Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Nisam znao ko će od ove tri biti prvi kod žirija ali sam bio siguran da će njih tri biti. Sad Breskva prva kod publike ali joj ni to neće pomoći jer će neko od ove tri, ako ne sve tri biti ispred nje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

Koliki hajp je bio ovo je lose, ali sad ce "publika".

 

Pa ne, hajp i nije bio na osnovu očekivanja od žirija, već od publike.

Bojana i David preslatki 🥰

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Pa ne, hajp i nije bio na osnovu očekivanja od žirija, već od publike.

 

I taj ziri je neka publika... pa jos koliko se gurala pesma na portalima... 

 

Nevermind, nije pobedila, kao sto i nije trebalo. 

 

 

Bravo za Teyu, dobra je ali mi je slaba ova njena pesma, ima ona potencijala za mnogo vise.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da smo dobro izabrali, mada je ne bi imao ništa protiv ni Zorje. Ali ono čega sam se kod Zorje pribojavao je da to nije pesma koja će se svideti velikom broju publike, odnosno neće u smislu i da glasaju za nju i da bi zato verovatno pukla u 1/2 ESC kao što je i ovde relativno slabo kod publike prošla. Teya Dora pogađa slušaoca i definitivno će proći bolje kod publike. Još ako nahajpujemo nacionaliste na ww1 simboliku Ramonde možda i od gastosa možemo da očekujemo dosta glasova.

 

Ovo glasanje žirija je očigledno ko je sa kim dobar. Treba da razmislimo da i mi ubacimo strance da glasaju jer nam se ovo ponavlja iz godine u godinu. Neki čak imaju i glasanje stranih gledalaca na njihovim izborima što je takođe dobra stvar jer nam daje i tu perspektivu.

 

Edited by Klotzen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kooineeperk said:

I taj ziri je neka publika... pa jos koliko se gurala pesma na portalima... 

 

Nevermind, nije pobedila, kao sto i nije trebalo. 

 

 

Bravo za Teyu, dobra je ali mi je slaba ova njena pesma, ima ona potencijala za mnogo vise.

 

Prvi put je stručni žiri spasio stvar, kako Evrovizija zapoveda.

 

Marija Šerifović ❤️

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

Mislim da smo dobro izabrali, mada je ne bi imao ništa protiv ni Zorje. Ali ono čega sam se kod Zorje pribojavao je da to nije pesma koja će se svideti velikom broju publike, odnosno neće u smislu i da glasaju za nju i da bi zato verovatno pukla u 1/2 ESC. Teya Dora pogađa slušaoca i definitivno će proći bolje kod publike. Još ako nahajpujemo nacionaliste na ww1 simboliku Ramonde možda i od gastosa možemo da očekujemo dosta glasova.

 

Kakva Zorja bre, što moj omiljeni podkaster reče izvođačica sa krizom identiteta... Ona ne zna šta će sa sobom u muzici. 

 

Teya Dora je gotov "proizvod", ima publiku van Srbije i, najbitnije, pesmu koja gađa patriotska osećanja ali bez naricanja o Kosovu. Odlično smo izabrali.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Prvi put je stručni žiri spasio stvar, kako Evrovizija zapoveda.

 

Marija Šerifović ❤️

Upravo to. Ja sam se iskreno pribojavao da ce biti neke direktive. Nista me ne bi cudilo vise... 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Klotzen said:

Još ako nahajpujemo nacionaliste na ww1 simboliku Ramonde možda i od gastosa možemo da očekujemo dosta glasova.

Predlazem da se uradi neki Teya Dora feat. Sabaton pred Evroviziju...

Da bude neki Nightwish sa Tarjom Turunen fazon 🙂 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...