Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 hour ago, Miki28 said:

Ne moze se protiv Freak Time-a. Strasan duo.

 

Ae jos Sunsi za 3 dana pa da krene ono glavno👍

 

pise se nasiroko za celticse kako nakon prve 6orke imaju pad u kvalitetu a meni licno bucksi tu izgledaju makar tako, izvan lilly-djana-khris-portis-lopez, imaju crowdera, paynea i connaghtona, beasleyja..nije to bas neki neverovatan kvalitet, pogotovo sto ce par ovih drugopomenutih morati da startuje.

 

edit: sta je za 3 dana?

 

13 minutes ago, realno *w said:

 

60 iz drugog, ali generalnio preteško je ovo za mene.

 

Nudi igrače sa strašno sličnim statsima, recimo prvi put kliknem Bojana B. ono Keldon, drugi put obrnuto.

 

Jedan ima 22+5+2,9   drugi 21,6+4+2,6  😄

 

 

 60 je opasan skor, svaka cast, ja sam imao 20 pa 27.

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 said:

Ne moze se protiv Freak Time-a. Strasan duo.


Bez Jamesa, Austina, Gabea i Vanda vodili smo skoro cijelo poluvrijeme dok su iako se svasta sviralo i fulalo se dosta otvorenih trica. Davis, Russell, Rui, Prince nisu igrali nikako u drugom, kod njih samo Giannis. Nema nikakvih razlog za nezadovoljstvo, imamo pravi nivo. Jedino cim sam bio nezadovoljan je gradjenje skoka no i to ce doci na svoje mjesto. 
 

Inace Davis u ovoj roli u 5-out postavci odlicno izgleda. Dosta je ukljucen u svaku akciju, puno handoffa i opcenito kreacije za druge. Sinoc za poluvrijeme 5 asisista i jos par finih pasova otvorenom igracu nakon udvajanja. 

Link to comment
Share on other sites

@uini duel ucesnika WCF ove sezone, Suns-Lakers. Sad vidim da je za 4 dana, ja sam mislio da je u srijedu ujutru ali ipak je u cetvrtak ujutru.

 

@alpaka Bereta Sida da da, gledao sam. Bice ovo odlicna ekipa i sezona ali se mora isto tako reci i za Buckse.

Bas komplementaran duo Freak time. 

 

Za AD sam vec rekao, sve osim najuzeg kruga za MVP i da uzme DPOY ce mi biti iznenadjenje. Nikada spremniji i fokusiraniji nije bio.

Edited by Miki28
typo
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

 60 je opasan skor, svaka cast, ja sam imao 20 pa 27.

 

ma user, probao još 2-3 puta, ni blizu...

 

.....

 

 

Nego, spomenu Kraudera, gledao neki video sa njime, lik izgleda nije baš najinteligentniji. Pitali su NBA igrače koji timovi imaju Z u imenu. Prvo sam se čudio nekoj grupici od 3-4 igrača koji su se za 2 minuta setila 2 tima.

Ali onda nastupa Krauder koji pravi facu kao da su ga pitali nešto iz nuklearne fizike, a zatim rutinski govori Suns, pa odmah zatim i Spars ili tako nešto iz kategorije niđe veze.

Edited by realno *w
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, realno *w said:

 

60 iz drugog, ali generalnio preteško je ovo za mene.

 

Nudi igrače sa strašno sličnim statsima, recimo prvi put kliknem Bojana B. ono Keldon, drugi put obrnuto.

 

Jedan ima 22+5+2,9   drugi 21,6+4+2,6  😄

 

 

Jeste preteško, nema šanse da se ubode. Izvukao sam neku idiotsku metriku sličnosti među statistikama igrača i ispada da je suviše dobra, jer sam se trudio da grupišem slične igrače.

 

Ipak, fantasy manijaci znaju ove ludosti. Ja mogu evbentualno da razlikujem Jokića od Embiida i Janisa od Luke i toeto.

1 hour ago, Miki28 said:

@uini duel ucesnika WCF ove sezone, Suns-Lakers.

 

wiggins-nba.gif

Link to comment
Share on other sites

Možda sam lud ali očekujem dosta bolju sezonu Hawksa. Snyder je ozbiljan trener pa je ovo verovatno i poslednja šansa da vidimo da li je moguć suživot njega i Trajčeta ružnog. Konačno su se rešili Collinsa koji je prešao put od zanimljivog ultra-atletičnog prospekta do nedefinisanog igrača koji nije naročito razvio šut a ni odbranu s obzirom na atletske alate koje poseduje, Bey i Hunter će pokriti krilne pozicije a obojica mogu da pogode šuteve spolja i imaju dobre gabarite. Bogdan je zdrav od starta a i ovih malo mladih igrača poput Griffina, Okongwua i Johnsona bi mogli da naprave iskorak. Ne bih se začudio da završe u 6 na Istoku gde su mi samo Celticsi, Bucksi, Cavsi i Sixersi ispred njih. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...