Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, displejnejm said:

Večeras mislim da su dobre šanse da Niksi odu na 3:1, 😀 

 

dobre u smislu da igraju kod kuce? inace imaju u sezoni malo bolji skor na strani nego doma.

 

ja se najiskrenije nadam pobedi, za razliku od tekme br.2, gde sam unapred znao da gubimo.

 

ali sam ubedjen da bi za pobedu veceras trebale najbolje partije brasona, julija i kviklija, plus jako dobre harta i starJ barretta (ili grimesa) plus mitch lob i srcenstajn regulare dobro.

 

ako veceras dobijemo, mozemo u 6-7 da prodjemo. ako izgubimo, verovatno je gotova serija.

Link to comment
Share on other sites

Pa tipovao sam na Nikse u ovoj seriji generalno, zbog toga što mislim da je Branson tas na vagi, + prednosti Niksa u dubini ekipe, s tim što mislim da sam igrao 4:3. Sad mi se čini da može da bude i 4:2 - ako pobede večeras. Očekujem da bude neizvesno, da Garland odigra makar nešto, ali da Džejlen prelomi na kraju. Plus igraju kući gde mislim da će biti prava ludnica, kakva ipak ne bude u regulare sezoni - i to će imati nekog uticaja.

Link to comment
Share on other sites

odigrace garland i mitchell na nivou, a ne kao bogalji. napadace brunsona opet svaki drugi napad, daklem, levert u startnoj petorci umesto okoroa, da ne moze da se krije na njemu.

 

thibs je stavio brunsona na garlanda proslu, a ovaj se sam raspao.

 

ja bih sad zajebo dulo bikerstafa i startovao sa quickleyjem u 5orci a brunsona uveo sa klupe. mislim, bih ovako sa troseda dok tipkam ali ne znam da li bih smeo na mestu thibsa.

 

mislim da bi samo taj potez naterao cavse u imploziju, tu je i hevi opkada da ce randle, barrett i quickley da isporuce u prvih 5mins.

 

ja bih rizikovao tako.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, displejnejm said:

Zašto bi rizikovao i menjao gameplan koji ti dosad daje prednost u seriji? Valjda se plan menja kad stvari pođu po zlu. 

 

pa krenule su po zlu u tekmama 1 i 2.

u trecoj su se cavsi sami raspali.

obrati paznju na pikiranje bransona kad god je moguce, nadam se da thibs to predupredi onakvim manevrom, bolje nego da priznaje problem nakon 5mjns.

Link to comment
Share on other sites

Iskreno, gledao sam dosad samo hajlajce i statse, večeras se nadam da ću pogledati celu tekmu, pa ću moći da donesem neke zaključke. Ali stvarno mislim da Branson nije neka rupetina u odbrani, barem nije delovao tako u Dalasu. Možda pokušavaju da ga umore u odbrani da ne bi isporučio u napadu npr.?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, gggggggg said:

jedva su usli u playoff sa gotovo identicnim sastavom iz prosle sezone, ne znam bas sta je tu toliko za pohvalu. 

 

Za pohvalu je upravo to što je sa istim sastavom kao prošle godine. Jednostavno imaju ozbiljan manjak napadačkog potencijala i dosta im zavisi od toga da li će Lauri da izvuče nešto iz debele guzice. Nisam ih gledao u PO, ali u regularnom delu jesam. Previše su impotentni napadački. Njima je gubitak Hiroua baš ozbiljan minus.

Milvoki će da se muči sa njima jer ni oni bez Janisa nemaju previše igrača koji mogu da kreiraju za sebe i druge, a Batler je najbolji igrač u obe ekipe.

 

3 hours ago, Miki28 said:

Ovi Klipani bez 2 najbolja igraca da ali Klipani sa PG13 i Kawhijem o cemu pricamo? 

Nuggetsi jedna od najprecenjenijih ekipa ikada

Klipani sa sve ovom dvojicom imaju nula plejmejkinga i dosta su lošiji napadački od Denverćana koji je u tom segmentu u vrhu lige.

Denveru može svašta da se zameri, ali napad nije to.

 

Finiks im je najgori mogući mečap , ali imaju čemu da se nadaju, o tom potom.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, displejnejm said:

Iskreno, gledao sam dosad samo hajlajce i statse, večeras se nadam da ću pogledati celu tekmu, pa ću moći da donesem neke zaključke. Ali stvarno mislim da Branson nije neka rupetina u odbrani, barem nije delovao tako u Dalasu. Možda pokušavaju da ga umore u odbrani da ne bi isporučio u napadu npr.?

 

ceo gejmplan cavsa u ove tri tekme je atak na bransona.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Marko said:

 

 

On 4/21/2023 at 11:21 AM, Marko said:

 

 

On 4/20/2023 at 9:40 AM, Marko said:

 

 

On 4/19/2023 at 12:28 PM, Marko said:

 

 

On 4/18/2023 at 8:14 PM, Marko said:

 

 

 

Napravio sam Top 5 Markovih Top 10ta. Inception.

Edited by freethrow
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

Kažu da je serija Sac-GSW toliko gledana da se neće dopustiti da GSW izgubi noćas (danas prepodne). Kažu da su sudije dobile instrukcije da napune igrače Kingsa faulovima i da svaku 50%-50% situaciju sude u našu korist. Bićemo zaštićeni kao beli medvedi, sve mora da se učini da se serija izjednači, igrači i igra su nebitni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, freethrow said:

 

 

 

 

 

 

Napravio sam Top 5 Markovih Top 10ta. Inception.

Ono što je fascinantno jeste činjenica da su svih 5 Top 10 podeljeni u poslednjih 5 dana, što znači da svedočimo samom peak-u Markovog prajma. :bravo:

Edited by displejnejm
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, displejnejm said:

@uini Gledam negde od 4:2 ili tako nešto, zasad nisam video eksploatisanje Bransona. Sad moram da ispauziram zbog kupovine, pa ću nastaviti kasnije.

 

pa rekoh ti, to je bilo nakon izbacivanja okora, gde se branson baškario i ubacivanja leverta-osmana

proslu tekmu je thibs odmah stavio brunsona na garlanda, kao i ovu tekmu. pa kako ispadne

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Miki28 said:

Nuggetsi jedna od najprecenjenijih ekipa ikada

Ma sve same levatine u Denveru...Imaju mnogo srece, poklopilo im se, konkurenti odmarali igrace, konkurenti imali povrede, konkurenti nisu uigrani, malo trziste i jos nisu atraktivni, pao snijeg na Himalajima itd. Jesam li sta propustio!? 🤡🤡🤡

 

Link to comment
Share on other sites

Fila prema očekivanjima čišćenje. Verujem da će se Embid vratiti do naredne serije, jer Boston mora da dobije još dve utakmice, što Fili ostavlja prostora bar 5-6 dana odmora, da se ne govori ako Atlanta uspe da uzme još jednu pobedu, u šta sumnjam. 

 

Inače, Niksi su baš jaka ekipa. Mislim da za sada nose titulu najvećeg iznenađenja ovog plej ofa 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...