Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Stvarno je Dzulius kanta kad se igra ozbiljno. Zapravo to su svi znali pre 2 godine ali se u medjuvremenu prilicno zaboravilo. 
 

Brunson je mackica. Fizikalije beda, ali faca velika je. 
 

Energija u hali fantasticna. Video sam da je najjeftinija karta oko 330 dolara (golubarnik). Bas volim da vidim takvo napaljenje (non sexual).

 

I u seriji GSW-SAC odlicni domaci tereni.

 

Najzalije mi je Klipersa, mogla je ovo i titula da bude da su svi zdravi. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Ne secam se kada sam ovako uzivao u NBA uktamici 🙂 
Tesko je ne voleti ovu bandu.


Prvi put nakon ‘99 valjda sam odgledao kompletnu tekmu Knicksa. Kakva energija na terenu i na tribinama! Koliko je samo ova publika bolja od onih fensera iz El-Eja. A i ekipa je baš simpatična, borbena. Ludo sam navijao za Knickse krajem 90-ih, i sada bih volio da odu što dalje. Sramota za ovaj forum je da ima samo jednog (?) na temi aktivnog forumaša navijača Knicksa. Čestitke @uini

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, 4th and Goal said:


Prvi put nakon ‘99 valjda sam odgledao kompletnu tekmu Knicksa. Kakva energija na terenu i na tribinama! Koliko je samo ova publika bolja od onih fensera iz El-Eja. A i ekipa je baš simpatična, borbena. Ludo sam navijao za Knickse krajem 90-ih, i sada bih volio da odu što dalje. Sramota za ovaj forum je da ima samo jednog (?) na temi aktivnog forumaša navijača Knicksa. Čestitke @uini

@Bobby Shurda

 

giphy.gif

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...