Jump to content

Svastara


zoe Bg

Recommended Posts

Noksin ortak :default_sofa:

 

"Istina je da, ako podigneš frekvencu elektromagnetnih talasa, oboleli organi mogu da se izleče na neki način. Mi smo električna bića."

Slobodanka iz Šapca se uključila u program i postavila pitanje o tome zašto posle korone često ima alergije po telu i jako se zamara.

Dr Nestorović je odgovorio da je zamaranje čest simptom plućnih bolesti, jer telo nema dovoljno kiseonika, kao i da postoji program fizičkih aktivnosti za plućne bolesnike. Dodaje da oni nemaju fizičku istrajnost na duge staze, ali da je brza šetnja uvek najbolja.

"Svaka promena vremena loše utiče na imunitet, mi smo ranije mislil da je uzrok tome atmosferska promena, međutim u tim promenama vremena se menja elektricitet. Zato obično astmatičari i epileptičari dobijaju napade, to je sve zbog promene elektriciteta", rekao je on.

"Ako imate u kući keramičke pločice, treba da idete bosi, jer se time naelektrisanje koje nastaje promenom vremena poništava", dodaje dr Nestorović.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

kod nas do 21h maksimum orkanskog vetra (do 120km/h) na celoj teritoriji NRW. potom do ponoci jugozapadni deo ocekuje malo smirenje situacije. tek posle ponoci  najveci deo NRW moze da ocekuje malo smirenje vetra, no totalni severositok ce i dalje da ima vetar i do 120km/h.

na severu, narocito na obali vetar ide i do 160km/h.

Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, alcesta said:

Ja sam na priličnoj vetrometini za naše pojmove, volela bih da su mi brda bliže, ali naravno da se mi ovde dole ne možemo meriti s Vojvodinom :classic_cool:

 

Slažem se :classic_sleep:

 

"Smorio sam se ko spajdermen u Vojvodini" reče jednom moj drugar 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

da prebacim ovde:

ta reklama za Grmec je bas bila cool i u to vreme originalna i saljiva i imala je smisao , ovo za lekove mi ide na zivce jer se ponavlja za svaki lek i ne treba da bude saljivo, vec zaista da potencijalnim kupicima skrene paznju na nesto ozbiljno.

 

bila je dobra i ona reklama: platis 5 dobijes 6 , dobre su bile i Krasove reklame (za bronhi itd.) a bila je i neka slovenacka reklama, valjda za neku boju, koja je bas bila super (neka Slovenka kao nesto prica s slovenackim akcentom i malcice se frlja s padezi :classic_biggrin: ).

 

sad sam naletela na ovu bratsto-i-jedinstvo reklamu :lol_2:

 

 

a sad mi iskoci  na youtubetu i sledece (udarila nostalgija za mlados' :lol_2: ) :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edited by wwww
  • Like 1
  • Love 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...