Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

7 hours ago, Milos 3.14 said:

Na očinjem vidu

 

Nije se on isticao poenterski, ali recimo sinoć 3 asistencije, 4 blokade.

Radi dosta stvari koje se ne vide. On je izuzetno pametan igrač , tj.visok bbiq na obe strane parketa, a brutalne fizikalije i visina, raspon ruku.

Sirov je on napadački, pa kad  forsira u ovim lošijim petorkama ima loše procente i to ne izgleda lepo, ali ume da katuje i ume da pogodi otvoren šut što će uz vrhunsku odbranu biti dovoljno da ima minute.

On je jedan od onih igrača koji bolje izgleda u dobrim ekipama i po meni ima veći plafon od CB-a na oba kraja terena.

I Kuminga u predsezoni izgleda kao prajm Kavaj

Link to comment
Share on other sites

Toliko me sobalio virus iz vrtica da nisam gledao ni sekund KKP Barselona, Kebin  debi protiv Zvezde i kako nam je Kari sinoc shuknuo trojku za pobedu, jos se na kraju Miloje i Krompirko lepo izgrlise kao drugari. Bice bolje od sledece nedelje. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

ipak je headliner od sinoć đordano pooglio, koji je za 27mins ubacio 41pts  kompletnoj  posadi knicksa, gde starteri igraju između 25 i 35mins 😐

 

 

 

 

Moji novi favoriti 😁. Donijela mi prijateljica koja je već 30 godina u Washingtonu gde radi u FDA-u njihov dres sa dugim rukavima, Nike koji je strava, prelep i šalicu i magnet. A prema Kuzmi koji je 'zgoren' na svoj način imam simpatije. Nesuđeni Sun. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

 

ipak je headliner od sinoć đordano pooglio, koji je za 27mins ubacio 41pts  kompletnoj  posadi knicksa, gde starteri igraju između 25 i 35mins 😐

 

 

 

 

Ovu step back trojku usavrsio od Štefa. I on sve više približava šutiranju sa loga. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Dracarys said:

Tužni Jokićevci, izdao ih je na sveckom, a izgleda i da će na OI, pa im se i ne otvara nova tema, jedino Radalek da nešto napiše, ostali fenovi slabo prate van Denvera.

Sve su to instant navijaci moj ti...niDJe co'eka... :D

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Miki28 said:

@alpaka Bereta Sida konacno gotova predsezona, par dana odmora i krece regularni dio sezone. 

 

Klupa se raspala jutros orotiv Sunsa ali starteri solidni, AD unistio Nurkica. Lebron malo vise forsirao, KD je klasa.

 

@bodo cestitke, vidimo se za nedelju dana💪

Nurkić se nije vidio protiv AD. Allen isto loš. Osim KD dobre partije Leea, Goodwina i Littla. Eubanks 9 skokova a Metu za ono malo vremena tri trojke za salu strpao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Armani fura taj neki beskucnik imidz.

 

Vrlo korektna tekma generalno, ali smo videli glimpse kako ce to biti sa Nurkanom u PO. Ozbiljan rudarski rad i test kreativnosti ceka Vogela. Kapiram da opredeljenje jeste da se igra za kos vise, ali nisu ni druge ekipe impotentne napadacki i sa onakvon predstavom defanzive iz prvog poluvremena primacemo i vise nego dovoljno. Ako su u stanju da isporucuju svako vece, ok, nemam nista protiv, no ako ce to biti kladjenje da su u svakom trenutku u stanju da ubace protivniku vise, imaju pred sobom bas ozbiljan izazov i morace to i da dokazu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...