Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

Just now, Casaubon said:

Po tome sto je dala gol vise od nas?

U prvom poluvremenu je bila diskusija. Bas si vickast sad to da pises tj. da odgovaras. Kad smo se svi slozili da smo se raspali u drugom poluvremenu. Svako ce reci posle ovog drugog poluvremena da Svajcarska zasluzeno ide dalje.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, suptil said:

U prvom poluvremenu je bila diskusija. Bas si vickast sad to da pises tj. da odgovaras. Kad smo se svi slozili da smo se raspali u drugom poluvremenu. Svako ce reci posle ovog drugog poluvremena da Svajcarska zasluzeno ide dalje.

Odigrali smo malodusno i panicno i u finisu poluvremena. Nije trebala dojava iz buducnosti da se vidi da nemamo baruta za vise. 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

 

 

 

 

Koliko sam video ovo nije pokazao njihovoj klupi. Dzaka je bas onako prisao klupi i samo sto ga nije izvadio da proste dame. 

 

Mada ovi nas rasturise mogu pokazu i nasi i njihovi sta hoce ispadosmo po drugi put neslavno...

 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Sreten Žujkić, penzioner said:

 

Ma gde brt, budimo realni, vidi gde igraju po kojim timovima i ligama, suvi prosek... Jeste Piksi zestoko fejlovao al mi nemamo kvalitet za ovu formaciju, a za neku drugu i nemamo igrace.

 

Brate, vidi gde igraju igraci iz Kameruna i iz Svajcarske, stavi na papir gde nas MLS Shaqiri sa 10 kila viska oducava od fudbala, a prvi spic im Bril Embolo sto je igrao protiv Zvezde pre par nedelja. Kapiten im najgori igrac Arsenala, itd, itd.

 

Mi igrace imamo, i SMS i Vlahovic i Kostic i Mitrovic i Tadic su vrhunski igraci, sa vrlinama i manama, ali vrhunski za evropski nivo fudbala. Zapravo je pitanje dal smo ikad u 21. veku imali takav ofanzivni potencijal. I na sve to, tebi za takve igrace samo treba trener koji ce moci da utegne odbranu i spremi taktiku. Nemas ti sta posebno Tadicu da pricas kako da igra u napadu, ali imas da pricas kako treba Milenkovic da stoji u liniji, i kako Pavlovic treba da igra flaster, a ne da cuva prostor kod svakog gola, itd itd. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...