Jump to content

Cetvrtfinalne utakmice


Ko ce biti MVP prvenstva?  

48 members have voted

  1. 1. Ko ce biti MVP prvenstva?

    • Luka Modric
      4
    • Neymar
      2
    • Vinicius Jr.
      4
    • Cody Gakpo
      0
    • Virgil Van Dijk
      1
    • Leo Messi
      10
    • Bruno Fernandes
      1
    • Harry Kane
      2
    • Kilyan Mbappe
      22
    • Neko drugi
      2
  2. 2. Najbolji golman turnira?

    • A. Noppert
      2
    • E.Martinez
      7
    • D. Livakovic
      12
    • Alisson
      13
    • Bono
      7
    • D. Costa
      4
    • J. Pickford
      2
    • H. Lloris
      1


Recommended Posts

22 minutes ago, Dobar u piku said:

Protiv Argentine ne sme Kramaric igrati ne vidim gde bi on mogao imati prednost, Petkovic ili Budimir moraju startovati, Livaja isto nikako od starta da krece. Zbog gola ali i zbog fizike snage Petkovic bi trebao krenuti, s druge strane msm da bi Perisic desno mogao a Orsic sa leve strane krenuti. Ili Perisic levo, a desno da krene Lovro Majer, Pasalic nikako, nece sad trebati pomoc Juranovicu, vise Sosi od strane Perisic/Orsic. Argentina ce napadati i bas zato msm da Orsic moze biti bas jak faktor po toj levoj strani,jer je pokazao kakva je klasa kad mu je tim u podredjenom polozaju u dresu Dinama, ali i sinoc gde su iz kontre dali gol. 

Ovo se neće desiti sigurno. probali smo jednom, nije valjalo. Oršić ima nesreću što je lijevo krilo. Ali Perišić je isto lijevo krilo. Eventualno, ali i u to ne vjerujem je da krene Oršić desno pa da u toku utakmice mijenjaju mjesta povremeno.
ja baš mislim da je Argentina utakmica za Pašalića. Jer mu je najjače oružje napadanje 16m iz drugog plana. Tu bi na dobar centaršut mogao zaprijetit Argentini. Za petka smo rekli. Ne znaš koji će se pojavit na terenu. Sumnjam da će se dalić kockat. Po meni počinje Kramarić.

Btw, i ja bi volio više vidjet Majera u igri. Moraš imati ljevaka. perišič igra s obje noge, ali m,ajer je jedini pravi ljevak u HR reprezentaciji.

Link to comment
Share on other sites

Mesi sinoc upisao petu asistenciju u eliminacionoj fazi Mundijala..niko nema nema toliko asistencija u ovoj fazi od njega..zabio deseti gol za reprezentaciju na prvenstvima sveta i izjednacio se sa Batistutom.
A sinocnja asistencija je jos jedan od poteza iz kategorije genijalnih..covek vidi na terenu sto drugi ne mogu..

Covek vuce svoj tim kao pravi lider..ako treba i ovako
 

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Bugl Khan said:

Ovo se neće desiti sigurno. probali smo jednom, nije valjalo. Oršić ima nesreću što je lijevo krilo. Ali Perišić je isto lijevo krilo. Eventualno, ali i u to ne vjerujem je da krene Oršić desno pa da u toku utakmice mijenjaju mjesta povremeno.
ja baš mislim da je Argentina utakmica za Pašalića. Jer mu je najjače oružje napadanje 16m iz drugog plana. Tu bi na dobar centaršut mogao zaprijetit Argentini. Za petka smo rekli. Ne znaš koji će se pojavit na terenu. Sumnjam da će se dalić kockat. Po meni počinje Kramarić.

Btw, i ja bi volio više vidjet Majera u igri. Moraš imati ljevaka. perišič igra s obje noge, ali m,ajer je jedini pravi ljevak u HR reprezentaciji.

Lovro u svakom trenutku pre Pasalica, da tesko ce Orsic krenuti ali opet oko 65 70 min on treba uci ako Hr ima povoljan rez gde ce ih Argentina napadati. 

Link to comment
Share on other sites

Zasto nisu stavili Krivokapica sa RTS? Svakako je daleko gledanije bilo tu, iako je i Arena nazalost imala respektabilne brojke.
 
Na RTS su penali maksimalno korektno ispraceni.
Prva sramota za rts je da stojanović komentarise potpuno bolestan i bez glasa (na stranu samo guranje tog lika). Druga sramota je onaj Nemanja Matić. Bolje da su stavili "pravog" Nemanju Matica. Sigurno bi bolje zvučalo. Onaj treći (jel taj Krivokapić?) je ok i može lepo da se gleda utakmica a da ne smeta komentator.
A onaj na areni što je radio arg-hol, kad bude neka državna sahrana, da stave njega, za to je dobar.

