Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

24 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

MPJev ugovor ce kad tad biti problem Denveru. Jednostavno bolno limitiran igrac, dzaba sve predispozicije. 

 

Ajde inace sto ga krasi ta reputacija, ali ne znam kako neko ko je gledao tekmu moze ovo da kaze za njegovu partiju veceras.

 

Covek se ubi u odbrani, u napadu se trudio i postovao zadatke iako ga nije sluzio sut.

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Horium said:

 

Ajde inace sto ga krasi ta reputacija, ali ne znam kako neko ko je gledao tekmu moze ovo da kaze za njegovu partiju veceras.

 

Covek se ubi u odbrani, u napadu se trudio i postovao zadatke iako ga nije sluzio sut.

 

 

 

 

Edited by cabke
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

MPJev ugovor ce kad tad biti problem Denveru. Jednostavno bolno limitiran igrac, dzaba sve predispozicije. 

Posle ovog plejofa ne znam kako neko još može da kaže da je MPJ limitiran igrač. Problem su ledja, to je tempirana bomba. 

Link to comment
Share on other sites

Ocekivano za Nugetlije u game 1, ipak su odmorniji i spremniji. 

Vidjecemo dal Heat moze nesto u game 2, evo Hero ce izgleda zaigrati tada. 

 

Inace cestitke Heatu na istorijskom podvigu, 2 bacanja u plejofu je najmanji broj bacanja ikada.

 

Martin, Strus i Robinson 2/23 sut iz igre👍

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Horium said:

 

Ajde inace sto ga krasi ta reputacija, ali ne znam kako neko ko je gledao tekmu moze ovo da kaze za njegovu partiju veceras.

 

Covek se ubi u odbrani, u napadu se trudio i postovao zadatke iako ga nije sluzio sut.

 

Da, bukvalno ne znam šta bih mu zamerio osim što šutevi nisu ulazili, ali to nije pitanje stava i pristupa.

Ok, naravno da je potrebno da da više, ali verujem da će doći.

 

Ono zbog čega sam jednim delom priželjkivao Majami, su upravo Gordon i MPJ, jer mislim da tu imaju više prostora, nego što bi imali protiv Bostona. AG jeste krenuo tako, posle malo stao, ali ok partija.

MPJ može mnogo bolje.

 

 

Inače, MPJ najbolji -/+ sa +20.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/30/2023 at 6:20 AM, jabadabaadu said:

Ako ipak pokušaju udvajati Jokića, onda mislim da će im Gordon sa utrčavanjima praviti velike probleme je drugih visokih nemaju. 

 

 Utakmica je i počela ovako, ne sa udvajanjem već sa tim da Adebajo izlazi na Jokića koji stoji na liniji za 3 dok je dolje ne sa utrčavanjem već u mismečevima sa uglavnom Vinsetom ostajao Gordon što je Jokić svaki put pronalazio a ovaj lako rešavao. 

U 1/4 su 20 poena dali iz reketa uglavnom na Jokićeve asistencije sa vrha.

Tu je Spolstra promijenio to da Adebajo ne izlazi više na Jokića već čeka dolje a Hejsmit ga je čuvao gore. To je uglavnom Marej iskažnjavao a onda i svi ostali. 

U odbrani čini mi se jasan plan da se zaustavi šut za 3 Majamija a ostavi prostor Adebaju koji nije igrač da vas dobije kad uzme toliki broj šuteva. 

Imao je Majami i izgrađenih napada ali dosta otvorenih šuteva su promašili Strus i Martin.

Denver je od početka kontrolisao utakmicu, u 4/4 su prestali igrati odbranu ali Majami ni blizu nije bio da ih ugrozi. 

Batler dosta tih ali to je u mnogome posledica toga da je ostavljeno dostavproatora Adebaju a dijelom i do toga da su već nakon 1/4.

 

Još tri do cilja. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, BJÖRKman011 said:

Da li ovo AG nije hteo da baci 5 Nikoli na graju meca ili sam krivo protumacio govor tela ?

Pružio mu je ruku, vidi se ovdje na 8:25

 

 

Denver dobio bez neizvjesnosti sa šutom za 3 ispod 30%, tekme u kojima se Denver zapali će biti vrlo neprijatne za Majami.

Djeluje nevjerovatno da je Majami drugo poluvrijeme dobio samo 6 razlike uz šut za 3 9/22 u odnosu na Denverovih 3/16, ali je nevjerovatno i da je Denver iz 11 faulova Majamija u drugom poluvremenu imao 16 bacanja (pri čemu su bile bar dvije situacije gdje je Murray imao 2+1), dok je Majami iznudio samo 4 faula i NULA bacanja.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, realno *w said:

AG jeste krenuo tako, posle malo stao, ali ok partija.

 

Krenuo je znatno iznad svog nivoa, 12p i 4s u prvoj četvrtini, ali nakon toga još samo 4, bez koša iz igre u drugom poluvremenu i samo 1 šut (u te tri četvrtine je nestao i u skoku, imao je 2 za 24 minuta, baš se totalno ugasio), objektivno to je loše, jedino što je u globalu pozitivno u njegovoj jutrošnjoj partiji je to što je u velikoj mjeri zaslužan za Denverovo dobro otvaranje.

Edited by Beonegro
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, DameTime said:

Heat ima šanse u ovoj seriji ako Jimmy odigra blizu reputacije koja mu je nakačena u ovom plej ofu. Inače mrka kapa.

Pitanje jel i tad imaju sanse. Ako Strus, Martin i Vinsent ne igraju kao protiv Bostona ne mislim da Majami može da dobije ovu seriju. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Beonegro said:

 

Krenuo je znatno iznad svog nivoa, 12p i 4s u prvoj četvrtini, ali nakon toga još samo 4, bez koša iz igre u drugom poluvremenu i samo 1 šut (u te tri četvrtine je nestao i u skoku, imao je 2 za 24 minuta, baš se totalno ugasio), objektivno to je loše, jedino što je u globalu pozitivno u njegovoj jutrošnjoj partiji je to što je u velikoj mjeri zaslužan za Denverovo dobro otvaranje.

Nek jos tri puta bude ovako raspored poena i doprinosa tima kao cjeline, ja zadovoljan. Prsten je tu.
Ali vidjecemo kako ce Majami da reaguje u drugoj utakmici.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Milko Miller said:

Pitanje jel i tad imaju sanse. Ako Strus, Martin i Vinsent ne igraju kao protiv Bostona ne mislim da Majami može da dobije ovu seriju. 

Imajuci u vidu da je Majami totalni autsajder u ovoj seriji, jasno je da moraju i Jimmy i role playeri da odigeaju alltime high partije da bi uzeli ovo. 

 

Murray je nevjerovatan, lik je ta prevaga. Zivis od Jokicevih 25,30,40 poena ali ne i od TD kada te Murray zatrpa pa jos ima i 10 asistencija. Svska cast za nastupe u ovom plejofu

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, cabke said:

Nek jos tri puta bude ovako raspored poena i doprinosa tima kao cjeline, ja zadovoljan.

Kad se dobije, svi su zadovoljni, ali da se nije dobilo, njegovo gašenje bi bila jedna od glavnih tema, uz Jokićevu odbranu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...