Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 hour ago, vlaDixXx said:

Daler Kuzajev 10 mil vredi na transfermarketu, ima 30 godina 

    Centralni vezni, defanzivni,          moze da igra i na krilu 

 

Istekao mu ugovor sa Zenitom

Idealna zamena za Kangu

 

Trazi ugovor u Evropi, po mogućnosti LŠ

 

1mi evra plata 

 

Strasan igrac 

 

Ozbiljan igrac, nema sta da se prica. Kvalitet za solidne ekipe iz lige petice, e sad pitanje je da li ima takmicarske ambicije ili bi radije u neku Tursku za vise love. 

 

Ja se slazem sa @Markoss, ako imas Olanjiku i Bukarija iza kojih ce dejstvovati Kraso a na klupi je Mijatovic, mozda nema potrebe puci 3+ miliona za obestecenje i platu igraca kome u toj konkurenciji nisu garantovani minuti i prostor. Ako vec postoji to pravilo FIFA (za koje priznajem nisam cuo), zasto ne dovesti nekog napadaca na jednogodisnju pozajmicu. Mada kako klub funkcionise, te pare ce i ovako i onako ispariti iz kase, naci ce se nacin. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Miki28 said:

A sta je njemacki mentalitet?

 

Trčanje čitav meč, ne odustajanje kada protivnik povede sa gol ili dva, konstantna presija na protivnika, meč je gotov tek kada sudija odsvira kraj.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Itachi Uchiha said:

Jesu pokusavali, ali su na bokove stavljali Rodice/Srnice/Gobeljice, pa se to zavrsavalo sa 5 dole, a ovi gore nek se snadju.


И са таквим је могло да не буде досадно против Сурдулица и Ивањица, али јбг треба ауторитет и знање…

Edited by Константин
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Markoss said:

Olanjinka definitivno nema brzinu za vingera, sad je to manje-vise jasno. Pozicija mu je ova koju igra sad i ne vidim zbog cega bi dali 3 miliona za Late Lata. 

 

Glazer bas elegantan golman, skolski, bas je pojava na terenu. 

 

Znaci, Olayinka i Kraso u napadu?

 

Pa sta onda igra Boukari, nekog ofanzivnog veznog sa Ivanicem? Ili, ako igra krilo na desnoj strani, ko igra krilo na levoj?

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

 

Znaci, Olayinka i Kraso u napadu?

 

Pa sta onda igra Boukari, nekog ofanzivnog veznog sa Ivanicem? Ili, ako igra krilo na desnoj strani, ko igra krilo na levoj?

Pa ne moras  da imas 2 krila. Asimetricne formacije su sve cesce u fudbalu.

Link to comment
Share on other sites

Meni se vise cini da svi mogu da igraju sve, pa onda imamo:

 

Glazer - Mitrovic, Dragovic, Erakovic, Nedeljkovic - Mijailovic, Stamenic - Ivanic - Olayinka, Kraso, Boukari sto je klasicna 4-2-3-1 formacija koja moze da se pretvori i u 4-1-4-1 ili 4-1-2-2-1

 

I onda ta ista postava moze i da se izdegenerise tako sto zadnji vezni predje na stopera, bek na krilo, krilo u spic, a drugo krilo u vezni red. Ja sam vise fan da, ako se vec igra formacija sa 3 stopera onda uz njih budu i dva beka (koji su defanzivno orijentisani), jer ce u LS tesko da prodje ideja da samo tri igraca igraju odbranu. Lepo nekih 5-4-1 sa trojicom napred koja ce trcati kontre.

 

Kad smo vec kod toga, gde je Rodic? On treba da bude prva opcija na levom beku, Mitrovic moze da igra SLS.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

A sta je uopste poenta tih defanzivnih bekova ala Rodic? Da primimo sto manje golova, a onda primimo 6? Srecom pa je Bahar trener, pa Mitrovic nece igrati SLS, već LŠ. I primacemo i dalje dosta, ali ćemo igrati jebeni fudbal jednom u životu, a verovatno ćemo konačno prodati igrača za 10+ miliona.

