Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 minutes ago, Miki28 said:

Toliko ste losi na strani da bi vas cak i ova moja grupa gradjana dobila u Stejpls centru

Nije ovo sinoć bilo toliko loše. Biće bolje, nedostaje nam neko da igra bsket umesto Lamba. Da li je to Kuminga, da li Wiseman, da li Plumi, ne znam.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Miki28 said:

Ne znam, nisam gledao ali skor 5-18 na strani za aktuelne sampione je bas blamantan. Ne znam sta se desava

 

knicksi imaju 14-8 na strani, jel' smo sad mi šampioni ili makar finalisti? mislim da samo bostan ima bolji skor.

bostan-knicksi veliko finale a u finalu konferencije može tim sa zapada (eventualno sakramnt(o), oni imaju najbolji away skor sa zapada)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

Nije ovo sinoć bilo toliko loše. Biće bolje, nedostaje nam neko da igra bsket umesto Lamba. Da li je to Kuminga, da li Wiseman, da li Plumi, ne znam.

Mislim da vas jedan centar deli od dobrog playoff run-a. Ne mora da bude skorer, ne mora ni da cepa trojke ali treba da bude čvrst, jak, da hvata skokove, igra odbranu i postavlja dobre blokove. Ostalo je manje-više ok. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

knicksi imaju 14-8 na strani, jel' smo sad mi šampioni ili makar finalisti? mislim da samo bostan ima bolji skor.

bostan-knicksi veliko finale a u finalu konferencije može tim sa zapada (eventualno sakramnt(o), oni imaju najbolji away skor sa zapada)

Vi ste Knicksi, za vas ima posebna kategorija i takmicenje😀

1 minute ago, stefan81888 said:

Mislim da vas jedan centar deli od dobrog playoff run-a. Ne mora da bude skorer, ne mora ni da cepa trojke ali treba da bude čvrst, jak, da hvata skokove, igra odbranu i postavlja dobre blokove. Ostalo je manje-više ok. 

Kornet?😀

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Razlika u velicini i bitnoci Brona i Karija se savrseno vidi na primjeru ovogodisnjeg Golden Stejta.

Dok se Bron singlhendedli nosio sa azdaja Durent Voriorsima, Kari osvojio titulu i nakon toga....tavori po desetim i jedanaestim mjestima zapada. Nuff said 😉

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Prošle godine u plejofu za Denver su pored Jokića i Gordona startovali Vil Barton (ne igra u Vašingtonu), Monte Moris (starter) i legenda Džef Grin (van rotacije ove godine). A minute sa klupe su imali sin Ostin i Forbs (igrači  s kraja klupe u Minesoti), Džamajkl Grin (bez minuta u Voriorsima), Kazins i Kampaco (van lige). Mislim da ni Nagetsi nisu svesni koliko su bolji ove godine, i isto tako, mislim da će Nikola kao nikada do sada imati veću brzinu u plejofu. Ovo je sezona u kojoj moraju da se pobiju za titulu.

 

 

  • Like 20
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, gggggggg said:

netsi moraju biti u top3 ako zele neku sansu za finale konf

 

bolje je biti u top3-4 svakako ali ne verujem da bi se bucksi, celticsi i cavsi/76ersi silno obradovali da igraju sa njima u ranijim rundama plejofa, bez obzira na prednost domaćeg terena.

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, freethrow said:

Dan danas nisam u stanju da ukapiram kako neko ko dosta dobro živi od košarke i ima manje-više sve delove tela može da ovako promašuje. Nije problem u promašaju, naravno, može i 100x da promaši, problem je u šutu.

 

ne znam koji je ovo bio period tekme & koliko je drejmond proveo minuta na terenu tada (37 ukupno) ali kontam da je pored problema sa formom šuta, još veći problem umor.

mnogo dissuješ greena a lik generalno igra odlične partije u skorije vreme. poole mu je oprostio, možeš i ti 🙃

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, uini said:

 

bolje je biti u top3-4 svakako ali ne verujem da bi se bucksi, celticsi i cavsi/76ersi silno obradovali da igraju sa njima u ranijim rundama plejofa, bez obzira na prednost domaćeg terena.

 

Bez obzira ko od Kavsa, File i Bruklina (naravno a da ne dodje do povreda) bude ispod cetvrtog mesta, nece im se ovi iznad obradovati. 😄

 

Isto vazi i za La Majami.

 

Tu ce se gadjati ovi ostali.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, uini said:

 

ne znam koji je ovo bio period tekme & koliko je drejmond proveo minuta na terenu tada (37 ukupno) ali kontam da je pored problema sa formom šuta, još veći problem umor.

mnogo dissuješ greena a lik generalno igra odlične partije u skorije vreme. poole mu je oprostio, možeš i ti 🙃

Ovo je prvo poluvreme, pogodio je u drugom pri kraju meča trojku. Nije umor. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kao i celticsi bez tatuma, milvoki bez djane, 76ersi bez embiida itd

pri cemu sam gledao drugo poluvreme jutros, suns-nets i mogu vam reci da je ovaj von lik prilicno uprskao. drzao je tu neku startnu 5orku dok ne pocrka a realno je isporucivao samo irving u 4/4. prilicno amaterski potezi ali on je sad media darling i sl.

 

nisu netsi odron, vec nisu dobro vodjeni. ako se tj warren nije povredio, to sto je igrao 8mins sinoc je skandal

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, uini said:

to je jasno, samo ne kapiram zasto gggggggggg misli da netsi moraju do treceg mesta ako zele u finale, zvuci mi kao neka teorija zasnovana na potcenjivanju

mislim, mozda je covek u pravu, ko zna, samo me interesuje logika

 

logika mi je da protiv celticsa nemaju sanse, cak i sa durantom ali protiv ostalih imaju. a posto su celticsi gotovo sigurno prvi, bice zajebano ako kada skliznu na 4-5.

Link to comment
Share on other sites

uff nemate šansu, seltiksi su u transu

vrlo dobra su oni ekipa ali izgleda da jedino ja ne vidim njihov grejtnes, pošto svi pop mediji pišu da su oni prvi favoriti.

 

otkud znam, ja ne volim njih pa mi možda to muti razum. jednostavno ih ne vidim kao neke dominatore na konto jednog pojavljivanja u finalu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...