Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

1 hour ago, Clash said:

Sad ide najkringe deo pobede Noleta na AO.

Poruke nasih selebritija na Instagramovima i twiterima sa sve premudrim citatima i smatranjima.

 

I tetke i ujne kad krenu da šeruju neke montirane slike sa Novakom, cvećem i kafom (moja Slavice).

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Clash said:

Sad ide najkringe deo pobede Noleta na AO.

Poruke nasih selebritija na Instagramovima i twiterima sa sve premudrim citatima i smatranjima.

 

1 hour ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

I tetke i ujne kad krenu da šeruju neke montirane slike sa Novakom, cvećem i kafom (moja Slavice).

 

spacer.png

 

Thank me later 😄 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
  • Tuzno 3
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Snjofko said:

Ovo im je inace nova fora, Novakove fanove zovu Serbian fans, kao da samo Srbi navijaju za Novaka 🙄

 

Koliko ceniš da, od pravih Novakovih fanova, ima Serbian a koliko non-Serbian? A koliko njih, od ovih što da kažemo navijaju, su tu pošto se nema baš oko čega praviti hype i imati entuzijazam, kad se radi o ovim novim nadama i nadama ?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marko said:

 

Koliko ceniš da, od pravih Novakovih fanova, ima Serbian a koliko non-Serbian? A koliko njih, od ovih što da kažemo navijaju, su tu pošto se nema baš oko čega praviti hype i imati entuzijazam, kad se radi o ovim novim nadama i nadama ?

 

Pa ja cenim da su Serbian fanovi matematički mizeran postotak njegovih fanova, s obzirom da najveću bazu istih ima u Indiji i Kini.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, fillam said:

 

Pa ja cenim da su Serbian fanovi matematički mizeran postotak njegovih fanova, s obzirom da najveću bazu istih ima u Indiji i Kini.

Imao prilike da živim u obe zemlje...Živa istina.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Clash said:

Sad ide najkringe deo pobede Noleta na AO.

Poruke nasih selebritija na Instagramovima i twiterima sa sve premudrim citatima i smatranjima.

Mi imamo samo jednog selebritija, a uskoro se očekuje vanredno obraćanje na Pinku povodom osvajanja AO i kako je ustvari NJEMU bilo teško, ali je ON ipak uspeo :classic_laugh:

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...