Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

14 minutes ago, Miki28 said:

Ovo im je 5 put, do sada 3 puta ispadali od Lejkersa i jos jednom cini mi se od Sonicsa ako se dobro sjecam

 

Jeste, gledao sam pre mesec dana njihove uspehe iz 70ih i 80ih i nisam dobro procitao za Sijetl, zaboravio da je broj ucesnika u PO bio 12 i da su po dve prvoplasirane ekipe, u obe Konferencije, bile slobodne u prvoj rundi.

 

Od kad su povecali broj ucesnika u PO, tri puta su prosli u finale Konferencije i tri puta ispadali od Lejkersa. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju se raspao Feniks. Očekivao sam više od njih, ali očiglednu su za Duranta morali dati neke dobre igrače, pa im je nestalo dubine. Plus Ayton i Paul ništa.

 

A mi smo uradili dobar posao s Gordonom, Caldwelom Popom i Brownom.

 

Jebena Phila, ne sviđa mi se ništa Boston u finalu, bolje igrati protiv ovakvih gde sve zavisi o 2 superstara, bar znaš šta da očekuješ.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je ipak Noodles mogao dati ovo sto dobismo od ove polupane verzije prestarelog Duranta.

 

Iznenadjenja bez, ne bismo prosli ni Clipperse da su bili komplet. Grozno je to sve izgledalo. Vreme je konacno dovesti kompetentne ljude na mesto trenera i gm-a. Kad kazem kompetentne, sigurno ne mislim na Zekea. 

 

Naravno, lepo smo sebi odsekli i dosta manevarskog prostora za neka poboljsanja sa onim trejdom za gospodina burner akaunta. Bice pravo veselje napraviti bilo sta smisleno. Jebi se, Ishbia.

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

mislim da se sami igraci ne opterecuju toliko titulama, koliko njihovi navijaci.

Ovo je priča koju smo već peglali 10x, pa hajde ponovo. Slažem se da se igrači lože na bar jednu titulu, da mogu da kažu jeste bio sam baja imam prsten da pokažem unucima. Onda ide neki drugi korak da nisi baš bio Darko Miličić ili Demarcus Cousins u toj tituli, pa redom... Ipak, KD je jedan od najboljih igrača svih vremena i uzeo je dve titule, ali je činjenica da je najbolji i najlepši i najefikasniji basket igrao kod nas. To ne može niko da porekne, ni statistika, ni eye-test. Jbg. desilo se da je to već posložena (blago rečeno) ekipa. KD kao neko ko se evidentno loži samo i isključivo na basket, gleda basket, misli samo na basket, meni deluje čudno da je poželeo da pravi ovu turneju pod stare dane... Opet kažem - njegova stvar, njegov izbor, drago mi je zbog Finiksa, kao što bi mi bilo drago za svaku ekipu u koju dođe.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Nugetlija said:

Na kraju se raspao Feniks. Očekivao sam više od njih, ali očiglednu su za Duranta morali dati neke dobre igrače, pa im je nestalo dubine. Plus Ayton i Paul ništa.

 

A mi smo uradili dobar posao s Gordonom, Caldwelom Popom i Brownom.

 

Jebena Phila, ne sviđa mi se ništa Boston u finalu, bolje igrati protiv ovakvih gde sve zavisi o 2 superstara, bar znaš šta da očekuješ.

Sve je to ok starac, ali ne mozes racunati da je Denver u finalu jbt...najjaci ispit dolazi u WCF. Ko god da prodje...
Razumijem ja optimizam i sve, ali malo opreza i respekta ne bi bilo na odmet. ;) 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ako barkley, stockton i malone nisu uzeli niti jednu a kevin garnett jedva jednu, u principu ne mora niko 🙃

durant je jedan od najvecih igraca svih vremena, to broj titula, makar za mene, promeniti nece. 


Pa i to sto kazes. Ali mislim da su nabrojani ipak ekstremni izuzeci.

Ja sam nekako tokom cele njegove karijere pod utiskom SP 2010 u Turskoj gde je bio mozda najdominantniji FIBA igrac svih vremena kao mladjarija. Tu me kupio i do sada sam u tripu da takvu dominaciju pre ili kasnije nisam video ni od Sabonia ni od Gasola ni od Doncica ni od Jokica.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ako barkley, stockton i malone i ewing nisu uzeli niti jednu a kevin garnett jedva jednu, u principu ne mora niko 🙃

durant je jedan od najvecih igraca svih vremena, to broj titula, makar za mene, promeniti nece. 

sramota

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

KD je specifičan tip. U prajmu sigurno jedan od najboljih napadača koje smo ikad videli, ali ništa lidersko nema u sebi. I u OKC-u je bio ok s tim da prepusti spotlight Vestbruku. Zbog toga se savršeno uklopio u Warriorsima, došao je u već postavljen sistem sa jasno definisanim igračkim ulogama. Nisam ni očekivala da on sad uzme loptu u Sunsima kako bi nešto preokrenuo. Ali je zbog svih navedenih osobina i najlakše uklopljiv od svih superstarova. 

Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, cabke said:

Sve je to ok starac, ali ne mozes racunati da je Denver u finalu jbt...najjaci ispit dolazi u WCF. Ko god da prodje...
Razumijem ja optimizam i sve, ali malo opreza i respekta ne bi bilo na odmet. 😉

 

Zato bi i voleo da ako bude teška serija bude lakši protivnik u finalu. Npr Miami.

Edited by Nugetlija
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, pantelia said:

Nemam nikakva saznanja o čoveku, samo da kažem da mi gospodin Išbija (lepo muslimansko ime) odaje vajb da će se ponašati kao onaj pajser, novi vlasnik Čelzija. Dovešće jedno 18 novih igrača.

Da bi to uradio, mora da otera pola tima.

Što hoće, isto mu se vidi po imenu.

 

- Gazda, šta da radimo sa ovim slepcima?

- Iš bi' ja!

Edited by Smrtokapa
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, freethrow said:

Wiggins naprslina rebra / hrskavice oko rebra, ali sam prilično siguran da će igrati...

3 uzastopna lakta LBJ na skoku u isto mesto u rebra u razmaku od 10 minuta. Siguran sam da će momci, nakon gledanja snimaka, barem izaći noćas i pokazati čvrstinu te da neće dopustiti previše lakih poena.

Link to comment
Share on other sites

Biće kako sam predvideo, finale Boston - pobednik ovog match upa a to je Denver. Zasluženo.

 

Ovako to radi real mvp. Nikad nisam upao u Jokić hype vagon ali čovek je nestvaran i priča na parketu. Igrama se posrao na svakog ko neće da prizna sebi ko je trenutno najveća sila u ligi. Odličan doprinos igrača podrške, KCP je odigrao najbolji meč u PO i na momente delovao kao prekvalifikovan za ovu rolu prašinara, ali to jeste njegova rola. Denver je izbacio ekipu sa dva istinska superstara i to saznanje treba da im bude vodilja ko god da dođe u WCF.

 

Što se Sunsa tiče, imaju dosta posla pred sobom ali imaju i nadu. Booker se razvio u najbolju verziju igrača kakav je mogao da postane. Ipak, ostaje to pitanje da li je KD washed up. Mislilo se to i nakon one serije gde mu je Boston uručio metlu pre par godina, pa je godinu kasnije skoro sam maltene izbacio buduće šampione Buckse. Ono što brine je njegovo zdravlje u poslednje vreme, mada mene bi brinulo da sam Suns fan i to što Booker u ovom trenutku deluje kao bolji igrač od njega i opcija broj 1 koju i KD priznaje, a to mi je bilo nezamislivo do skoro. Ayton je solidan centar ali ima izrazito mekan karakter i njemu se više ne igra u pustinji, vrednost ima pa ga treba zavaljati za hustle igrače. Za Paula ne znam šta da mislim i ko će preuzeti njegov ugovor, mada opet može da se pravi neki mali alibi - eh da je Paul igrao ali on svakako nije za spot up ulogu nikad bio, a greota dati njemu da pimpla i usporava ritam pored ove dvojice. 

 

Ja se inače nadam da KD više titulu videti neće - transcedentalan igrač ali ujedno i potpuni bezveznjak kao lik i karakter, mada nije imao ni sreće sa nekim izborima ali bili su njegovi jebiga.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja bih iskreno voleo da i ovako washed up dođe sledeće godine (znam da je nemoguće i da ima ugovor i spejs kep i sve) u neku ekipu matorexa u kojoj bi mogao da uživa u igri, ubaci nekih 20-25 poena, lupi pokoju bananu, ima uvek 2 metra prostora oko sebe i živi basketball at its finest. 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, freethrow said:

Ja bih iskreno voleo da i ovako washed up dođe sledeće godine (znam da je nemoguće i da ima ugovor i spejs kep i sve) u neku ekipu matorexa u kojoj bi mogao da uživa u igri, ubaci nekih 20-25 poena, lupi pokoju bananu, ima uvek 2 metra prostora oko sebe i živi basketball at its finest. 

Vidiš da se nudi Denveru, hoće i on čovek malo manje da radi za svaki koš

Just now, Miki28 said:

 

Odma iza Dejvisa i Embida 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...