Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Peti put u istoriji da je prva ekipa ispala od osme, a mislim drugi put od kada se igra na 4 dobijene. Sad su priče kako je Janis igrao pod ručnom, čovek imao 38/20, ali je promašio 13 bacanja, ne sme to, nije kao da je imao ludački procenat šuta, već 52%. Možda nije slučajno to što su jedini meč dobili kada on nije igrao. Samo ovakav nastup Milvokija ne sme umanjiti Majamijev podvig, i Džimijeva muda koja se vuku po podu. Vrhunska serija nas čeka između Niksa i Majamija, jedva čekam.

 

Lejkersi će završiti posao u sledećem meču, ne sumnjam u to, neće se ponoviti ovakav raspad Džejmsa i Rivsa.

 

Žao mi je Kingsa, ali ne verujem da mogu mnogo u sledećem meču, očekujem neku partiju gde će GSW biti na 10ak razlike tokom celog meča, mnogi su zaborivili koliko Vigins znači za ovu ekipu i da je to jedan od razloga njihovih izdanja u poslednjih 10ak mečeva sezone.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Moglo se videti u obe utakmice da nije sve ok po njegovom kretanju na terenu. Sigurna sam da je jedini razlog što je uopšte bio na terenu taj što su bili pred ispadanjem. Naravno, to ne umanjuje fenomenalnost serije koju je odigrao Heat. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, DameTime said:

Al bi se satirao Jokara satirali Jokarini saigrači da je vako ispao.

 

Quote

DameTime said

Ali Jrue koji ispada nakon jednog bloka 🫠 Sramotna odbrana Bucksa u ovoj seriji, jad i beda. 

 

Quote

DameTime also said

Superstarovi Jrue i Khris. Ne mogu da prevedu loptu preko pola.

 

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 16
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, freethrow said:

Jbg, kao prvo nije gotovo. Kao drugo iskreno mi je žao što igramo u 1. rundi, em mi je Sacto zaista gotivna i bliska ekipa jer mislim da igraju pravi tip košarke i ima barem tri igrača koji su mi supergotivni, em nam verovatno najmanje leži u smislu kompatibilnosti. Ne mislim da bi GSW lakše prošao ili ispao od drugih objektivno jačih ekipa, nego čisto kao stil igre. Ima ovde još da se igra, 48/96 minuta Need for Speed 6.

SAC je objektivno overachiveovao ovu sezonu, ali opet nismo usli u PO kroz plejin, nego sa trece pozicije, to ti odmah dize ocekivanja, pogotovo posle 2:0. No sto je tu je, imali smo u G4 sut za pobedu, mozda sad bude popravni. 

Link to comment
Share on other sites

Ja jutros kad sam video da su Baksi ispali:

ha-ha-the-simpsons.gif

 

I onda se setim moje prognoze gde prolaze Heat od 4:0:

200w.gif?cid=6c09b9528hfvvlirelke5t51c3j

 

Sad ozbiljno vidim da su Baksi ispustili opet prednost od 10+ misleci da ce Heat da spusti gace.

 

Ali kako nasa poznata pesma od Zabranjenog pusenja ide:

Dok je mene Jašara Batlera
Živoga zdravoga
Ljubica Heat se udat predati neće

 

Edited by Don Dusko
  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni se sviđa što je vrlo artikulisano i razložno objasnio svoj stav, kad se uzme u obzir da je upravo pretrpeo jedan od najtežih poteza u karijeri. I na kraju, pošto se "zagrejao", se izvinio novinaru, u smislu da nije želeo da zvuči lično. 

 

Quote

Postoje dobri i loši dani, nekim danima možete da budete uspešni, u drugima ne. Nekim danima je vaš red, drugim nije. To je suština sporta, nisu uvek pobede. Ove godine, neko drugi će da pobedi, prosto je tako. Pedeset godina od 1971. do 2021. nismo osvojili titulu, pa da li je tih 50 godina bilo neuspešno? Ne, nije. To su bili koraci ka uspehu. Uspeli smo da osvojimo jednom, nadam se da ćemo opet.

 

Mislim da ovakav mindset pomaže profesionalnim sportistima da prihvate poraze, u smislu da ih doživljavaju manje fatalistički nego mi gledaoci. Iako bih ja rekla da im sezona jeste neuspešna (1st seed jbg), ali očigledno je ovo coping mehanizam koji radi i pomaže da se tera dalje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Drago mi je što je ispao Milvoki iz dva razloga.

Prvi jer će Bud da dobije nogu, a drugi jer smo valjda završili sa pričom kako je Janis najbolji igrač u ligi.

Takođe, toliko o hvaljenoj odbrani Milvokija, da primiš onakav koš u zadnjoj sekundi je neverovatno.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

ne preterujte, nije ni lako drugom najboljem igracu lige

sa jedne strane djimi, ajde bajo i 3 g ligasa...a sa ove mvp, 3 allstara, 3 dpoy kandiata sami jbg

plus opste je poznato da povreda ledja bustuje broj skokova, ali negativno utice na procenat sa bacanja

 

 

at least, we'll always have abu dhabi

 

 


wc6z35G.png
 

 

Edited by NikadProtivKaline
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni se sviđa ovaj intervju Janisa. Biće Bucksi i dalje kontenderi dokle god je on u fizičkom prajmu.

 

i meni se sad sviđa kad je ispao, super priča srpski u onom dejmtajm citatu. ale ale ale ale alee aleee

 

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Pa i dalje ima najvise argumenata za najboljeg igraca lige od trojca Giannis-Embiid-Jokic. 

 

pa da, gde je dogurao uprkos tome što ne zna da izvede slobodnjake koje su mu sudije poklonile, pa je prodao ekipu u produžetku.

dogurao je do džimija.  ale ale ale ale alee aleee

 

DelightfulGlitteringBasilisk-size_restri

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...