Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

Sada nas selektor moze ponovo da se okrene poslu koji najvise voli i koji mu je najbitniji, a to je postavljanje Bjekovica za predsednika saveza. 

 

Sve igrace treba da bude sramota za ovo sto su odigrali i u smislu kvaliteta i u smislu zelje, fokusiranosti, borbe. Izuzetak je Tadic. 

 

I to je to, zasluzeno poslednji u grupi. 

Link to comment
Share on other sites

I ja gledam vec godinama ove fudbalske pizdurine i sise.

Ovako odigrati drugo poluvreme gde ti treba pobeda je sramno jadno i vredjanje svake vrste.

Mali misevi koje je u Kataru predvodio selektor koji nije znao da li je posao ili dosao.

Ovakvu defanzivu jedne profesionalne ekipe nikad nisam video.

Bruka i stamota.

Mars kuci zasluzeno i nikad ali nikad vise necu gledati jebenufudbalsku reprezentaciju.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Markoss said:

 

Brate, vidi gde igraju igraci iz Kameruna i iz Svajcarske, stavi na papir gde nas MLS Shaqiri sa 10 kila viska oducava od fudbala, a prvi spic im Bril Embolo sto je igrao protiv Zvezde pre par nedelja. Kapiten im najgori igrac Arsenala, itd, itd.

 

Mi igrace imamo, i SMS i Vlahovic i Kostic i Mitrovic i Tadic su vrhunski igraci, sa vrlinama i manama, ali vrhunski za evropski nivo fudbala. Zapravo je pitanje dal smo ikad u 21. veku imali takav ofanzivni potencijal. I na sve to, tebi za takve igrace samo treba trener koji ce moci da utegne odbranu i spremi taktiku. Nemas ti sta posebno Tadicu da pricas kako da igra u napadu, ali imas da pricas kako treba Milenkovic da stoji u liniji, i kako Pavlovic treba da igra flaster, a ne da cuva prostor kod svakog gola, itd itd. 

 

Necu da se upustam u neku diskusiju, cenim tvoje fudbalsko znanje, slazem se za sve a narocito oko Piksija, al ovo boldovano jednostavno nije tacno. Vrhunski nivo fudbala nisu Fulam, Lacio, Ajaks, pa i Juventus je upitan s obzirom sta se tamo desava ovih godinu dana. Vrhunski nivo su Real, Siti, PSG, Bajern...Imamo li mi igraca za te ekipe? Sem Vlahovica (kome to ide na racun potencijala, ne realnog kvaliteta), bas nikoga. Pritom sam ja pre svega u prvom postu i mislio na kvalitet igraca u odbrani koji je uzasan, ispod svakog evropskog proseka, neka druga liga.

Edited by Sreten Žujkić, penzioner
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, jevrem69 said:

Bila bi fora da je Radonjic izjednacio u poslednjim sekundama, posto mislim da Kamerun ima manje kartona od Svajcaraca ..................

 

Švajcarska je pobedila Kamerun. Dakle, išli bi dalje.

 

Samo mi bednici nikoga.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dekifisher said:

Bravo momcima i Piksiju, ostavili su sve na terenu! Vama pljuvačima srećan novi trener

Ne brukaj se. Samo su ove poluamaterske reprezentacije ispod nas. Igrali smo u li-la kvalifikacionoj grupi gde smo u trećem kolu osigurali baraž kad je Irska izgubila kući od Luksemburga. Za Lisabon im svaka čast ali ni to ne bi ništa značilo da nije bilo ćoravog sudije protiv Portugala u Beogradu.

 

 

Teški, debeli debakl od turnira.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

I nadam se da momci koji se razumeju u fudbal ovde (i cije upise jako volim da citam) koji su demantovali da ce Brazil izgubiti sada barem kapiraju sto sa bio skeptik u vezi Brazila. Nisam ih gledao ali tacno sam imao feeling da ih boli uvo za tu tekmu i to je Kamerun iskoristio.

 

Kriv sam (mada nisam neki ekspert za fudbal), mislio sam da će ih Brazil odvaliti...ispade da je bolje što nas je Švica izbacila, zamisli da smo dobili ovo.

Edited by implant
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Sada nas selektor moze ponovo da se okrene poslu koji najvise voli i koji mu je najbitniji, a to je postavljanje Bjekovica za predsednika saveza. 

 

Sve igrace treba da bude sramota za ovo sto su odigrali i u smislu kvaliteta i u smislu zelje, fokusiranosti, borbe. Izuzetak je Tadic. 

 

I to je to, zasluzeno poslednji u grupi. 

Ja da sam fudbalerka nikad ne bih imala dodira  sa reprezentacijom zbog ovakvog pisanja.

Što da ih bude sramota?

Tu smo gde smo, aj sad da ih streljamo.

Ako volite fudbal/sport nikad nećete ovako pisati.

Kritika je jedno, pljuvačina drugo.

Kakvi ste navijači, reprezentacija je super!

Uživajte u nastavku mundijal, meni je ionako muka od ovog vanrednog stanja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...