Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, Mirage93 said:


Stoji da je los, ali nije on jedini krivac.

Kriv je onaj koji ga forsira tu, izmislja, menja postave iz kola u kolo bez ikakve logike i potpuno je pogubio konce u timu koji nema zivota.

Micko je samo na pogresnom mestu u pogresno vreme.

 

E pa kriv je, jer ako je na terenu, najmanje sto moze da uradi je da blokira loptu kao da igra vise od termina na malom fudbalu. Protiv Vozdovca smo primili ovako, posle jos jednom i evo treci put. Svaki put covek blokira petom. 

 

Sad mi je zao onog komentara da je borac.

 

Sramno bezobrazan pristup. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mirage93 said:


Stoji da je los, ali nije on jedini krivac.

Kriv je onaj koji ga forsira tu, izmislja, menja postave iz kola u kolo bez ikakve logike i potpuno je pogubio konce u timu koji nema zivota.

Micko je samo na pogresnom mestu u pogresno vreme.

Za ovakve stvari jeste kriv, on okreće leđa umesto da priđe igraču i blokira šut.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

E pa kriv je, jer ako je na terenu, najmanje sto moze da uradi je da blokira loptu kao da igra vise od termina na malom fudbalu. Protiv Vozdovca smo primili ovako, posle jos jednom i evo treci put. Svaki put covek blokira petom. 

 

Sad mi je zao onog komentara da je borac.

 

Sramno bezobrazan pristup. 


Ako je na terenu, tu je necijom drugom odlukom, sigurno nije on rekao E JA CU DA IGRAM, I IGRACU BEKA JER JA ODLUCUJEM.

Stoji da moze i mora bolje, ali i on je svestan da nema ni priblizan kvalitet da igra ovde, jednostavno je los. Sto i kako se forsira je nesto sasvim drugo.

Link to comment
Share on other sites

Prvo mrkelu i terzu u zatvor. Pa praviti tim ispocetka. Jbt da mi sest godjn ne mozemo da dovedemo bekove i spica. Pa jebo vam pas mater, bode, mitjiland, kopenhagen, promenili po tri spica od tad pola ih zavrsilo u ligama petice.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mirage93 said:


Ako je na terenu, tu je necijom drugom odlukom, sigurno nije on rekao E JA CU DA IGRAM, I IGRACU BEKA JER JA ODLUCUJEM.

Stoji da moze i mora bolje, ali i on je svestan da nema ni priblizan kvalitet da igra ovde, jednostavno je los. Sto i kako se forsira je nesto sasvim drugo.

Nema veze sa kvalitetom, na ovaj način se ne blokira šut ni u zoni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Šerif mi se sve više sviđa kako igra. Ozbiljan posao u napadu radi. Ne može fudbal da se igra bez bekova. Forsirao u početku sa 3 pozadi pa kad video da ne može prešao na 4. Ali u medjuvremenu dato 10m za napad i sredinu ali bekove samo prodavali ni jednog doveli. Da se dogegamo nekako do zimske pauze pa da se dovedu levi i desni bek. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mirage93 said:


Ako je na terenu, tu je necijom drugom odlukom, sigurno nije on rekao E JA CU DA IGRAM, I IGRACU BEKA JER JA ODLUCUJEM.

Stoji da moze i mora bolje, ali i on je svestan da nema ni priblizan kvalitet da igra ovde, jednostavno je los. Sto i kako se forsira je nesto sasvim drugo.

 

Nema sta da kaze ili ne kaze, treba da izvrsi osnovni fudbalski zadatak, a to je da blokira loptu na sutu, makar igrao i napadaca. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...