Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Just now, Darko said:

Nije mi jasno, što su skoro svi navijači Lejkersa i DameTime ovoliko butthurt oko Nikole, nipoštodavanje na skorom svakom postu.

 

To što ne volim aktivno nipodaštavanje aktuelnog MVP-a NBA lige, koje stupa na snagu na topicu kad god on igra, je druga stvar. I nema nikakve veze sa Nikolom. Sve dok navijači Denvera (Jokića) budu čekali svaku priliku da ismevaju Embiida, biće takvih mojih postova. Pa kome se ne sviđa - nek izvoli i stavi me na IL.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

Nije mi jasno, što su skoro svi navijači Lejkersa i DameTime ovoliko butthurt oko Nikole, nipoštodavanje na skorom svakom postu.

Nema veze...još slađe su pobjede onda. 😀

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nugetlija said:

Sudar talenta i fizikalija.

 

Da, na obe strane su i talenat i fizikalije. Prilično poštena borba.

 

2 minutes ago, cabke said:

Nisu svi isti za zayebanciju. Ali ok je...

 

Ne znam zaista, ubih se ovde da pojasnim kako niko nije zlikovac koji mrzi Jokića i da se ne pravi takva atmosfera. Darko potencira butthurt-ovanje a pojedini skoče na svaki upis koji nije glorifikovanje Jokića, pa čak i na očigledno trolovanje. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

To što ne volim aktivno nipodaštavanje aktuelnog MVP-a NBA lige, koje stupa na snagu na topicu kad god on igra, je druga stvar. I nema nikakve veze sa Nikolom. Sve dok navijači Denvera (Jokića) budu čekali svaku priliku da ismevaju Embiida, biće takvih mojih postova. Pa kome se ne sviđa - nek izvoli i stavi me na IL.

 

Denver mi je ok, ali ne sada da nesto secem vene za njima.

 

Ali navijanje protiv ove placipickaste, bezmude, floperske primadone koja uvek baca saigrace pod bus cim izgube je stvar opste kulture.

Joel second round exit Embid

  • Like 1
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, drperce said:

 

Denver mi je ok, ali ne sada da nesto secem vene za njima.

 

Ali navijanje protiv ove placipickaste, bezmude, floperske primadone koja uvek baca saigrace pod bus cim izgube je stvar opste kulture.

Joel second round exit Embid

 

Ma dobro, ko za koga navija je njegova stvar. Nisam ni ja luda za Joelom, on je kod mene završio kad je bacio Simonsa pod autobus.

Edited by DameTime
slovo
Link to comment
Share on other sites

Čim je Brown popio 2 brza faula na startu, znao sam da će da nas razvali Harden. Isto se desilo i sa Youngom kad je 2 brza dobio White. 

 

Kakav užas od prvog poluvremena Tatuma i fantastično drugo. 

 

Kod trojke Hardena na kraju, ako je već Tatum magijom ostao na Embidu, mogao je Horf da ide na udvajanje, bio je Smart u reketu, ostaviš Takera samog na trojci pa ako mu dodaju nek nas pobedi njegov šut. 

 

Joe ume da se spremi za meč, ali u toku meča je vrlo često skandalozan, nepozivanje tajmauta mu je signature move i koštaće nas titule. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, stefan81888 said:

Joe ume da se spremi za meč, ali u toku meča je vrlo često skandalozan, nepozivanje tajmauta mu je signature move i koštaće nas titule. 

 

Aj titule, moze da vas kosta i ove serije...

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, DameTime said:

 

Ne znam zaista, ubih se ovde da pojasnim kako niko nije zlikovac koji mrzi Jokića i da se ne pravi takva atmosfera. Darko potencira butthurt-ovanje a pojedini skoče na svaki upis koji nije glorifikovanje Jokića, pa čak i na očigledno trolovanje. 

