Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 minutes ago, suptil said:

Kraso i Stamenic odlicni. Bukari i Kangva moraju konkretniji da budu. Bolja resenja da pronalaze.

Brže i bolja rešenja da donose, konkretniji da budu, i na kraju (ali ne i manje važno, već podjednako važno kao i sve ostale stvari u igri) generalno mnogima/ceo tim mora da popravi i radi na završnom pasu, to je ono što fali i što je loše - znači bolji, brži, kvalitetniji i konkretniji završni pas, odlučniji. 
 

Ostalo sve za sad, da kucnem u drvo, super i fenomenalno stvarno, zaista neverovatno kako vežemo i plešemo po terenu. Veliko bravo, svaka čast i čestitam prvo i osnovno Baharu i njegovom stručnom štabu, a onda i igračima i Marinu/upravi. Zvezda bre! 🔴💪🏻

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, LayupFromTheMidget said:

Ne moze Kanga u 40 da igra box to boxa mida .Dok je  Kangwa malo mladji pa sa 35 lakse se trci :D
Imaju srece Turci trebalo ovde 3/0 da bude.

 

Kangva je idealan za ovo, jer trci u sirinu. Bukvalno mu je to TM i kada nije trebao da radi, radio je to, a za ovu formaciju bas to treba od njega. Meni se dopada kako igra i nista ja ovo ne bih dirao sto se postavke tice. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nele said:

Bukari kasnio


Učinilo mi se da je Mijailović, nebitno, treba malo vremena da to sve legne na svoje. Ja prezadovoljan, kako igraju momci, rezultat je nebitan ali svaku izgubljenu smo odmah osvojili, to je nešto sto nikada nisam očekivao da ću videti od bilo kog našeg tima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, K.Dot said:

Opet Mijailović kao zadnji ne prati.

Prvo i jedino ispadanje i prava šansa za Fener na utakmici, tako i protiv Nefčija isto/slično ispao on isto i to i tad za, koliko se sećam prvu i jedinu pravi šansu Nefčija.

 

Edit: greška, ipak nije Mijailović kasnio već Bukari, ali ne menja suštinu da je to bila prva i jedina prava šansa za Fener, kao i ono ispadanje Mijailovića protiv Nefčija što je bila prva i jedina prava šansa za Nefči.

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Kangva je idealan za ovo, jer trci u sirinu. Bukvalno mu je to TM i kada nije trebao da radi, radio je to, a za ovu formaciju bas to treba od njega. Meni se dopada kako igra i nista ja ovo ne bih dirao sto se postavke tice. 

Ne bih ni ja, ne vidim gde su hteli Latea da gurnu kada nema mesta ispred.
MIslim da ce Azarov da bude top za ovu formaciju i da ce pre ili kasnije da postane starter.
Mozda fali 1 ozbiljan stoper a to Degenek nije.

Link to comment
Share on other sites

Sad je lako reći - e, pripreme su, te Fener ovakav, te onakav...

 

A istina je da nisu mogli da dignu glavu u većem delu utakmice jer su ih ovi naši pritisli ko kamen za kupus. Uz to, kad god smo na tridesetak metara od gola, nešto smisleno se dešava, samo se čeka kad će šansa.

 

U prvom poluvremenu pitala se samo Zvezda, iako su preko puta neki likovi koji iza sebe imaju ozbiljne fudbalske kilometre.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Milko Miller said:

Necu nesto mnogo da hvalim ekipu jer je Fener bas klasicna raspad ekipa iz Turske. Takticka nula, skup individualaca koji su stari i skupi. Jos su i pripreme, pa je zainteresovanost nula.

Ovo je apsolutno tačno, videćemo kako će biti na prvoj ozbiljnoj i kvalitetnoj utakmici protiv neke ozbiljne i kvalitetne ekipe.
 

Nadam se da će biti dobro i barem ovako kao sad, na ovom nivou, a naravno voleo bih da to bude samo još bolje i kvalitetnije (ako je uopšte ikako moguće, to jest ako ima još rezerve i veći kapacitet ova ekipa). 😄

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...