamo 1 CL, 1 LE i 2 LK. Mada je meni zao sto mi ne igramo LK ili LE, vreme je za novi evropski trofej.

Nema sanse da mi mozemo da igramo Le i da dovedemo igrace kakve sad imamo.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Redstar0356 said:

Nema sanse da mi mozemo da igramo Le i da dovedemo igrace kakve sad imamo.

 

Pa vec smo ih doveli, samo ih treba zadrzati. Sledece sezone igramo plej of, znaci aktivni smo i za LŠ, ali nije smak sveta ni LE igrati sa dobrim timom.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...