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

Jel realno da se Mesi zalio na sudiju posle meca?[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Pa normalno, fer plej je u pitanju, žalio se što nije dobio žuti za igranje rukom... [emoji16]

Sent from my SM-A525F using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, McLeod said:

Kostic trci debelo ispod 11s 100 metara. A cenim i Radonjic. Mada svakako imas poentu.


U moru gluposti ispisanih od pocetka prvenstva, ova je broj 1 svakako. 
 

Kostic, a ni Neca nisu ni blizu 11s. To ubrzanje od 30m koje oni imaju, meriti sa 100m je bas ozbiljan fejl. Ne blamiraj se. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ima mnogo fudbalera koji trce ispod 12 i 11 sekundi. Isto kao i americkih fudbalera. To uopste nije nesto necuveno. Mbape navodno ima 10.6 na 100 metara. Roberto Karlos je takodje navodno trcao ispod 10.5. Uopste mi nije tesko da to poverujem, u svakom trentku ima na hiljade sportista koji trce ispod 11 sekundi na 100m. Drugo, Bolt kao najbrzi covek ikad na fudbalskom terenu nije izgledao kao najbrzi covek na svetu. Potpuno razlicite stvari u pitanju, a razlika izmedju 9.5 i 11 na stazi je desetak metara.

Edited by McLeod
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deez nuts. said:


U moru gluposti ispisanih od pocetka prvenstva, ova je broj 1 svakako. 
 

Kostic, a ni Neca nisu ni blizu 11s. To ubrzanje od 30m koje oni imaju, meriti sa 100m je bas ozbiljan fejl. Ne blamiraj se. 

Pošto sam ja pokrenuo tih 11s priču, osećam moralnu 😀 obavezu da objasnim da nije u pitanju baš 11s već više podatak o sporosti naših fudbalera.

 

Kad smo kod toga, sećam se priče kad su ona dva kineza (Đia i Liu) igrali za PFC da je onaj što je bio centarfor trčao ispod 11s na 100m.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, McLeod said:

Ima mnogo fudbalera koji trce ispod 12 i 11 sekundi. Isto kao i americkih fudbalera. To uopste nije nesto necuveno. Mbape navodno ima 10.6 na 100 metara. Roberto Karlos je takodje navodno trcao ispod 10.5. Uopste mi nije tesko da to poverujem, u svakom trentku ima na hiljade sportista koji trce ispod 11 sekundi na 100m. Drugo, Bolt kao najbrzi covek ikad na fudbalskom terenu nije izgledao kao najbrzi covek na svetu. Potpuno razlicite stvari u pitanju, a razlika izmedju 9.5 i 11 na stazi je desetak metara.


Mbape nema 10.6, a Roberto Karlos nema navodno 10.5. 
 

I nema gomila fudbalera koji trce ispod 11s, ispod 12 ok. 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, implant said:

Eh, sad ispada da se Hrv provlači na sreću, a one silne pobede protiv najjačih reprezentacija sveta nikom ništa. Ajmo malo realnosti, imaju verovatno najbolji vezni red na svetu, strašan timski mentalitet i jednostavno znaju da igraju na rezultat. Naravno, povremeno ih usere kao sinoć, ali zašto ih Brazil nije nabio sa 3,4 gola razlike? Zato što je Brazil precenjena ekipa a Hrv potcenjena. Video sam kvote na kladionici juče pre utakmice, 1,5 na Brazil a 9 na Cro! Pa jel to realno, ipak govorimo o vicešampionu sveta?

 

Da se ne vraćam na razloge zbog kojih je teško navijati za Cro, iz naše perspektive - treba reći da njihovi uspesi nisu samo user. Na kraju krajeva, i penali su sastavni deo utakmice, protivnici Cro bi trebalo da imaju to na umu. 

Portugal je jedina reprezentacija koja puno vrijedi (igrački), a da ih još nismo tukli u službenoj utakmici. Sve ostale kojih se sjetiš smo tukli. Govorim o najvišem nivou reprezentacija.

12 minutes ago, Klotzen said:

Teško će Portugal probiti ovo. Ovde je trebao Ronaldo da krene jer ovde će sitnice da odluče. Ronaldo bi na ime mogao i neki slodnjak ili penal da iskamči.

Ja sam isto pomislio. On im treba da skače glavom. Centaršut je jedan od načina probijanja bunkera.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...