Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

Znači bili smo na 1 dobar servis ili 1 brži odlazak po peškir od 6-1 6-1 6-2 u polufinalu gs. 

 

Pročitah komentar na redditu da, ako ne racunamo Laver Cup ( a ne računamo), Novak ima 85 pobeda za redom protiv neevropljana. Nije izgubio od tenisera koji nije iz Evrope od Indian Wellsa 2018.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, alcesta said:

Mislim da pada za jednu nedelju tačno, ali proveravaću to posle finala :classic_biggrin:

Što ne bi mogao Alkaraz da uzme prvo mesto posle Roterdama? Razlika će biti ili 340 ili 265 poena a ne vidim da brane bilo kakve poene u narednih par nedelja sva trojica

Edited by Nicklord
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, alcesta said:

Ne znam gde sledeće igra Alkaraz, čini mi se da nije u Roterdamu, ali kao što rekoh ne razmišljam o tome dok se finale ne završi :classic_biggrin:

Na stranu što ne bi trebalo da je bitno uopšte sve i da Štefi ima 789 ili 1578 nedelja. 

 

Igra Buenos Aires, pa Rio pa Akapulko

Link to comment
Share on other sites

Stvarno dobar tenis, nisam gledao WTA od kada nemam omiljenu igracicu, ali ove devojke bas igraju za sve pare danas.

Sabalenka mi je bas simpaticna u gestikulacijama( i u stavu uopste, bar ovo sto gledam danas), pa navijam za nju malo vise nego za Ribakinu.

Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...