Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

37 minutes ago, medobrundo said:

Ne zna se šta više iritira, to što toliko očekuje ili to što će mu neko zaista i dati toliko 🙂 za timove bi bilo korisnije da se on razvio u top 3&D igrača, ali za njega je ovako svakako bolje

 

Grant je ipak mnogo više od 3&D uloge i suludo je svoditi ga na to jer bi eto tako timovima odgovaralo. Preplaćuju se i superstarovi, ali zato bi svi dobrog starog 3&D igrača da za njih radi prljav posao, ako je moguće još i da igra na minimalcu. Najbolje što je Džerami mogao uraditi za sebe bilo je da ode iz Denvera koji je hteo da ga svede na tu ulogu. Što se tiče njegove vrednosti, moje lično mišljenje je da ne vredi taj novac, ali ultimativna vrednost svakog igrača je onolika koliko je neko spreman da ga plati. Čini mi se da mi nismo, najpre zbog Dejmovog ugovora (koji je astronomski), a tu je i Simons, treba zadržati Sharpea itd. On kod nas igra najbolju košarku karijere i najviše mi se sviđa kako izgleda, cepa D ali takođe ima i svoj fair share šuteva i doprinosi u napadu. Šta se desilo u toku sezone pa je naš Big 3 zaštucao - verovatno kombinacije težeg rasporeda, povreda i posledično izostanka zajedničkog prisustva na parketu onoliko koliko je to potrebno. Ako već negde mora da ide, volela bih ga u Finiksu. Samo nek nam zauzvrat pošalju neke upotrebljive igrače.

Edited by DameTime
dodatak
Link to comment
Share on other sites

@DameTime naravno da cete mu dati to sto trazi. Sama ponuda produzenja ugovora je max ponuda i na ljeto cete ku dati malo.vise miliona ali ono najbitnije, jos 1 dodatnu godinu. 

 

Vi mozete kao FA dovedete samo minimalce jer vam je i MLE zarobljen tako da sigurno ne mozete sebi da dozvolite da vam odu Grant i Hart za DZ tako da ce 1 od te 2 dobiti novce a to je vrvt Grant jer ste njemu nudili extension. 

 

Hart ce ici da naplati svoje partije jer ima specifican ugovor, on u sustini imao opciju za PO ali kontrolu tog PO ima Portland koki moze da mu ne garantuje ugovor tako da je on 99% FA na ljeto i sigurno ce imati zainteresovanih da mu daju blizu 20 miliona.

 

E da, za kraj, kad prelazis u Suns bandwagon?😀

Link to comment
Share on other sites

Dobro je, ti znaš sve što će da se desi. Daćemo mu 200 M i onda ćemo da igramo basket 3 na 5 sa svima, ali baš nas briga jer Dame sam može da ubaci 60 pts. 

 

9 minutes ago, Miki28 said:

E da, za kraj, kad prelazis u Suns bandwagon?😀

 

Trenutno nemam razloga, ali hvala što pitaš. 

Link to comment
Share on other sites

Nemam ni ja ništa protiv toga da se naplate igrači poput Granta, s obzirom na sumanute iznose koje dobijaju i superstarovi. Svakako ne dajem novac iz svog džepa. Ali često ovde previše pričamo i donosimo neke zaključke unapred. 

Dobro, imaćemo tih 6 igrača u rotaciji, samo da se diskusija ne prelije na temu da li će Dame biti trejdovan jer mi se ta tema baš smučila 🙃

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

Miki je uvek na strani igraca, zato i uvek zagovara da se oni pretplate without rhyme or reason. Pogotovo od timova na zapadu. 😁

Ako neko ponudi 112/4 onda ce ponuditi i vise na 5 godina a taj ugovor mogu da naprave u razlicitim skalama. Iznenadjenje ce mi biti da ga izgube za DZ a ocigledno po svim reportima ne zele trejd sada sto znaci da racunaju na njega. 

 

Nurkic, Hart i Winslow su neki igraci koje trebaju da gledaju da trejduju.

@DameTime Taj voz je prosao. On ce ostati u Blazersima 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...