Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

4 minutes ago, Miki28 said:

 

Sjajna asistencija i Ekbiida, navukao 2 i pas za Hardena za 👌

Ovo su ih izjebali na ubacivanju da Tejtum ostane na Bidu. Bolje da je njega pustio ili čak faul da su pravili.

Edited by Milos 3.14
Autokorekt
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakav fejl od poslednje odbrane Bostona. Izlaze iz tajmauta i Embida cuva Smart? Nakon bloka preuzima Tatum. Naravno Embid lagano dolazi do zicer pozicije i onda stize kretensko udvajanje Browna. Kretensko udvajanje jer imas +2, znaci nema trojke, a posebno nema trojke od Hardena koji igra brutalno. Za sve to vreme Horford stoji u suprotnom korneru.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Sad mi dođe da poželim da prođete PHX i da Jokić naleti na Dejvisa.

Prolaze, ne mogu Sansi bez CP3.

 

Što je najgore, ako dođe do tog duela, ima da bude najveće kukumakanje za sudijama od kada je Džejms Nejsmit prvi put ubacio loptu u kovu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Sad mi dođe da poželim da prođete PHX i da Jokić naleti na Dejvisa.

Ali šta da radimo kad ti to ne želiš...😀

I neka naleti AD na Nikolu...tako i treba da bude. Ako će da ide na najviše postolje, ne smije da izgubi od AD...prilično jasno (ako LA izađe u finale).

Opet si promašio fudbal. Jbg. Aj' nema veze...ja ću kukasti u redu...

Ali držite se do četvrte pobjede. I pazite da se AD ne polomi. Ima Denver još mnogo posla i ništa nije riješeno protiv Feniksa.

Link to comment
Share on other sites

Just now, cabke said:

Ali šta da radimo kad ti to ne želiš...😀

I neka naleti AD na Nikolu...tako i treba da bude. Ako će da ide na najviše postolje, ne smije da izgubi od AD...prilično jasno (ako LA izađe u finale).

 

Izjava u rangu ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti. Ne znam da li bi se u tom slučaju bilo u jednakom raspoloženju za zajebanciju. 

 

2 minutes ago, Dracarys said:

Prolaze, ne mogu Sansi bez CP3.

 

Što je najgore, ako dođe do tog duela, ima da bude najveće kukumakanje za sudijama od kada je Džejms Nejsmit prvi put ubacio loptu u kovu.

 

Jedva čekam.

Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Izjava u rangu ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti. Ne znam da li bi se u tom slučaju bilo u jednakom raspoloženju za zajebanciju. 

 

 

Jedva čekam.

Pravi ljubitelji cekaju LAL-PHX finale zapada. 

 

Booker/KD vs AD/Lebron🔥🔥🔥

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

 

dzemo je doktorirao prvo i drugo a sad ide po trece poluvreme.

Neka se zagrevaju polako sipke…

 

8 minutes ago, Dracarys said:

Embida i kada zaustave, on da 34 poena.

 

Pravi MVP!

valjalo bi i u fishingu imati malo stila

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Izjava u rangu ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti. Ne znam da li bi se u tom slučaju bilo u jednakom raspoloženju za zajebanciju. 

 

Zašto ne? Čovjek se nekad isfura kad gleda sport i sutra je novi dan. Ja odem i pogledam svoja tri klinca kako spavaju i nema tog NBA ili MVP ili šta već da me toliko izbije. A možda je i do mojih godina...😃😂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 said:

Pravi ljubitelji cekaju LAL-PHX finale zapada. 

 

Booker/KD vs AD/Lebron🔥🔥🔥

 

Miki, da li se sećaš svog stava o Sunsima sa početka sezone? 😂 

Just now, cabke said:

 

Zašto ne? Čovjek se nekad isfura kad gleda sport i sutra je novi dan. Ja odem i pogledam svoja tri klinca kako spavaju i nema tog NBA ili MVP ili šta već da me toliko izbije. A možda je i do mojih godina...😃😂

 

Držim te za reč onda, a prihvati i Drakijeve šale. :classic_wink:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...