Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

2 hours ago, Duh koji lebdi said:

Bonusi koji ostaju su Nedeljkovic, Lekovic, Lucic, Sljivic i Mijatovic. Svi oni bi trebalo da imaju fine minute ove godine. 

 

Bilo je planirano da Nedeljković ostane i dalje u Grafičaru osim ako Bahar u toku priprema nije promenio odluku ...

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, mare80 said:

 

Bilo je planirano da Nedeljković ostane i dalje u Grafičaru osim ako Bahar u toku priprema nije promenio odluku ...

 

To je neka moja pretpostavka na osnovu vidjenog na pocetku priprema, a i generalno se o njemu duze vreme prica kao o projektu na toj poziciji. Verujem da ce imati prednost u odnosu na Nikolica. 

Link to comment
Share on other sites

Vidim da se zateglo oko Late Lata. Ali da je opet u opticaju Kasijera iz Zenita. On je za 3 klase iznad Late Lata. Kad bi tako ispalo bilo bi sjajno. Čak mislim da se njegov stil igre više uklapa u ono što Bahar praktikuje na terenu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Čočo said:

Vidim da se zateglo oko Late Lata. Ali da je opet u opticaju Kasijera iz Zenita. On je za 3 klase iznad Late Lata. Kad bi tako ispalo bilo bi sjajno. Čak mislim da se njegov stil igre više uklapa u ono što Bahar praktikuje na terenu. 

Zavisi od uslova transfera. Za istu cenu, neka i bude milion vise, bih vise voleo Kasijeru.

Link to comment
Share on other sites

Храбре срећа прати. Ушли смо одлучно у чишћење складишта, магацина, шкартова... Одрадили први смислени прелазни рок од доласка Владана Милојевића. Ред би био да се поклопе коцкице па да  овог Колумбијца потпишемо. Да ли неко зна кад може да се очекује потпис Дегенека?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Vidim da se zateglo oko Late Lata. Ali da je opet u opticaju Kasijera iz Zenita. On je za 3 klase iznad Late Lata. Kad bi tako ispalo bilo bi sjajno. Čak mislim da se njegov stil igre više uklapa u ono što Bahar praktikuje na terenu. 

 

Stvarno je toliko bolji? Vidim da je prosle sezone dao samo 2 gola za Zenit. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Duh koji lebdi said:

 

Stvarno je toliko bolji? Vidim da je prosle sezone dao samo 2 gola za Zenit. 

Kvalitetniji je mnogo. I imao je dobre sezone pre Zenita. U Zenitu nije standardan zato mu je i statistika slabija. Ali da se ja pitam pre bih Kasijeru nego Late Lata. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Kad smo kod Mrkele, seća li se neko OI u LA 1984. godine? Fudbalske reprezentacije, one koja je tukla Nemačku 5:2?

 

E pa u grupi ne sećam se više protiv koga smo igrali, Mrkela je valjda jedini igrač na velikim takmičenjima koji je ušao u drugom poluvremenu i zamenjen nakon dvadesetak minuta ne zbog povrede već zbog katastrofalne igre i zalaganja.

Edited by Laki21
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

40 minutes ago, Laki21 said:

Kad smo kod Mrkele, seća li se neko OI u LA 1984. godine? Fudbalske reprezentacije, one koja je tukla Nemačku 5:2?

 

E pa u grupi ne sećam se više protiv koga smo igrali, Mrkela je valjda jedini igrač na velikim takmičenjima koji je ušao u drugom poluvremenu i zamenjen nakon dvadesetak minuta ne zbog povrede već zbog katastrofalne igre i zalaganja.

Brate Mitar Mrkela je jedini lik koji je izabro da sacuva noge umesto da udje anale  fudbala

  • Like 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...