Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Ja ne bih voleo najjace timove iz prva dva sesira. Posebno ne Siti i Real. Sasvim mi je okej da dodju Fejnord, Sevilja ili Benfika iz prvog i Atletiko, Porto ili Dortumnd iz drugog. Od vecih imena mozda Junajted. Iz cetvrtog jedino ne zelim Njukasl, a Seltik mi je sexy.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, merosina said:

 

Treca stvar, ovaj tim KOSTA, a naravno da ce se ova pojacanja + trener moraju finansirati NAZALOST i delom transvera.

Ok, ali....Uzmeš sedam miliina, i odmah daš 3.5 za nekog lika koji im u karijeri jednu sezonu u pro fudbalu i to u Švajcarskoj.

Ne košta tim, koštaju promaÿaji.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Don Juan said:

Ok, ali....Uzmeš sedam miliina, i odmah daš 3.5 za nekog lika koji im u karijeri jednu sezonu u pro fudbalu i to u Švajcarskoj.

Ne košta tim, koštaju promaÿaji.

Pa nije dato 3.5 miliona za Late Lata, lik hoće u Sent Galen, ne kod nas. Odustalo se valjda od njega.

Link to comment
Share on other sites

Još jedna od misterija na nivou zašto smo oterali Ohija i zamenili ga Pešićem.... Eraković je win win igrač bio, ne postoji mogućnost da bi mu cena pala nakon nastupa u LŠ. Ovim potezom je neko očigledno iz kluba isterao dosta mil. evra. Tu se treba pozabaviti motivom i prilikom neke hijene, da iskoristi boravak u Rusiji da dogovori i napravi neku svoju kombinu i zavali dečka koji bi verovatno za 7-8 meseci vredeo duplo više novca. 

Od jutros lupam glavu da nađem neki realan razlog i izgovor zašto je prodaja Erakovića neminovnost i dobar poslovni potez, ali mi ništa osim gore napisanog ne pada na pamet.... 

 

Pozicija na kojoj se nalazimo i sve ove benificije u kojima trenutno uživamo su daleko iznad našeg trenutnog nivoa i kapaciteta, ako malo sreće budemo imali u LŠ, mnogo možemo da dobijemo. Avaj, nažalost, mislim da ekipa koja nas vodi nije taj kalibar da može to da iznese...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Kangva hoce da ide. Tako da ce na njemu da se namakne ta lova, a mozda i na Lekovicu koji je takodje na ceni, a nije u planu kod Bahara. 

 

Verovatno na Lekovicu, Kangva je upravo promovisan u startera, nece on nidje. 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, fradler said:

 

Verovatno na Lekovicu, Kangva je upravo promovisan u startera, nece on nidje. 

Bio je i Eraković starter pa ide, kod terze samo suvi šoder koji kaplje u njegov džep odlučuje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Markoss said:

Baharu je predoceno da psotoji mogucnost da Erakovic bude prodat ovog leta, tako da je manje-vise bio spreman na tu mogucnost. Degenek ce 99 posto biti zamena. 

Kakav je ovo idiotizam, Prodas mladog reprezentativca Srbije i umesto da forsiras drugog talentovanog stopera ti dovlacis ovog sto se u pauzama igranja u egzoticnim ligama veterana igra u FKCZ.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, merosina said:

Ni u ligi petice, prvi inostrani ugovor mu ne bi presao milion €. tako da verujem i da je on zadovoljan.

 

Apropo ovih komentara horumasa, da Bahar treba odmah da spakuje kofere, jer eto prodali su mu igraca, su u najmanju ruku nebulozne.

 

Jeste pogresan tajming, ali to je praksa svih klubova. 

Da je tako Fiorentina nikad ne bi prodala Vlahovica Juveu itd

 

Treca stvar, ovaj tim KOSTA, a naravno da ce se ova pojacanja + trener moraju finansirati NAZALOST i delom transvera.

 

Nije sad Erak otisao za tepaiju ribe, ipak je dobra cifra.

