Jump to content

TENNIS WARS: Episode X - RETURN OF DJOKOVIC (A.Open '23)


Drug Crni

Recommended Posts

Pol je za malo primenio Simonov recept sa AO, samo sto je trajalo 20 minuta umesto pet sati 😄

 

Kad smo kod toga, verovatno najgori mec koji sam ikada gledao, Simon je stvarno bio jedna posebna vrsta umetnika sa reketom.

 

Cicipas i ozbiljan protivnik... pre bih se na ovog drvosecu kladio u finalu slema nego na Cicipasa, decko je zec u rangu Rubljova. Nece taj osvojiti slem nikad.

Edited by McLeod
  • Tuzno 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, McLeod said:

Pol je za malo primenio Simonov recept sa AO, samo sto je trajalo 20 minuta umesto pet sati 😄

 

Cicipas i ozbiljan protivnik... pre bih se na ovog drvosecu kladio u finalu slema nego na Cicipasa, decko je zec u rangu Rubljova. Nece taj osvojiti slem nikad.

Gde smo to ono poslednji put čuli, hmmmm... 

 

3 minutes ago, Drug Crni said:

Rado bih napisao neku o finalu,ali se bojim da ce jedna forumasica da se ostrvi na mene :default_sofa:

Piši slobodno, sad kad su se i Mek i Drakaris izjasnili ne možeš napraviti više štete :classic_tongue:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Cicipas i ozbiljan protivnik... pre bih se na ovog drvosecu kladio u finalu slema nego na Cicipasa, decko je zec u rangu Rubljova. Nece taj osvojiti slem nikad.

 

Mek pokusava da isproba svoje moci ali se nadamo da ce energija piramida prevladati.

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kakve crne moci, pa meni bi bilo drago da Djokovic pobedi. Kakav Cicipas, kvarniji od Kirjosa i Medvedeva zajedno. Samo je Rune od relevantnih igraca veci smrdljivko od njega.

 

Sreca pa zbog toga i nema srce pa nece nista znacajnije da uradi u karijeri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, McLeod said:

Kakve crne moci, pa meni bi bilo drago da Djokovic pobedi. Kakav Cicipas, kvarniji od Kirjosa i Medvedeva zajedno. Samo je Rune od relevantnih igraca veci smrdljivko od njega.

 

Sreca pa zbog toga i nema srce pa nece nista znacajnije da uradi u karijeri.

Pridruzujem se  hejt timu Runea. 

#sveizgubiodabogda

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, LazarusMNE said:

Ovaj Cici od jutros je daleko od ozbiljnog 😄

 

Nisam gledao, jel imao puno padova?

 

Sto se Novaka tice, mislim da nikad nije ovako zgazio konkurenciju, pa ni na AO. Ima tu i do protivnika koji mozda nisu ni dorasli, ranije se bio sa Rafom, Rogerom, Endijem, Stenom... sad ova razmazena nabedjena deca. Ne znam, Cicipas do sada nije potvrdio epitet ozbiljnog igraca, ali mu je do sada ovaj turnir odlican.

 

Rekao bih, u nedelju ako Novak uzme prvi set, pocistice ga. Ako uzme Cicipas, bice drama.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Kosjan Willavić said:

Pridruzujem se  hejt timu Runea. 

#sveizgubiodabogda

 

Klasicni balavci. Misle da su zasluzili default respekt, ne daju respekt nekome ko je 1000 puta uspesniji od njih. Zato tako i prolaze. Kad osvojis nesto onda pricaj. Do tada tisina.

 

Sto se Medvedeva tice, moje licno misljenje je da je on poceo da puca mentalno pod nepostenim i nicim izazvanim pritiskom jer je Rus. Mislim da mu je konacno doslo glave i ne znam kako ce da se dalje ponasa. On ne deluje bezobrazno van terena, ali je na terenu neretko prznica.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

Nisam gledao, jel imao puno padova?

 

Sto se Novaka tice, mislim da nikad nije ovako zgazio konkurenciju, pa ni na AO. Ima tu i do protivnika koji mozda nisu ni dorasli, ranije se bio sa Rafom, Rogerom, Endijem, Stenom... sad ova razmazena nabedjena deca. Ne znam, Cicipas do sada nije potvrdio epitet ozbiljnog igraca, ali mu je do sada ovaj turnir odlican.

 

Rekao bih, u nedelju ako Novak uzme prvi set, pocistice ga. Ako uzme Cicipas, bice drama.

Ne može se ovo porediti sa AO 2019, pogledaj samo protivnike. Jeste tada  izgubio više setova, ali ne znamo još koliko će ih izgubiti u finalu :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Par reci o zenskom finalu.
Rybakina mi sa mentalne strane deluje mnogo pouzdanije od Sabalenke. To sto vec ima jedan osvojen GS trebalo bi takodje da joj pomogne u finalu. Takodje, njeni jaki aduti u igri - servis i kretanje - imaju manje sansi da se raspadnu nego oni koje poseduje Sabalenka.
Problem kojeg Sabalenka ima sa duplim greskama je donekle ublazen,ali nije potpuno iscezao,bar po onome sto sam imao prilike da vidim u njenom mecu protiv Bencic.

To sve ne znaci da Beloruskinja nema svoje sanse sutra. Ima i one su najvise na strani odlicnog ulaska u sezonu i kontinuiteta dobrih igara i rezultata.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, John Terry said:

 

Nisam gledao, jel imao puno padova?

 

Sto se Novaka tice, mislim da nikad nije ovako zgazio konkurenciju, pa ni na AO. Ima tu i do protivnika koji mozda nisu ni dorasli, ranije se bio sa Rafom, Rogerom, Endijem, Stenom... sad ova razmazena nabedjena deca. Ne znam, Cicipas do sada nije potvrdio epitet ozbiljnog igraca, ali mu je do sada ovaj turnir odlican.

 

Rekao bih, u nedelju ako Novak uzme prvi set, pocistice ga. Ako uzme Cicipas, bice drama.

A nisu to toliko padovi, koliko se vucao terenom ka' prebijena mačka 😄

Odavno nisam vidio toliku nevoljnost da se potrči za bilo kojom iole težom lopticom, srećom ga je servis služio a i Kačanov nije neko ko umije to iskoristiti, i ovo 1/2f mu je premija.

Je li bilo toliko vruće jutros u Melburnu ili šta li je već, ali se lik raspada' terenom što se tiče kretanja.

Edited by LazarusMNE
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Drug Crni said:

Par reci o zenskom finalu.
Rybakina mi sa mentalne strane deluje mnogo pouzdanije od Sabalenke. To sto vec ima jedan osvojen GS trebalo bi takodje da joj pomogne u finalu. Takodje, njeni jaki aduti u igri - servis i kretanje - imaju manje sansi da se raspadnu nego oni koje poseduje Sabalenka.
Problem kojeg Sabalenka ima sa duplim greskama je donekle ublazen,ali nije potpuno iscezao,bar po onome sto sam imao prilike da vidim u njenom mecu protiv Bencic.

To sve ne znaci da Beloruskinja nema svoje sanse sutra. Ima i one su najvise na strani odlicnog ulaska u sezonu i kontinuiteta dobrih igara i rezultata.

Ja sam gledala polufinale Sabalenke, isto je imala jako puno duplih-al brate, udara ko maljem, ima samopouzdanja...biće zanimljivo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • fancy locked this topic
  • fancy unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...