Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

13 minutes ago, DameTime said:

 

Pa ako me Kingsi ne zeznu, još sa pogođenom serijom Suns-Nuggets sigurno ću biti tu negde pri vrhu. Svakako radim jinx u svoju korist :classic_tongue:

Toliko sam bio "dobar" u prognozama da sam počeo da biram na osnovu lokalnih vremenskih prilika npr. više volim sunce nego sneg.

2 minutes ago, AlexMaxim said:

Toliko sam bio "dobar" u prognozama da sam počeo da biram na osnovu lokalnih vremenskih prilika npr. više volim sunce nego sneg.

ili možemo i "gurmanske" reference . Mnogo volem "Bostan"

  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

When I remember Heat vs. Knicks, I don’t remember Patrick Ewing dunking on Alonzo Mourning, or Allan Houston’s shot bouncing in, or Chris Childs saving the Knicks’ bacon in a Game 7. Nor do my thoughts turn to Tim Hardaway pull-up 3s, Voshon Lenard hitting an insane playoff game-winner or Pat Riley’s suits looking pressed and cleaned straight from the dry cleaner while Jeff Van Gundy looked like he himself just tumbled out of a dryer. I remember the tangible, physical stress of it all.

 

Why I’m not excited for Knicks vs. Heat

Featured Apr 28 Written By Matthew Miranda

 

 

miranda_end_of_series.png?format=1500w

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Dracarys said:

Rivs neće moći dobiti veći ugovor od 99/4, a Pul je dobio 130/4.

 

20230429_213331.jpg

Sjajni Reaves. Da mozemo ikako vratiti Carusa pa to bi bilo fenomenalno. 

 

Reaves od Lejkersa moze dobiti oko 50 miliona ali ukoliko mu drugi timovi ponude i to poison pill ugovor onda Lejkersi mogu izjednacuti ponudu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, uini said:

When I remember Heat vs. Knicks, I don’t remember Patrick Ewing dunking on Alonzo Mourning, or Allan Houston’s shot bouncing in, or Chris Childs saving the Knicks’ bacon in a Game 7. Nor do my thoughts turn to Tim Hardaway pull-up 3s, Voshon Lenard hitting an insane playoff game-winner or Pat Riley’s suits looking pressed and cleaned straight from the dry cleaner while Jeff Van Gundy looked like he himself just tumbled out of a dryer. I remember the tangible, physical stress of it all.

 

Why I’m not excited for Knicks vs. Heat

Featured Apr 28 Written By Matthew Miranda

 

 

miranda_end_of_series.png?format=1500w

Zato mi "neutralni"  želimo sličan naboj, samo treba da se zavalimo i uživamo. Hoću i da bude "brawl", kao  i u Evropi pre neko veče :smiley2:

Za emotivno umešane "we couldn't care less":lol_2:

Link to comment
Share on other sites

Ima dosta matorih ekipa. I Milvoki polako postaje matora, Džru za mesec dana puni 33 godine. Bruk već napunio 35 godina. Midlton sa 32 godine juri ovog leta novi max. Imaju nula aseta. Siguran sam da će Janis nekad u karijeri menjati sredinu. Ostalo mu je još dve godine ugovora. Siguran sam da će još toliko ostati na okupu svi. Mislim da će leto 2025 biti zanimljivo za Janisa.

6 minutes ago, Miki28 said:

Sjajni Reaves. Da mozemo ikako vratiti Carusa pa to bi bilo fenomenalno. 

 

Reaves od Lejkersa moze dobiti oko 50 miliona ali ukoliko mu drugi timovi ponude i to poison pill ugovor onda Lejkersi mogu izjednacuti ponudu.

Nadam se da neće niko Rivsu nuditi više od 50/4.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, alpaka Bereta Sida said:

Svaki posten Laker ce navijati za Denver protiv Sunsa jer su nam laksi protivnik i Jokic mora da okruni LeBrona kad ih pometemo. 

Zato ja navijam za Sunca, da pometu Lejkere, tako da oni i "King" ne uzmu 18-tu. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Najgori moguci termin. Vec vidim da ce me san prevariti tokom poluvremena i da cu mozda propustiti neku epsku utakmicu sa nekoliko produzetaka. Odigrali smo ih nekoliko sa Fenicanima prethodnih godina, ako se dobro secam. Doduse ne u plejofu. 😄

Srecno braci Nugetlijama. Verovatno najtezi mecap u ligi za nas, ali sta je tu je. Ako zelimo do titule, moraju svi redom da padaju. 🙂

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Poslednja izjava Nikole pred utakmicu: "Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kakva je sila koja me prati, nego po tome koliku svetinju branim!"

Na slici ispod Jokić jaše najjačeg konja belca (zar ste sumnjali), desno od njega su Gordon i Mari, levo (sa zastavom) Meloun, MPJ, KCP i Brus Braun (svi na konjima).

dfgRl0vzw-oRGty3hbfI7Iu0fu3EG2Qx_1000.jp

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...