Jump to content

Grupa F (Cro, Mor, Bel, Can)


Koja reperezentacija ide dalje?  

34 members have voted

  1. 1. Koja reprezentacija ide dalje

    • Hrvatska
      26
    • Kanada
      6
    • Belgija
      27
    • Maroko
      6


Recommended Posts

1 minute ago, jaka blazic said:

 

ljudi su u finale sp usli na penale preko danske, na penale preko rusije, i u produzetku protiv engleske. bukvalno jednu vrhunsku tekmu odigrali (protiv arg) i eto ih u finalu.

sad nista protiv maroka, nalupali ipak preskromnu kanadu i belgija koja ima losu atmosferu i nije u formi. i onda jos i protivnik promasi dva zicera. onaj drugi kao da nije hteo da da gol, qrcem je mogao dati. mislim da je ceo stadion video gol i on bukvalno ko drvo samo je odbio. ^^

ne kazem da nemaju kvalitet, ali dva puta na penale i sad ovo... koliko ih losa krama prati u basketu toliko ih ovde vile nose...

 

opet ovakvi nikakvi belgijanci nisu ni zasluzli da prodju. vidi se da je hemija u timu 0. 

 

 

jbt, a sreća protiv Francuske 2004. Turske 2008. Španjolske 2012. Brazila 2014. najveći smo useri ikad...sve na sreću. Al drago mi je da je Sector tu i nakon 2018. 🙂

 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, jaka blazic said:

 

ljudi su u finale sp usli na penale preko danske, na penale preko rusije, i u produzetku protiv engleske. bukvalno jednu vrhunsku tekmu odigrali (protiv arg) i eto ih u finalu.

sad nista protiv maroka, nalupali ipak preskromnu kanadu i belgija koja ima losu atmosferu i nije u formi. i onda jos i protivnik promasi dva zicera. onaj drugi kao da nije hteo da da gol, qrcem je mogao dati. mislim da je ceo stadion video gol i on bukvalno ko drvo samo je odbio. ^^

ne kazem da nemaju kvalitet, ali dva puta na penale i sad ovo... koliko ih losa krama prati u basketu toliko ih ovde vile nose...

 

opet ovakvi nikakvi belgijanci nisu ni zasluzli da prodju. vidi se da je hemija u timu 0. 

 

 


Jbg nemaju Piksija i Savicevica megaklase, tek solidnog Modrica

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jaka blazic said:

komsije pokradene, uvek je to lepo videti ^^

belgijanci kao na hasisu da su, ne moze sporije, samo se brane, kao da ne treba njima pobeda.

takodje onaj balvan lagano prima loptu u 10m umesto da je izbaci, pravi idiotski penal i niko ziv od belgijanca se nije potresao. ono ok, i kad je ponistio opet ok. 

treba im pobeda izadju bez napadaca..

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:


Jbg nemaju Piksija i Savicevica megaklase, tek solidnog Modrica

Da Mijat nije u osmini pogodio prečku uzeli bi boginju. tri naredne tekme bi bile samo formalnost. Tek što bi Brazilu u poluinalu radili, ružno bi za gledat bilo.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MilošVB said:

TOP 5 na svetu, medju stoperima.

Ne za dugo. Bit će najbolji kroz godinu, dve. Elo ga procjenio za 9. najvrijednijeg igrača na svijetu. 90M ga procjenjuju. Kad bi se morao kladit, rekao bi City. Savršen za Josepa. Skup, nerazvikan, a ubojica.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Bugl Khan said:

Da Mijat nije u osmini pogodio prečku uzeli bi boginju. tri naredne tekme bi bile samo formalnost. Tek što bi Brazilu u poluinalu radili, ružno bi za gledat bilo.

Nama je u Francuskoj falio selektor. Umesto toga imali smo pijuna i kukavicu u liku Slobodana Santraca,laka mu crna zemlja.
Vasovic je bio pravi izbor,ali da ne trolujem temu..bilo pa proslo..

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cilemile said:

Četvrti veliki turnir zaredom na kojem Hrvatska prolazi grupnu fazu + final four Lige nacija. Teško ponovljiva generacija.

Kako mislis tesko ponovljiva generacija? Vi ste odradili smjemu generacija, tu su svega par igraca i dalje kao Modric, Brozovic, Lovren i ajde Kovacic

Link to comment
Share on other sites

Hrvatska da uplati premije na račun ove lijene neznalice Lukakua. Pomalo zabrinjava što onakvu terensku dominaciju nisu krunisali golom. Već dvije utakmice ostaju na nuli. Vidi se kvalitet, naročito na sredini terena. Sa kojom lakoćom Modrić, Brozović i Kovačić prebace loptu na protivničko polje, prelijepo. Šteta što Sosa nije bio u stanju da bar jedan centaršut od 20 uputi na nivou profesionalnog fudbalera. Vjerovatno bi situacija na semaforu bila drugačija. 

