Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Kakav playoff, sunce ti jebem.

 

Gledao sinoć paralelno Cavs-Knicks i Grizzlies-Lakers. Knicksi zasluženo, jednostavno su delovali kao muškarci protiv dečaka. Mitch Lob ne samo da je nadskakao Allena i Mobley kombinovano, nego je dao i više poena od njih dvojice zajedno. Zaista bedna predstava tornjeva Cavsa u ovoj seriji i dok za Mobleya još ima šanse da postane agresivniji i da uzme više protagonizma, Allenovi limiti su potpuno razotkriveni i on nema mnogo toga da ponudi kad naspram sebe ima fizikalca sebi ravnog ili jačeg. Mitchell/Garland kombo nije kompatibilan ali može da se živi sa njima, problem je što nije bilo koga da iskoči sa klupe ili malo da ih rastereti jer je Levert jedan sebični bezveznjak za regularnu sezonu. Knicksi su se pokazali kao dublja ekipa i Thibsov dril daje rezultate, više su želeli pobedu.

 

Memphis se dosta zapalio šuterski a kod Lakersa se osim Davisa i donekle Reavesa (koji lagano postaje jedan od gorih flopera lige) niko nije ni pojavio. Užasna partija Lebrona, nije da se nije trudio ali on više nema prekidač da samo ubaci u šestu brzinu. Ipak, mislim da su Lakersi i dalje blagi favoriti jer su Grizlijima trebale sjajne partije sva 3 udarna igrača. 

 

Majami ili Njujork će igrati finale istoka leta gospodnjeg 2023-e. Ko bi rekao. Knicksi objektivno imaju više korisnih tela ali zna se ko je glavni baja u ovoj seriji. Bucksi teško razočaranje, počevši od Giannisa i njegovih bacanja, preko Jruea i nepostojeće podrške nosiocima. Ko ih jebe.

 

Dubsi očekivano, mnogo su iskusniji od Kingsa, a Looney je definitivno bio prevaga i omogućavao im konstantno ekstra posede. Kingsima se nema šta zameriti, za mene oni ionako igraju preko očekivanja.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Doruckovao sam, bolje sam.

 

Ukapirao sam da ne sme biti pesimizma. Nema skidanja gaca, idemo po izjednacenje. Kako dozvoliti da prodje lik koji samara saigrace, gazi protivnike, pogan na jeziku. Ajde jedan jak bounce back!

 

Slusam konferenciju, kao Drejmond objasnjava kako su cuvali Foxa, kao ovo ono, a liku polomljen prst. Ajde mrs bre

  • Like 8
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

40Wins što si u tom fazonu, ja celo vreme furam taj neki sporcki fazon, daj da izvučemo neku pobedu na ludilo, underdogovi smo teški i sve, navijaću za Zemljake ako prođu dalje i to, ne pominjem previše vučenje patike, hvalim mladu apenkoming ekipu... 

 

Biće ludilo G6, jedva čekam. Imam utisak da smo uključili GP2 i Wigginsa na 90%.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, freethrow said:

40Wins što si u tom fazonu, ja celo vreme furam taj neki sporcki fazon, daj da izvučemo neku pobedu na ludilo, underdogovi smo teški i sve, navijaću za Zemljake ako prođu dalje i to, ne pominjem previše vučenje patike, hvalim mladu apenkoming ekipu... 

 

Biće ludilo G6, jedva čekam. Imam utisak da smo uključili GP2 i Wigginsa na 90%.

 

Nisam navikao da ispadamo u plejofu... Nisam navikao ni da igramo u plejfou. Mnogo sam zeleo SAC-LAL seriju. 

  • Like 2
  • Love 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Chaos Is Me said:

Knicksi su se pokazali kao dublja ekipa i Thibsov dril daje rezultate, više su želeli pobedu.

 

sve ja to tako kako si napisao; samo bih napomenuo ono što su ljudi ignorisali a ni ja najiskrenije nisam shvatao preozbiljno do početka duela:

knicksi su, gledano sezonu & plejof seriju zajedno, pobedili cavse 7 od 9 puta.

 

cavsi su dobili prvu krajem oktobra, to sam gledao, mitchell i kevin love su imali epske partije. sledeći put su dobili tekmu br.2 u plejofu i to je to.

nije da je josh hart bio tu cele sezone, često su knicksi imali neke povređene igrače i sl. mislim da kada pobediš nekoga 7 od 9, da si nedvosmisleno bolja ekipa.

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jbg, kao prvo nije gotovo. Kao drugo iskreno mi je žao što igramo u 1. rundi, em mi je Sacto zaista gotivna i bliska ekipa jer mislim da igraju pravi tip košarke i ima barem tri igrača koji su mi supergotivni, em nam verovatno najmanje leži u smislu kompatibilnosti. Ne mislim da bi GSW lakše prošao ili ispao od drugih objektivno jačih ekipa, nego čisto kao stil igre. Ima ovde još da se igra, 48/96 minuta Need for Speed 6.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...