Ako uhvatis vremena, nadji mi neki upis gdje je neko od "nas" skocio na isti zbog (ne)glorifikovanja Jokica. Ja sam corav izgleda, jer ne mogu takvo nesto da pronadjem.
Kontra argument => kolektivni orgazam odredjene "grupe korisnika" 😄 na AD. Da li to neko ismijava!? Ni to do sada nisam vidio (BTW AD je zvijer!!! od igraca i glavni igrac LA i jako bih volio da prodju i LA i Denver u finale zapada da prsti na sve strane). Evidentno je da se na svaki upis o Nikoli krene sa nekim kao "poklapanjem" i slicno.
I slazem se sa @Darko vezano za nipodastavanje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bravo za Hardena, jos jedan vintage Houston Harden kao u G1 nakon 2 kineske verzije u g2/3

 

 Gledam sad, ako pogodim sve 4 prognoze a igrao sam prolaske MIA u 6, LA u 6, BOS u 7 i DEN u 7, komotno izbijam na celo prognoze, ili bas na koji bod zaostatke od vodece druzine. Dosta njih ispred mene je gadjalo NY i GS, tako da mi od toga mnogo zavisi. Ne verujem da Fila moze da uzme jos 1 utakmicu, ali hajde da vidimo, u ovom plejofu nista vise nije sigurno...

 

 Voleo bi i da Finix izjednaci vcrs da se zakuva, a isto mislim da Denver tu seriju drzi pod kontrolom.

 

 @freethrow Lakersi su najbolji kada dobro igra Angelo. Kada postigne 16+ poena u plejofu, na 6-0 smo. Nakon trejda prakticno bez poraza kad igraju King, AD i Lo osim onog namestenog protiv LAC da uzmemo seed koji nam vise odgovara. Nekako, kada plese Lo, plesu Lejkersi, prebitan igrac, a skida sav taj teret organizacije od LBJ jer igra sjajno pnr sa Davisom, a s druge strane ovi mu otvaraju spotup prostor koji on lepo koristi.

Edited by delgado
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, cabke said:

Ako uhvatis vremena, nadji mi neki upis gdje je neko od "nas" skocio na isti zbog (ne)glorifikovanja Jokica. Ja sam corav izgleda, jer ne mogu takvo nesto da pronadjem.
Kontra argument => kolektivni orgazam odredjene "grupe korisnika" 😄 na AD. Da li to neko ismijava!? Ni to do sada nisam vidio (BTW AD je zvijer!!! od igraca i glavni igrac LA i jako bih volio da prodju i LA i Denver u finale zapada da prsti na sve strane). Evidentno je da se na svaki upis o Nikoli krene sa nekim kao "poklapanjem" i slicno.
I slazem se sa @Darko vezano za nipodastavanje.

 

Pa vrati se par stranica unazad, ili ne moraš par, možeš samo jednu. Nikola Jokić ni u jednom trenutku nije nipodaštavan na ovom topicu. Da li je neko napisao da on nije MVP kandidat? Ne. 

Da li je neko napisao kako on nije najbolji igrač lige, ili bar u top 3? Ne.

Da li neko s namerom vreba neki pogrešan potez na terenu ili poraz da bi ga ismevao (a da nije trol)? Ne.

Dakle, on je u svakom smislu poštovan na ovoj temi kao i većina superstarova. Ne može se reći isto za Joela Embiida. Sasvim je ok da se on nekom ne sviđa (ni ja ga ne gotivim), ali je primetno da to naslađivanje i podsmevanje naročito dolazi sa jedne strane. Ovaj post pišem 3. put i sva tri puta sam tebi objašnjavala da to ne znači da bilo ko od nas nipodaštava Nikolu. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto je toliki sok sto ljudi ne vole Embida.

 

Dobro, jeste da postoji odredjeni bias jer je na neki nacin konkurent Jokicu za MVP ili stagod, ali cak i da Jokic ne postoji ne verujem da bi bila drugacija situacija.

 

On jeste odlican igrac, ali s druge strane ne pamtim igraca cija igra manje prija oku od njegove. Gledas mrcinu od 200 kila koja u svakom napadu sa lakta smislja na koji nacin da se baci da bi iznudio faul. Ne postoji nijedan aspekt njegove igre koji je prijatan za oko, cak je i Janisa lepse gledati dok igra nesto izmedju rukometa i kosarke.