  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, dzakala said:

Vidim pisete da nam ne treba Late Lat, mozda sam negde propustio, ali zar on nije vec zavrsen?

Navodno ima ponude iz Nemačke, ne dolazi mu se ovde. A ima i nove menadžere koji takođe razmatraju druge opcije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, goldberg said:

Meni se vise cini da svi mogu da igraju sve, pa onda imamo:

 

Glazer - Mitrovic, Dragovic, Erakovic, Nedeljkovic - Mijailovic, Stamenic - Ivanic - Olayinka, Kraso, Boukari sto je klasicna 4-2-3-1 formacija koja moze da se pretvori i u 4-1-4-1 ili 4-1-2-2-1

 

I onda ta ista postava moze i da se izdegenerise tako sto zadnji vezni predje na stopera, bek na krilo, krilo u spic, a drugo krilo u vezni red. Ja sam vise fan da, ako se vec igra formacija sa 3 stopera onda uz njih budu i dva beka (koji su defanzivno orijentisani), jer ce u LS tesko da prodje ideja da samo tri igraca igraju odbranu. Lepo nekih 5-4-1 sa trojicom napred koja ce trcati kontre.

 

Kad smo vec kod toga, gde je Rodic? On treba da bude prva opcija na levom beku, Mitrovic moze da igra SLS.

Juce ni u jednom trenutku nismo igrali formacije koje si naveo (dok je tih 11 bilo na terenu), nego smo igrali 3-4-1-2:

Dragovic-Mijailovic-Erakovic

Nedeljkovic-Stamenic-Ivanic-Mitrovic

Kraso

Bukari-Olanjinka

 

Gde je Stamenic bio nesto povuceniji, a Ivanic istureniji. Moguce da je na momente i Bukari igrao malo nazad, tj u nivou Krasoa pa je formacija bila 3-4-2-1, ali Kraso nikako nije igrao kao najistureniji igrac.

 

Razumem strah da ce ovo biti previse ofanzivno za LS, ali imamo tri stopera, Nedeljkovic je klasican bek, a Mitrovica ucimo da bude bek. Uz to je Stamenic zadnji vezni. Jos bih dodao i da cela ekipa treba da igra odbranu, a ne samo igraci koji su u zadnjoj liniji. Mitrovic je medju boljim igracima na pripremama, izgleda dosta korisnije na ovoj poziciji nego kada je igrao ofanzivnije. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Nista Kraso nije bio ofanzivniji od Ivanica u postavci juce. Obojica su bili osmice, mada je ocigledno da su kod Bahara pozicije dosta fluidne pa se igraci stalno smenjuju, tako smo kod gola Mitrovica videli Bukarija dole levo a Mitrovica u gornjoj desnoj strani terena i ako je jedan bio desni spic a drugi levi wb.

Link to comment
Share on other sites

^
 

Ma klasicno podizanje cene.

Sto se mene tice zavrsio bi svaku pricu sa njim da sam na mestu uprave. Ovi stranci za sada sto su dosli deluju korektno i na mestu, ne treba nam neki umisljeni prepotenko. 
Pesica smo vec imali 😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jeste nam liga krš i klub vode secikese,ali,opet bivši smo prvaci Evrope i direktni učesnici grupne faze LŠ ...

Drnda nas lik koji je odigrao jednu solidnu sezonu u jebenom St Gallenu ... more šukurac ...

Vrći Rakonjca ... :s_d:

  • Like 6
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Late-Lata,meni je lik mačka u džaku i bio bi zadovoljan ako ne dodje.

Videćemo kako će reagovati uprava.Istorija nam govori da vole da zapnu za jednog igrača,uglavnom ne žele da istraže druge opcije.

 

Utakmica protiv Nefčija je bila odlična sa naše strane,pogotovo prvo poluvreme.

Puno trke,nismo im dali da dišu,brz protok lopte,baš lepo za oko.

Prezadovoljan sam.

Naravno,treba pohvaliti kondicionog trenera Saleta Jankovića,odličan posao radi tokom ovih priprema.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...