Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, TB Told said:

 

Hvala.

 

Rekao bi da jeste penal ovde. Ova situacija se od današnje razlikuje pre svega po tome da igrač sa loptom ide direktno prema golu, a Srnić ga sapliće nakon što ga je ovaj več prošao. Po meni je to presudno. 


 

 

 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Juan said:

Išao je rukom prema Olainki, loji je bio van 16. Šta je hteo sa tim, nemam pojma.

 

Pogledaj ponovo snimak. Pokazuje  levom rukom na penal, dok trči prema Olajniki i Busnicu , da bi mu pokazao žuti.  No nebitno više 😁

 

Bravo za Lucica... 

Link to comment
Share on other sites

Apsolutno je tacno da od Barija nismo imali jacu ekipu.

Isto tako, apsolutno mi je nejasno kako smo uspeli da dovedemo fudbalera kao sto je Osman Bukari....Neverovatan igrac. Ne bi smeli da ispustimo vise od 5-6 bodova u prvenstvu ove sezone.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Igor_ said:

Grota je da Mitrovic uzima minute Lucicu. Malo ozbiljniji mec i njega nema nigde. 

Micko me odusevljava. 

Ne moze posle jedne lose utakmice da se seku glave. Danas Mitrovic, sutra nece biti dan nekom drugom...bitno je da igraju najkvalitetniji i da mesta ima za sve mlade. Tek je prvi mec.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Crni said:

Ne moze posle jedne lose utakmice da se seku glave. Danas Mitrovic, sutra nece biti dan nekom drugom...bitno je da igraju najkvalitetniji i da mesta ima za sve mlade. Tek je prvi mec.

Slazrm se, ali Mitrovic je ovako igrao i prosle godine. Danas je jednom uspeo da pretrci nekog, i 3-4 pita gurao loptu gde ga citaju previse lako. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...