 

Kad na sve to dodas cinjenicu da je u pitanju jako iritantan lik, cudilo bi me da ima 12 fanova van Filadelfije.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, DameTime said:

 

Pa vrati se par stranica unazad, ili ne moraš par, možeš samo jednu. Nikola Jokić ni u jednom trenutku nije nipodaštavan na ovom topicu. Da li je neko napisao da on nije MVP kandidat? Ne. 

Da li je neko napisao kako on nije najbolji igrač lige, ili bar u top 3? Ne.

Da li neko s namerom vreba neki pogrešan potez na terenu ili poraz da bi ga ismevao (a da nije trol)? Ne.

Dakle, on je u svakom smislu poštovan na ovoj temi kao i većina superstarova. Ne može se reći isto za Joela Embiida. Sasvim je ok da se on nekom ne sviđa (ni ja ga ne gotivim), ali je primetno da to naslađivanje i podsmevanje naročito dolazi sa jedne strane. Ovaj post pišem 3. put i sva tri puta sam tebi objašnjavala da to ne znači da bilo ko od nas nipodaštava Nikolu. 

Necemo se vrtiti u krug. Da razjasnimo da ja ne smatram da ti MRZIS NIkolu.  I da ga mrzis, ne mogu ja tu nista promijeniti.
Ako ja napisem da je Embid igrao kriminalno i pickasto veceras (izvinjavam se na rijeci), to je cinjenica i stvar koju je milion ljudi vidjelo. Ne vrebam njegove pogresne poteze, vec uzivam u kosarci. Lik koji je toliko fizicki dominantan pada 30 puta na pod po jednoj jebenoj utakmici za faul i place ako ga ne dobije (uglavnom) i uz ostale pridjeve koje smo mu svi ovdje dali (ukljucujuci i tebe) ne treba biti nobelovac pa da se skonta da ga malo ko voli. Nevezano za fckng MVP (koji btw NIJE zasluzio prije Janisa).
Ajmo uzivati u kosarci...c-ya

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Dracarys said:

Nije problem biti hejter Embida, problem je kada taj hejt 99% dođe od Jokićevca.

 

Što bi rekao Embid, šta je Jokić uradio u plej ofu?

 

Ti brate imas ozbiljan problem, ako ne trolujes naravno, a citam forum poprilicno dugo, od prvog dana sam ovde ja mislim.

 

Ide Denver na 2:2

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ljudi koji ne vole Jokića, njegovu igru ili to što ga voli toliko Srbalja će automatski biti soft prema svakom koga smatraju za Jokićevog rivala. 

Možeš da kažeš da je Tejtum odigrao loše i da igra loš plej of , ali ako to isto kažeš za Janisa ili Bida odmah krene neka odbrana neodbranjivog.

Košarkaški gledano ovo večeras je bilo užasno i ta količina straha u jednom momentu je bila neverovatna , flopovanje i verovatno pogrešan način igranja košarke na stranu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, cabke said:

Ako ja napisem da je Embid igrao kriminalno i pickasto veceras (izvinjavam se na rijeci), to je cinjenica i stvar koju je milion ljudi vidjelo. Ne vrebam njegove pogresne poteze, vec uzivam u kosarci. 

 

Ti si, druže, podelio post koji ismeva Embiida kao MVP-a. Na to sam ti odgovorila. Embiid jeste odigrao katastrofalno i poznat je po tome da nestane u clutchu, ali to nije bila tema ove naše razmene mišljenja.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

 

Ti si, druže, podelio post koji ismeva Embiida kao MVP-a. Na to sam ti odgovorila. Embiid jeste odigrao katastrofalno i poznat je po tome da nestane u clutchu, ali to nije bila tema ove naše razmene mišljenja.

Da, zato sto smatram da su Janis i Nikola ispred njega. 😉
Idemo gledati utakmicu...

Link to comment
Share on other sites

Just now, Carl Johnson said:

Bas los zavrsetak cetvrtine za Denver, na minut do kraja Jokic masi zicer za +10, na kraju samo 2 poena prednosti

Cist faul je bio, nakon toga sviraju Bukeru slobodna, Finiksu se svira svaki kontakt bas kao i u prosloj utakmici.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...