Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Stvarno ne razumem ove ne ljude iz uprave. Pa Erakovica ako hoces da prodas prodaj ga u ligi petice. Koliko ce da napreduje u Rusiji koja je izolovana i pod sankcijama? Umesto da su onih 3. 5 miliona za spica ponudili Tadicu bar da su pokusali. 

Edited by suptil
Link to comment
Share on other sites

Koliko drzava sipa para u oba kk-a mogoa bi da prepozna trenutak u kome je fk i ne da pokloni vec da pozajmi 10-15 miliona da se udje mirno u sezonu pa da se vrati na zimu/leto kad se proda Erakovic.

 

Svestan sam ja da mora da ide ali em je njemu glupo za dalji razvoj da ide u Rusiju a i mi napokon imamo malu sansu za to trece mesto u grupi i potez je skloz nelogican.

Link to comment
Share on other sites

Erakovic je bar 2 godine u "izlogu" i niko nikada nije ponudio vise od 5M evra i to ruski klub gde on nece da ide.

Sad navodno drugi ruski klub nudi 8M a mi se nadamo da ce neko sa Zapada ponuditi, koliko? 10M? Za igraca koji ima 6 ozbiljnih utakmica u sezoni?
Tesko.

Sent from my 21081111RG using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, drperce said:

Mislim da ga necemo prodati, deluje mi kao da su doveli trenera koji im nece podrzati takve svinjarije i da ce se cekati zima kada ce se vec izkristalisati koga treba prodati i za kolike novce

 

Ma gotovo je to, cim je Terzic isturio nekakvog operativnog direktora Petrovica da za Mocart objasni kako klub mora da zaradi 12 miliona od transfera ovog leta da bi funkcionisao.

 

Verujem da ce Bahar preci preko ovoga, jer bas ceni Degeneka i hteo je jos u Makabiju da ga angazuje, ali vec prva sledeca svinjarija bi mogla da poremeti idilu...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, fradler said:

 

Ma gotovo je to, cim je Terzic isturio nekakvog operativnog direktora Petrovica da za Mocart objasni kako klub mora da zaradi 12 miliona od transfera ovog leta da bi funkcionisao.

 

Verujem da ce Bahar preci preko ovoga, jer bas ceni Degeneka i hteo je jos u Makabiju da ga angazuje, ali vec prva sledeca svinjarija bi mogla da poremeti idilu...

Pa nije radio Barak za Siti pa da mu je novo da bitni igrači napuste klub. Mislim da je sa tog aspekta najmanji problem prodaja Erakovica. 

Link to comment
Share on other sites

Prosto je bilo i nerealno da Dr Terzic ne sjebe nesto pred sam pocetak sezone.Nerealno bi bilo da dotični ne umesa prste i sve dobro uradjeno do sad upropasti samo jednim potezom.Neverovatna štetočina.Imaš doktore Lekovica,Pruceva,Azarova....pa ih uvali svojom magijom i zaradi 12 mil. Potrebnih po narucenom tekstu.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako zelimo neki iskorak u Evropi, ne smemo prodati nikog do zime.

 

Nije nerealno, ako nas posluzi zreb, da dozivimo sudbinu APOELa ili Bazela 1/8 LŠ.

 

Ne kazem da ce to biti, mozda zavrsimo poslednji u grupi, ali treba rizikovati i ostaviti kompletan igracki kadar na okupu barem jos 6 meseci.

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Laki21 said:

Au, tek za mesec i po...

Uvek je posle plejofa LŠ, a to je uvek krajem Avgusta. Doduše sad je bas kasno, mi bi prakticno imali samo dva dana da reagujemo na tržištu. Ali dobro valjda ćemo završiti sve još do sredine Avgusta. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

ZVEZDA-BORAC-BL_29.jpg

 

POSTIGNUT DOGOVOR Eraković odlazi! Zvezdi 7.000.000 evra!

 

Kako je MaxBet Sport ekskluzivno najavio, Strahinja Eraković prelazi u Spartak iz Moskve, a šampionu Srbije pripašće obeštećenje od 7.000.000 evra! Rukovodstvo iz Ljutice Bogdana je dalo “zeleno svetlo”, pa će štoper da stavi potpis na ugovor sa ruskim crveno-belima. Pored novca, timu sa “Marakane” će da pripadne i deset odsto od dalje prodaje.

Spartak mu je spremio ugovor na tri godine do juna 2026. godine uz opciju produžetka, a u njega će verovatno da bude “instalirana” klauzula za eventualni otkup od sledećeg leta.

Eraković “pakuje kofere” i u ponedeljak će verovatno da usledi zvaničan rastanak, posle tri godine igranja Zvezdi. Popularni Čupa je prošao sve mlađe selekcije beogradskih crveno-belih, a u međuvremenu je postao i reprezentativac Srbije.

Time je Strahinja Eraković krenuo stopama legendarnog Nemanje Vidića, koji je takođe svojevremeno iz Crvene zvezde prešao u moskovski Spartak.der

  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Hvala Baharu, bilo je prelepo dok je trajalo, al sa ovim ljudima nista dobro nikad nece doci. 

 

Prodati mladog decka, u naponu snage, u sezoni kad je uigran sa Dragovicem i kad igramo sigurnu Lš sa timom sa kojim mozemo da ciljamo trece mesto.  Plus, sigurno da o ne zeli u Rusiji gde ne moze da igra nista osim njihovog prvenstva.

 

Grozno, sramota, gadno. 

 

I am out. 

Edited by Redstar0356
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...