 

Da je pameti da se saceka LŠ ciklus da mu se digne cena, ali sta je tu je

Nije

Ali je bas puno igraca otislo za 50% buduce tepsije ribe... i onda moras da prodas jednog koga je mozda vredelo cekati

Da nisi bacao pare na promasaje i na dugogodisnje ugovore sa matorim igracima sad bi mozda mogao da pricekas, makar dok ne prodas sezonske, jer ovo je veliki sut u moral navijaca jbg

Od kojih para smo mi planirali da kupimo ovog Lata Lazu kada nam vec gori pod prstima za 12 milki...

Da smo poslednje dve godine igrali LS mozda bi vec prerasli ove transvere u Rusiju za 5-8 miliona

Samo da se nadamo da smo uboli sa nekim od ovogodisnjih igraca pa da ga preprodamo sledece sezone...

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Don Juan said:

Ok, ali....Uzmeš sedam miliina, i odmah daš 3.5 za nekog lika koji im u karijeri jednu sezonu u pro fudbalu i to u Švajcarskoj.

Ne košta tim, koštaju promaÿaji.

Sa poslednjom konstatacijom se slazem, ali kakva nam je uprava nista i ne cudi.

 

Ps za tih 3.5 mil. E bi se Atalanta valjano  nacekala , do arbitraze 😅

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Stanko1997 said:

Nek me ispravi neko ako grešim, mi moramo da namaknemo 11 miliona iz izlaznih transfera zbog finansijskog fer pleja? 

Nije ovo tačno. Još uvek ne postoji takvo pravilo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam o kakvom FFP pričamo. To su priče za malu decu. Mi smo ove godine u transferima u minusu 200k evra ( 1.6m ulazni i 1.4m izlazni transferi). 

A vratio bih se na Čupu. Meni se čini da smo jedina ekipa koja godinama igra Evropu a koja godinama igrače prodaje ispod cene. Čupa po transfermarketu vredi 9m. U najboljim godinama sa formom u podizanju i napredovanju mi njega prodajemo za 7m. Lopovluk. 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Čočo said:

Ne znam o kakvom FFP pričamo. To su priče za malu decu. Mi smo ove godine u transferima u minusu 200k evra ( 1.6m ulazni i 1.4m izlazni transferi). 

A vratio bih se na Čupu. Meni se čini da smo jedina ekipa koja godinama igra Evropu a koja godinama igrače prodaje ispod cene. Čupa po transfermarketu vredi 9m. U najboljim godinama sa formom u podizanju i napredovanju mi njega prodajemo za 7m. Lopovluk. 

Covek je uz dobru sezonu u LŠ mogao da se iskristalise u startnog odbrambenog reprezentacije po mom misljenju... 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, LayupFromTheMidget said:

Kakav je ovo idiotizam, Prodas mladog reprezentativca Srbije i umesto da forsiras drugog talentovanog stopera ti dovlacis ovog sto se u pauzama igranja u egzoticnim ligama veterana igra u FKCZ.

Navodno ga je Barak želeo i u Haifi. Degeneka. Očito mu je poznat. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

A ko ce nama da igra ako Kangva ide, Kanga nije u planu, Mijailovic igra stopera?

 

Stamenic ce sam da igra celu sezonu i 6 i 8 i sve? Malo nerealno

iza ćoška uvek vrebaju spremni gobeljić i srnić da pomognu kad je najteže

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Perkos2 said:

iza ćoška uvek vrebaju spremni gobeljić i srnić da pomognu kad je najteže

Uh sad si me smirio, taman sam se nasekirao da cemo nekim polupancima morati da popunimo rupe 🤔

Mislim da su oni svoje zavrsili, pa bolje i Stankovica da su ostavili pa da popunjava...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

"Nadovno" je zeleo i Kangwa pa sada moze da ode.

To navodno je potpuno neistinito i skroz suprotno onome sto je tačno. 

 

 

Sto se tiče Čupe. Igrač vredi onoliko koliko je neko spreman da ponudi za njega, a mi nismo dobili ponudu veću od ove Spartakove, koju je na kraju Zenit izjednačio.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...