Jump to content

Grupa E (ESP, CRC, GER, JPN)


Grupa E  

38 members have voted

  1. 1. Ko prolazi dalje?



Recommended Posts

59 minutes ago, Klotzen said:

Pozicija ruke je bitna samo da li je uz telo ili ne. Ako nije uz telo i utičeš na tok akcije to je nedozvoljena igra.

 

U bloku da. U kretnji ne. Nijedan sportista na svetu ne trci tako sto drzi ruku pribijenu uz telo ili na ledjima. Polozaj ruke je bio prirodan, a lopta je pogodila ruku, a ne ruka loptu. Nema govora o penalu. Da je ruka bila mnogo daleko od tela ili podignuta, bio bi penal.

Link to comment
Share on other sites

Njemci ako misle da nesto urade na ovom SP, moraju na klupu Milera a da im igra pravi napadac. 

Teska odluka ali Miler nikada nije bio napadac odnosno da on bude 9ka, vec uvijek iza napadaca kao podrska ali sada na toj poziciji imaju mladog Musialu pa po meni Flick treba da igra ili sa Musialom ili sa Milerom jer kao sto je neko ovdje ispravno rezonovao, ponekad Musiala odugpvlaci previse sa pasom, pogresnom odlukom ali dobro, mlad je tako da ce sve to doci na svoje. 

 

Mislim da bi trebali sa Kimihom, Goretzkom a ispred Sane, Musiala, Gnabry koji su sposobni da mijenjaju pozicije i naprijed Fulkrug a sa klupe Miler da ulazi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Musiala ili Belingem? Ko je bolji igrač? 

Kao sto McL kaze, razliciti igraci. Da me pitas koga bih prije u timu, odgovor bi bio Bellingham. 

 

On mora na ljeto i izabrati pravu sredinu, od toga ce mu zavisiti dalji tok karijere. Ako pogodi sa tim a recimo on bi u Utd a posebno u Liverpulu u ovom nacinu igre koji Klop forsira ali i koji ETH zeli bio idealan. 

Ipak mislim da je Real njegova sledeca destinacija i moze biti brutalan potez jer igracki se uklapa sa mladom osovinom Reala na sredini. 

 

Musiala je unapredjenija verzija Milera u smislu driblinga, brzine ali opet, nema taj njuh za prostor kao on i nema jos uvijek taj osjecaj za asistenciju. 

Edited by Miki28
typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spanija ako zavrsi prva u grupi ide na Hrvatsku pa Brazil. Ako zavrsi druga na Maroko pa Portugal/SWI/SRB.

 

Drugi mogu da budu samo u dve varijante. Remi sa Japanom i pobeda Kosta Rike. Poraz od Japana i pobeda Nemaca, pa da imaju bolju gol razliku od Nemacke (a imali bi je verovatno). Bas me zanima kako ce da izvedu ovo.

Link to comment
Share on other sites

Posle ko-zna-koliko vrmena, Kimmich startuje na desnom beku - bilo u klubu bilo u reprezentaciji. I dok u Bajernu ne mora da igra to (jer ne voli,ne zeli) posto Bajern moze da kupi dva desna beka, dotle je u Nemackoj na toj strani vec dugo vremena krater.
Kimmich je naravno izvanredan i na toj poziciji i mislim da je ovo veliki apgrejd za Nemacku. Jedino sto Muller opet startuje u samom spicu..cini mi se da to nikako da urodi plodom kod njih. U svakom slucaju ocekujem da lako rese Kostariku

Spanci stavili dosta jak tim na teren..nema kalkulisanja ocito

Edited by Drug Crni
slovo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...