Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

45 minutes ago, Miki28 said:

I krecemo polako. Ovaj post ce biti za sve transakcije vcrs

 

 

Dakle Detroit ide na to za njega i Bogdanovica dobije kasnije nesto.

Ja mislim da je ovo namjestanje za neki trejd veci, za Lillarda potencijalno jer su Netsi i Miami najozbiljniji kandidati.

Link to comment
Share on other sites

Spominje se ponuda Indijane Brownu od 20 miliona godisnje. Ako dobije toliko, nek ide, zasluzio je. Bar nece ici kod nekog contendera i ima da jos vise zainteresuje igrace da dodju da igraju sa Jokicem za male pare.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, gggggggg said:

koje ekipe imaju smisla i stvari koje realno mogu dati za hardena?

 

rockets, clippers, pelicans (meh), blazers (ovo bi bilo smesno), bulls (xd), heat, knicks

Ja bih voleo da ga vidim u Njujorku, kad bi nekako uspeli da ga dovedu a da pride ostanu Branson, Rendl i Beret. Pa da onda imaju 4 igraca na terenu koji ne umeju prodor u desno.
Bio bi to svojevrstan spektakl za gledati. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Do kad ce da rokaju trejdovi, tj. kad zvanicno pocinje nova sezona? Do 6 ujutru ili se gleda prema PT zoni?

 

trejdovi se mogu raditi cim se zavrsi poslednja utakmica. a fa poceo u ponoc sada.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gggggggg said:

 

trejdovi se mogu raditi cim se zavrsi poslednja utakmica. a fa poceo u ponoc sada.

Znaci i novi CBA je stupio na snagu i nema vise vremena za pretumbavanja?
Bogme, pojedine ekipe su opasno zaglibile. Mislim da ce ih kostati neodlucnost da se rese losih ugovora, kao sto je Golden Stejt uradio.

Edited by Sombor Shuffle
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Sombor Shuffle said:

Znaci i novi CBA je stupio na snagu i nema vise vremena za pretumbavanja?
Bogme, pojedine ekipe su opasno zaglibile. Mislim da ce ih kostati neodlucnost da se rese losih ugovora, kao sto je Golden Stejt uradio.

 

neke stvari iz cba stupe na snagu sada a neke za godinu dana.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...