Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Uz srecnu novu (bogamu, kako je brzo proslo!) da dodam jos nesto.

 

Ovo ovde je najlepse mesto na sirokom internetu.

 

Nemam tviter, fejs i te neke gluposti, nemam vremena. Cak i ne stignem da pratim te mnoge sajtove posvecene meni zanimljivim sportovima (osim tenisa, bavim se auto-moto jurnjavom).

 

Ali ovde, dodjem na forum i procitam sta sre sve nasli vec negde, pa i kliknem na neki link ili vest i sve saznam u kratkom roku.

 

Volim vas sve - i federeralce i nadaliste i djokoviste. Usli ste mi "pod kozu" i sve vas uzivam da citam. Bas je zabavno kad se prepucavate a ja gledam sa strane i smejem se. Ja sam onako blesav - zanima me loptica. Kao, pomalo, navijam za Djokovica, ali se ne sekiram. U bilo kojem mecu, da mi bude zanimljivije, probam da navijam za simpaticijeg. Ili simpaticniju - volim zenski tenis.  Zene su mozda manje fizicki sposobne - ali su neuporedivo lepse. Uz to, moja cerka igra. sad manje, fakultet joj uzima vreme. Ipak, pre 10-ak godina je jednom pobedila Anu Konjuh - kad su bile sitna deca. Jebiga, zivot nosi svoje, pa je Ana danas profesinalka a moje dete se vucara po fakultetima - ne ide joj bas najbolje, vec je izgubila godinu... Ali barem ima super dobrog decka. Izabrala je bolje nego njena majka koja se udala za budalu (mene).

 

Da se vratim na temu... Pisite, cim vise i cesce, a ja cu vas rado citati.

 

 

Edited by zoran59
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

neki predstavnici civilizovane i uredjene Australije, koja je svetlosnim godinama ispred ove rupcage zvane bivsa Jugoslavija iliti Region, se slazu s nekim ovdasnjim forumasima:

 

 

Edited by wwww
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...