Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, bodo said:

Objasnio @Miki28. Mislim da u Phoenixu nitko niti ne razmišlja o njemu. A naveo sam listu poželjnih. Haliburton ili SGA definitivno su mi  prvi izbor s tim da Haliburton ima taj pas i court vision,  ubilo se za nas. 

Mislim da je CP3 u ozbiljnom diklejnu. Sam znaš kakav mu je ugovor i kakav je karakter, ovo je jedini način da ga se rešite.

Jasno je da su ova dvojica prvi izbor, ali njih niko ne može da dobije.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Milos 3.14 said:

Nisu u pitanju osećanja KD već direktna korist franšize. On im je najvredniji aset, a ovo direktno utiče na to da li on ostaje ili ne.

Druga stvar, Kajri nije izričit da na leto ide u Lejkerse, on hoće ugovor i ako bi mu taj ugovor dali Dalas, Finiks, Majami ili čak Niksi on bi verovatno pristao , a svi oni mogu da daju više od Lejkersa.

Treća stvar koju ne bih isključio je da se ova situacija iskoristi i za trejd KD -a , to je glavni plen koji prati pre svega GSW

Prva stvar, ne zanima ih KD u ovom trenutku. Kevin Durant ima ugovor do kraja 25/26 sezone,bez ikakvih opcija. Netsi se pitaju da li KD ostaje ili ne. 

Druga stvar, Kyrie nije izricit da ide u Lejkerse ali saberes 2+2 i vidis da Lejkersi mogu sada a mogu i na ljeto da mu ponude to sto on hoce. Onda vidis ko igra u Lejkersima i koliko su ocajni pa ako mi kazes da su toliko ocajni ti sto si ih naveo onda ok. A pazi, za sve te druge ekipe je rizik a za Lejkerse nije. Lejkersi imaju isticuci ugovor i pikove koje su soremni da daju usred tog ocaja a nesto sto je itekamo vrijedno tankerskim ekipama a u tim tankerskim ekipama ima ponesto da se nadje dobro i za Bruklin. 

Kad mi objasnis zasto bi Bruklin uzeo ugovore Lowry, THJ ili sta vec Knicksi imaju onda cu ti objasniti i to?

Treca stvar se povezuje sa 1 stvari. Sudbinu Kevin Duranta drzi FO Bruklina a ne KD. Kyrie je totalno druga prica.

2 minutes ago, Milos 3.14 said:

Mislim da je CP3 u ozbiljnom diklejnu. Sam znaš kakav mu je ugovor i kakav je karakter, ovo je jedini način da ga se rešite.

Jasno je da su ova dvojica prvi izbor, ali njih niko ne može da dobije.

A zasto bi ga se rijesili tako sto ce dovesti problematicnog igraca na 4+ godine ugovora? Zasto me bi sacekali na ljeto pa onda CP3 je lakse trejdovati, zasto bi sebi pucali u nogu a pomogli Bruklinu?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milos 3.14 said:

Mislim da je CP3 u ozbiljnom diklejnu. Sam znaš kakav mu je ugovor i kakav je karakter, ovo je jedini način da ga se rešite.

Jasno je da su ova dvojica prvi izbor, ali njih niko ne može da dobije.

ne znam baš namjere kluba. samo ono što mogu pročitati od par njih upućenijih u zbivanja u i oko kluba. a ono zasad govori da klub nema intenciju trejdovati CP3. međutim tu sada treba uzeti u obzir i novog vlasnika i njegove prioritete. pomalo zbrkano sve skupa.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Horium said:

 

Sto volim kada su fanovi skromni i realni. 😄

mislio sam o profilu igrača a ne o dostupnosti i koliko je nešto izvedivo.. zar je nedopušteno iznositi nečije preferencije? oprosti ako sam hurt your feelings. evo neću drugi put majke mi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, bodo said:

mislio sam o profilu igrača a ne o dostupnosti i koliko je nešto izvedivo.. zar je nedopušteno iznositi nečije preferencije? oprosti ako sam hurt your feelings. evo neću drugi put majke mi.

 

Pa valjda se onda napise pomalo drugacije, tipa "u idealu bi nam dobro dosao taj, taj i taj".

 

No dobro, moja greska, pogresno sam razumeo nameru posta. Nisam shvatio da si pisao "zelje i cestitke".

 

Ne brini za mene, tesko da ce mi povrediti osecanja NBA diskusije. No moram da priznam da se ipak plasim malo za emotional wellbeing vas Suns fanova kada vam budu doveli Scary Terry-ja kao ocekivano bekovsko pojacanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Horium said:

 

Pa valjda se onda napise pomalo drugacije, tipa "u idealu bi nam dobro dosao taj, taj i taj".

 

No dobro, moja greska, pogresno sam razumeo nameru posta. Nisam shvatio da si pisao "zelje i cestitke".

 

Ne brini za mene, tesko da ce mi povrediti osecanja NBA diskusije. No moram da priznam da se ipak plasim malo za emotional wellbeing vas Suns fanova kada vam budu doveli Scary Terry-ja kao ocekivano bekovsko pojacanje.

ova sezona je ionako roller-coaster dosad. ipak nekako mi ovaj novi vlasnik ulijeva nadu da zna šta radi tako da postoji neka nada.  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Mislim da je CP3 u ozbiljnom diklejnu. Sam znaš kakav mu je ugovor i kakav je karakter, ovo je jedini način da ga se rešite.

Jasno je da su ova dvojica prvi izbor, ali njih niko ne može da dobije.

 

chrisu paulu je samo 15 miliona naredne sezone garantovano ako sunsi zele da izadju iz njegovog ugovora, a ona naredna sezona je team option.

 

ja inace nemam nista protiv da zadrzimo cp3-ja makar jos jednu sezonu ako se volsebno ne pojavi dostupno neko bolje resenje, a tesko da hoce.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...