Jump to content

Osmina finala


Ko ce osvojiti "Zlatnu boginju"?  

55 members have voted

  1. 1. Ko ce osvojiti 'Zlatnu boginju"?

    • Holandija
      1
    • SAD
      0
    • Argentina
      15
    • Australija
      0
    • Francuska
      10
    • Poljska
      0
    • Engleska
      3
    • Senegal
      0
    • Japan
      1
    • Hrvatska
      4
    • Brazil
      19
    • Juzna Koreja
      0
    • Maroko
      1
    • Spanija
      0
    • Portugal
      1
    • Svajcarska
      0


Recommended Posts

17 minutes ago, sasha arsenal said:

Ko li će ga kupiti?!Sad košta ko zna koliko.

Ispod 100 miliona a ja mislim i 120 nece Dortmund ni da cuje. 

Real Madrid. 

Nazalost nije Utd za njega pravi korak, on treba bas pametno da izabere jer od tog izbora ce biti medju elitom na toj poziciji i tapkati u mjestu. 

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, sasha arsenal said:

Ja stvarno ne vidim ko je favorit između te dve ekipe.Da je Francuska kompletna,ne bih imao sumnju,ovako...

Posle mnogo godina,navijaću za Engleze.

 

edit:voleo bih da gledam finale Engleska-Argentina.

 

Biće Francuska favorit, tipa 2,20 po kladionicama

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš rutinske eliminacione utakmice do sada, tek od četvrtfinala kreće pravi fudbal. Deluje mi da neće biti iznenađenja ni danas, ni sutra. Eventualno Švajcarska da iznenadi Portugalce, ali mislim da ih ovi rešavaju i da su svesni šta treba da rade.

 

Imho je Holandija - Argentina skroz otvoreno. Holanđani nisu neki ali im je odbrana veoma ozbiljna sa triom VVD - Ake - Timber. Fizički su jači i mnogo viši od Argentinaca tako da mislim da će svaki prekid biti pakao Gaučosima. Ja bih čak blagu prednost dao Holanđanima, ne zato što su bolji nego zato što mi se čini da je Argentina pod mnogo većim pritiskom.

 

Francuzi mislim da će da rutiniraju Engleze, prosto ne vidim Engleze kako prave uspeh preko world class reprezentacija što Francuska svakako jeste. Englezi def imaju ozbiljan ozbiljan kvalitet ali pre bih se kladio na njihov tradicionalni raspad kad je bitno. Senegal nije nikakvo merilo. 

Link to comment
Share on other sites

Poljaci za plakanje. Cuvaju rezultat kod 2:0, valjda im je jedini cilj u toj utakmici bio da izbegnu ponizavanje od 6-7 golova. Grehota je sto su dosli do prvenstva, a zlocin da su usli u osminu finala. Francuzi i pored povreda jaki kao zemlja. Da su im tu i cetvorica povredjenih , tesko da bi neko mogao da ih zaustavi.

Englezi su imali nekoliko opasnih gresaka u odbrani protiv Senegala koje ovi nisu iskoristili, ali Francuzi sigurno hoce. Morace da konsoliduju odbranu da bi imali bilo kakve sanse protiv Francuza.

Holandija i Argentina su ocekivano pobedili na iskustvo, mada oba tima ne zasluzuju ulazak u polufinale, barema prema onome sto su do sada pokazali. Imali su srece sa zrebom vise nego Poljaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, DJORDJE said:

Poljaci za plakanje. Cuvaju rezultat kod 2:0, valjda im je jedini cilj u toj utakmici bio da izbegnu ponizavanje od 6-7 golova. Grehota je sto su dosli do prvenstva, a zlocin da su usli u osminu finala. Francuzi i pored povreda jaki kao zemlja. Da su im tu i cetvorica povredjenih , tesko da bi neko mogao da ih zaustavi.

Pa jeste, ali iskreno i ovo što su uradili je više nego zadovoljavajuće za njih. Pravo je pitanje, da li su oni i trebali da se nađu na ovom SP, posle loših kvalifikacija, Izvadili se sa kasnim golom u Albaniji inače bi ispali još u grupi. Onda baraž, gde izabuju Ruse, ali niko ih ne menja, nego igraju samo jedan meč, koliko se sećam na svom terenu.

 

Što bi se reklo, malo i nezasluženo su se provukli i ova osmina finala im je džek pot.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva šansa- Jedno tri puta su u ovoj akciji več bili u izgubljenom položaju, pa se svejedno izborili za loptu jer su bili mnogo odlučniji od igrača Hrvatske

 

edit:a evo ga i gol

 

edit: ovo bi mogo biti ofsajd kao Lovrenov nekidan. Za milimetar

Edited by L' Imperatore
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...