Link to comment
Share on other sites

Mnogo srece, Belgija koja je i na ovoj utakmici 70 min bila nikakva, je i takva stvorila 5 zicera, dva puta u 1/2, onaj zicer Mertensa redovno je zabijao u Napoliju, i stativa i jos par puta u 5m prazan gol. 

 

Spanija vec silji oruzje i a Brasil je u 1/4, mogu da pakuju kofere lagano Hrvati. Nek odigraju 1/8 i nek traze zamenu za Modrica, bez njega su jedno duplo slabiji. 

 

Cestitke za prolaz, ali samo toliko,  nemam sta drugo da kazem za nekog ko u studiju nazove Borjana idiotom u live prenosu na HRT. 

 

 

 

 

Edited by Ljubitelj baklave
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hrvatskoj dolazi opet brutalna generacija. Nece biti novog Modrica al ce imati veliki broj jako kvalitetnih igraca od kojih ce neki svakako biti top klasa.

 

Ja sam jos uvijek u soku kakvog su igraca u vidu Gvardiola proizveli, ono je bukvalno prototip savrsenog modernog stopera. Hajd defanzivne reakcije al lik je tehnicki brutalan. Par puta je iznio loptu do belgijskih 30 metara, a jednom do samog 16terca i ostavio Kovacicu na sut koji Thibo brani. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kako mislis tesko ponovljiva generacija? Vi ste odradili smjemu generacija, tu su svega par igraca i dalje kao Modric, Brozovic, Lovren i ajde Kovacic

Vjerujem da ćemo i dalje redovito igrati prvenstva, pogotovo ovako proširena, ali bez Modrića će biti puno teže ostvarivati takve rezultate u kontinuitetu. On je neprocjenjivo važan za ekipu, i kao igrač, i kao lider.
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Jbg nemaju Piksija i Savicevica megaklase, tek solidnog Modrica

 

35 minutes ago, Bugl Khan said:

Da Mijat nije u osmini pogodio prečku uzeli bi boginju. tri naredne tekme bi bile samo formalnost. Tek što bi Brazilu u poluinalu radili, ružno bi za gledat bilo.

Cenite da su ovo pravi odgovori na citirani post? 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

Moram ti odati priznanje da si bio u pravu u pogledu Belgije. Istina, i meni je bilo jasno da su oni već neko vreme u padu, ali sam ipak očekivao da imaju dovoljno kvaliteta da prođu grupu. Bolji su barem na papiru, od mrtve Poljske koja ima 2 krštena igrača, od kojih je jedan golman.

 

Takođe, ispostavilo se da su Marokanci bili u pravu kad su smenili Halilhodžića, koji je bio spreman da zarad lične sujete, odvede desetkovanu ekipu na SP.

Edited by drgnk
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Barkley#34 said:

 

Cenite da su ovo pravi odgovori na citirani post? 

Vidio sam samo odgovor od Alpake. I išao se našaliti. iskreno, nisam mislio ništa maliciozno. Čak navijam za vas ovdje baš zbog toga kakva je ekipa na forumu (uz par izuzetaka). I ja osobno sam ovu teoriju vidio gro puta, nemoguće da vi niste.

2 minutes ago, drgnk said:

 

Moram ti odati priznanje da si bio u pravu u pogledu Belgije. Istina, i meni je bilo jasno da su oni već neko vreme u padu, ali sam ipak očekivao da imaju dovoljno kvaliteta da prođu grupu. Bolji su barem na papiru, od mrtve Poljske koja ima 2 krštena igrača, od kojih je jedan golman.

 

Takođe, ispostavilo se da su Marokanci bili u pravu kad su smenili Halilhodžića, koji je bio spreman da zarad lične sujete, odvede desetkovanu ekipu na SP.

Ja sam bio zadovoljan jer nisam mislio da ovaj može u kratkom roku promjeniti igru toliko. Kod Vahe su igrali dosadan, automatiziorani nogomet na kontre. Toliko automatizirano da su bekovi slali dijagonale u kontru čim bi došli do lopte. Jer su znali da tramo netko već trči. Ziyechu i Mazraouiu se to nije igralo. Ziyech nije lik koji će zarad taktike čamit na svijoj polovici i trčat kontre. A gazda je momčadi. Vaha je naravno težak lik, ali na kraju je popustio. Ali taktiku sigurno mijenjao nme bi. Tako da je dobio pedalu.
Btw, nisam nikad gledao Maroko u kvalama, ovo sam čuo u podcastu nekom

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...