Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Stefan Lekovic blizu pozajmice u Austriji iz Beca

 

Andrej Djuric bio je jedan od najboljih stopera u njihovoj ligi,

nakon ove sezone vrv bi isao u lige petice

Nadam se da ce dobiti sansu kod nas,itekako ima kvalitet za prvi tim

Sarajevo ga trazi na pozajmicu kod bivseg trenera,

to bi bila dobra opcija za njega,nego da sedi ovde na klupi,tribinama

 

Bilo bi lepo jos nekog naseg mladog igraca u Sloveniju,Bosnu(zasto da ne)

evo i Motika malo proradio,dao gol proslo kolo,

Djuric igrao svaku utakmicu prosle godine,

Prucev otisao u Celje

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mare80 said:

Zašto Djurić napušta Domžale?

Bio je standardan tamo i prilično je dobro igrao,barem koliko sam ja video ...

 

Trener i sportski direktor Domzala su otisli u Sarajevo. Oni su insistirali na Djurica proslo leto i bili su glavni razlog sto je dobro igrao tamo. Moguce da ce sad na pozajmicu u Sarajevo. Pozajmica Lekovica mi je dobra ideja. Ocigledno nisu stigli dobre ponude, Barak ne racuna na njega, a u Becu ce dobiti minute i igrati prvoligaski fudbal. Posto ima interesovanja iz Nemacke, to je i dobra mogucnost da se bolje nudi klubovima tamo. Za Ada je isto pozajmica logicna stvar, kad nije ni bio na klupi od pocetka sezone. Samo ne znam gde ce na pozajmicu u Italiju, sigurno ne u Serije A. A ne znam koliko je druga italjianska liga dobra za razvoj igraca.

Link to comment
Share on other sites

Stefan Leković ako stvarno ode u Austriju bez prava otkupa bi bila odlična stvar za nas ...

Ide u tim i ligu gde će moći da dokaže svoje kvalitete protiv RB,LASK itd, daleko bolja opcija od Slovenije ...

Samo ne znam koja je računica Austrijanaca da nam razigravaju igrača,ali ako je njima dobro i nama je dobro ... 😄

Ado će vrv u neki Seria B tim ...

Koliko sam shvatio Djurić se vraća pa opet na neku pozajmicu ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

pa verovatno veruju da mogu vise da dobiju ako uzmz procente od sledece prodaje iz sahtjora, a nasi bi samo da pokazu da su uzeli neke pare pa da im ne dajemo ove sada... pokazace se ko je pogresio kod njegovog sledeceg transfera

njegov bivsi klub veruje u njega a nasi izgleda bas i ne...

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, Perkos2 said:

Propade Dortmund pa je dobra i neka "pozajmica" ova teme postaje dve više cirkus kolorado

Interesovanje za Lekovića je i sam sportski direktor Dortmunda potvrdio, pa se provlačilo i po našim medijima. Znači, nije niko ovde sa foruma počeo da piše o tome bez ikakve osnove. Toliko o "cirkusu Kolorado".

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Stanko1997 said:

Interesovanje za Lekovića je i sam sportski direktor Dortmunda potvrdio, pa se provlačilo i po našim medijima. Znači, nije niko ovde sa foruma počeo da piše o tome bez ikakve osnove. Toliko o "cirkusu Kolorado".

Ova tema polako postaje menadžerska prćija gde se utrkuju ko će više robe da izloži. Postoji tema o transferima gde bi bilo adekavatno pisati o interesovanjima i ponudama.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Pero_Cameron said:

Jesmo li uspeli iskamčiti neke procente od Sahtjora za Azarova, kao Dinamo Batumi od nas?

Ne. Menjali smo procente sa njegovim bivšim klubom, da sada uzmemo sve, a oni kada Šahtjor proda Azarova. Ko je bolje prošao, pokazaće vreme, ali mislim da smo pogrešili.

Link to comment
Share on other sites

Terza se hvali milionima, avionima, kamionima, a stalo mu je odmah da uzme pare za Azarova i odrice se procenta od dalje prodaje. Jebe se njemu da li je to greska, daj samo pare odmah. Jos jedan pokazatelj da smo vec duze vreme sibicarski klub. Lopovluk kojem nema kraja.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, berti said:

Terza se hvali milionima, avionima, kamionima, a stalo mu je odmah da uzme pare za Azarova i odrice se procenta od dalje prodaje. Jebe se njemu da li je to greska, daj samo pare odmah. Jos jedan pokazatelj da smo vec duze vreme sibicarski klub. Lopovluk kojem nema kraja.

 

Hm... pare od lige sampiona ce leci tek valjda na kraju takmicarske sezone. Do tada treba sve isfinansirati, ovo je skup roster za nase uslove. Tako da, iako cemo mi biti dobrostojeci nakon ove sezone, sada mozda jos nismo. Ne znam, nagadjam.

 

Mislim da se Terza na druge nacine ugradjuje u klub, nisu to pare od transfera, mnogo je lakse uzimati nekim igracima od plate.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, John Terry said:

 

Hm... pare od lige sampiona ce leci tek valjda na kraju takmicarske sezone. Do tada treba sve isfinansirati, ovo je skup roster za nase uslove. Tako da, iako cemo mi biti dobrostojeci nakon ove sezone, sada mozda jos nismo. Ne znam, nagadjam.

 

Mislim da se Terza na druge nacine ugradjuje u klub, nisu to pare od transfera, mnogo je lakse uzimati nekim igracima od plate.

To je tačno, mada sam ubedjen da bi osto uradio i da su pare legle. Voleo bih da grešim

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...