Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

7 minutes ago, Miki28 said:

Ćeraćemo se mi još😀 vidimo se u Rafinoj kuci u maju💪

 

Do tada, jos jedmom cestitke. I treba da ste ponosni na broj 22 i broj 10

Imam utisak da ce biti bas zanimljiv RG, iako je Rafa i dalje prvi favorit. Mozda deluje izlizano, ali ne otpisujem ni nekog od mladjih ovog puta .

Edited by Kosjan Willavić
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Miki28 said:

Ćeraćemo se mi još😀 vidimo se u Rafinoj kuci u maju💪

 

Do tada, jos jedmom cestitke. I treba da ste ponosni na broj 22 i broj 10

Filmski -> finale RG, Nole-Rafa, pehar dodeljuje MJ. Zlobnici bi rekli jedini nacin da se Fed otera u istoriju 😜

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Imam utisak da ce biti bas zanimljiv RG, iako je Rafa i dalje prvi favorit. Mozda deluje izlizano, ali ne otpisujem ni nekog od mladjih ovog puta .

Naravno da ce biti, bice tu dvojica sa 22 GS. Bice tu mali Alkaraz, Zverev ce biti bolji, Cicipas itd itd koji ce uciniti taj turnir da bude GS. 

1 minute ago, Geronimo said:

Filmski -> finale RG, Nole-Rafa, pehar dodeljuje MJ. Zlobnici bi rekli jedini nacin da se Fed otera u istoriju 😜

Moze, ne bunim se. Rafi ostaje RG, W i US open i to je to. 

Novak ima jos 2 sezoneposle ovoga tako da vidjecemo.

 

Federer je istorija, njegovo mjesto je no3 i to je sasvim ok. Rafa i Nole se jos bore za no1, s tim da je sada 70/30 u korist Noleta da bude GOAT.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, kalistenika u rutini said:

Neki smo na 12 rekli da ce biti 22, a neki su nam se na to smejali (Boki aka gurmanska Pljeka 😀

 

Cestitke Novaku i forumasima!

 

neki i da ce biti 25 ili 29!

tako je sudjeno... 

noletov najveci kvalitet je skromnost i to sto je potpuno normalana i divna osoba! 

 

rafa favorit na rg, ajte molim vas... rafa ima 36 godina, nole 25... mogao bi da osvaja gs dokle hoce...

 

Link to comment
Share on other sites

Nolo je bas ono bukvalno model za jedan high school sportski film.

U skolu dolazi klinac sa jednom torbom, pozajmljenim reketom i pricom da hoce da bude najveci.

Tu je glavni lik dete bogatasa

(Federer) koji je nabolji, drugar mu je latinos( zadovoljava woke uslove) koji je odmah tu do njega( Nadal) a tu je i simpaticni zlikovac u njijovom taboru (Kirjos).

Naizgled su svi fini i dobri prema njemu ali iza ledja mu se smeju da je ljakse i lozana i prave mu smicalice koje nas junak sve prevazidje.
Zlikovac Kirjos pred finalni turnir shvata da je nas junak ispravan i postaje njegov drugar. Na finalnom turniru Nolo ih sve odvali i odlazi u zagrlja svoje ljubavi iz mladosti koja je grlila drvece dok ga je cekala.

The end

  • Like 5
  • Ha-ha 26
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Clash said:

Nolo je bas ono bukvalno model za jedan high school sportski film.

U skolu dolazi klinac sa jednom torbom, pozajmljenim reketom i pricom da hoce da bude najveci.

Tu je glavni lik dete bogatasa

(Federer) koji je nabolji, drugar mu je latinos( zadovoljava woke uslove) koji je odmah tu do njega( Nadal) a tu je i simpaticni zlikovac u njijovom taboru (Kirjos).

Naizgled su svi fini i dobri prema njemu ali iza ledja mu se smeju da je ljakse i lozana i prave mu smicalice koje nas junak sve prevazidje.
Zlikovac Kirjos pred finalni turnir shvata da je nas junak ispravan i postaje njegov drugar. Na finalnom turniru Nolo ih sve odvali i odlazi u zagrlja svoje ljubavi iz mladosti koja je grlila drvece dok ga je cekala.

The end

Stvarno ne znam zašto nisi oprobao sreću u Holivudu. Kad je mogao Stalone s Rokijem na ovu foru da bnude nominovan za Oskara, nebo je granica :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno! Ovaj covek je (stvarno) neunustiv 😯😍

I kako se samo slomio u zagrljaju najblizih ❤️

I govori na dodeli 🤩 Komentator je procenio da je ovo sigurno u Top 5 Novakovih govora 😂

Sa koliko mislite da je osvojio danas, sa nekih 70%?

A kao da je bilo juce kad smo sa podsmehom gledali na knjigu "Moj prvi GS" (ili tako nekako).

Koje smo mi naivcine, nismo ni znali da smo fanovi GOAT-a u najavi ❤️ Bitno da je on znao!

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alcesta said:

Stvarno ne znam zašto nisi oprobao sreću u Holivudu. Kad je mogao Stalone s Rokijem na ovu foru da bnude nominovan za Oskara, nebo je granica :classic_tongue:

 

Priča iz tog filma je jedna od najboljih priča i zasluženo su uzeli Oscara za best picture i režiju (uz još par nominacija), u konkurenciji sa velikim filmovima kakav je Taxi Driver i sl. Što da ne kad bi se uradilo na kvalitetan način, može Nole da finansira @Clash-ov scenario i igra samog sebe. 😄 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Priča iz tog filma je jedna od najboljih priča i zasluženo su uzeli Oscara za best picture i režiju (uz još par nominacija), u konkurenciji sa velikim filmovima kakav je Taxi Driver i sl. Što da ne kad bi se uradilo na kvalitetan način, može Nole da finansira @Clash-ov scenario i igra samog sebe. 😄 

 

Или да га игра Милош Биковић 🙄

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...