Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Olajinka pun pogodak, opasno se krece i uvek je u sansama i ono sto mi se bas dosta svidja je da je dosta nesebican. 
Mirko ce da ima najbolju sezonu u klubu jer ce napokon da ima vise od jednog igraca (Kataija) da mu otvaraju prostor, najbolji igrac ovog turnira kod nas.

Sve u svemu bice ovo prelepa sezona u kojoj cemo svi da uzivamo… 

 

I ko ce da ceka sad 10 dana i mec sa TSC 😡

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, suptil said:

@Шутер из блокаЗашто не Максимовић. Видиш како лепо игра Стаменић.

Zato što to prvo to nije tip igrača i nema karakteristike i stvari koje i kakav nam treba, a onda i zato što nema kvalitet i ozbiljnost za Evropu, prosto i jednostavno.

 

Nećemo valjda još da kažemo da nam treba Maksimović jbt, i da je on dobro rešenje, a kamoli za startera, i kamoli da je kvalitetan i ozbiljan igrač za Evropu, da se ne zajebavamo i da se uozbiljimo. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Nele said:

Olajinka pun pogodak, opasno se krece i uvek je u sansama i ono sto mi se bas dosta svidja je da je dosta nesebican. 
Mirko ce da ima najbolju sezonu u klubu jer ce napokon da ima vise od jednog igraca (Kataija) da mu otvaraju prostor, najbolji igrac ovog turnira kod nas.

Sve u svemu bice ovo prelepa sezona u kojoj cemo svi da uzivamo… 

 

I ko ce da ceka sad 10 dana i mec sa TSC 😡

Za to se pobrinula tema Kk Crvena Zvezda 🙂

Link to comment
Share on other sites

Možda je najlogicnije prodati Kangu i Kataia. Stari su, primaju veliku platu, a prvi je već nadrndan sto ne igra a drugi stalno ima problem sa povredama. A i imamo naslednike u vidu Kangve i Lucica. Kod Kangve mi i dalje fali neka ozbiljnost i inteligencija na terenu, ali je još mlad i nadam se da moze da se popravi u tom aspektu. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Možda je najlogicnije prodati Kangu i Kataia. Stari su, primaju veliku platu, a prvi je već nadrndan sto ne igra a drugi stalno ima problem sa povredama. A i imamo naslednike u vidu Kangve i Lucica. Kod Kangve mi i dalje fali neka ozbiljnost i inteligencija na terenu, ali je još mlad i nadam se da moze da se popravi u tom aspektu. 

To sam i ja reko još otkad, slažem se, njih dvojica Milunović, Rodić i Spajić apsolutno nemaju šta da traže (više) u Zvezdi, i to je jasno kao dan, krajnje je vreme (još otkad prošlo, ali ajde, nek odu barem sad konačno više), a em primaju masne plate i bonuse ni za šta bukvalno, za sedenje na klupi i/ili čak tribinama, te ozbiljne i velike pare treba osloboditi i usmeriti na prave, kvalitetne i ozbiljne nove igrače za Evropu, a itekako se od istih mogu dovesti najmanje 2, ako ne i možda 3 takva igrača, bez ikakve sumnje.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Nele said:

Za sta ? Nisam ukapirao brat, prastaj 😕

Zurka je na KK temi, bice zanimljivo oko pojacanja, brzo ce da prodje tih 10-ak dana do Cukarickog. Ili idi na more 10 dana i iskljuci telefon 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kraso je bas specifican igrac, niti ofanzivni vezni niti spic, nego nesto izmedju kao Toti sto je bio. Ne secam se da li smo imali takvog igraca u skorije vreme. 
 

Stamenic je nas Rodri. Nekako je njegov dolazak propracen bez posebne reakcije, a decko je sa 20 godina igrao po 90 minuta protiv Sitija i Sevilje (obe utakmice zavrsene 0:0). Mozda se malo neocekivano probio u 11, ali bilo je ocigledno i pre dolaska da ima stofa.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Kanga nije hteo ni da se slika posle jedva uzete (bukvalno (kao) na silu i preko one stvari) na kraju medalje, kakav indijanac i bezobraznik (klasičan sujetni i egoistični stranac), bukvalno oduvek ima to nedopustivo i umišljeno "ponašanje" i "postupke", mora bukvalno, i nadam se, da ide što pre i da će već po povratku u Srbiju napustiti klub, jer apsolutno ne zaslužuje i ne sme više ni jedan dan da ostane u istom, i kraj.

 

Evo nema ga na ovoj grupnoj timskoj slici posle tekme i dodele medalja i pehara, tačnije posle ceremonije.

 

https://www.instagram.com/p/CunAH5Gri_q/?igshid=MTIzZWMxMTBkOA==

 

 

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, suptil said:

Zurka je na KK temi, bice zanimljivo oko pojacanja, brzo ce da prodje tih 10-ak dana do Cukarickog. Ili idi na more 10 dana i iskljuci telefon 🙂

Da ne ispadne da fleksujem nesto ali zivim na moru 😅

 

Mislim da je ovaj period u Rusiji iskristalisao tim. Startna postava bi trebalo da izgleda kao u ovom mecu. 
Nadam se da je svima jasno da je Olajinka spic i da bi smo dosta izgubili ako bi smo mu menjali pozicije. Isto tako smatram da nemamo potrebu da dovodimo jos jednog, ja bi pre doveo kvalitetnu osmicu da se rotira sa Kangvom. 
Bukari dosta dobar pravice on razliku u evropi, bilo je defanzivnih propusta ali sam ubedjen da ce strucni stab da radi na tome da se to ispravi. Jedina mi je enigma sta se planira sa Azarovim …

 

A protiv Fiorentine ocekujem spektakl od utakmice.

Link to comment
Share on other sites

Eto dočekali smo da vidimo da Zvezda može da igra fudbal, ne sumnjam da ima i onih koji čekaju prvi slabiji rezultat da skoče i napadnu ovu ekipu ali se nadam da će biti dovoljno nas koji volimo fudbal i Zvezdu da ih ućutkamo. Najbolje od svega je što imamo još prostora za napredak a i za još 2-3 pojačanja. Naravno oni koji ne mogu da prate ovaj ritam sami će se javiti i udaljiti iz ove nove evropske Zvezde

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Zaboravi ovo …

 

Mali Mijat mora ozbiljno da poradi na pozicioniranju i generalno kretnji on sa ovom konstitucijom bez tih stvari nece da napravi ozbiljniju karijeru. Uvek je korak, dva od mesta na kome bi trebalo da se nalazi. Lucic mi za sada deluje spremnije za prvi tim sto je i normalno jer je stariji, mada mi i on deluje smotano nekako.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je Stamenić otkrovenje, bio bi mi prvi kandidat iz tima za repku da moze...

Kraso zna i to je divno videti, takodje je divno kada svi u timu umeju da prime i dodaju loptu, prvi put da vidim da su svi u nasem timu fudbaleri 🤯

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...