Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Iako su na papiru prilično jači Sansi, nakon ove prve runde stvarno mi se čini da bi Denver mogao u finale Zapada, tj. deluje da ovo ide u 7. Mečap nije idealan za Nagetse, ali nije ni katastrofa. Ima ko da čuva Bukera (KCP, Brus, možda I Kristijan), Durenta ne možeš sačuvati, ali može zasmetati Gordon, pa ni MPJ nije više tako loš defanzivac, a jedan je od retkih koji ima visinu KD a igra manje-više istu poziciju(e). Generalno Denver ima size da se krlja sa ovim supertimom. 

Najviše ohrabruje pobeda uz lošu partiju Jokića (za njegove standarde). Ali bi morao da žestoko izdominira Ejtona, jer je bukvalno samo pozicija 5 ono gde Denver ima jasnu prednost, na ostalim je ili advantage Sans ili su tu negde. Možda i MPJ/trojka. Bumo vid'li. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Don Dusko said:

@4th and Goal koji je link za freethroow sajt?

 

Ja sam brisao istoriju i sve sad ga nemam.

 

Edit:Nasao preko starog dobrog gugla.

 

Za one koji bi ubuduće mogli tražiti

 

freethrow.pythonanywhere.com

 

@freethrow Možeš otvoriti seriju Denver Nuggets-Phoenix Suns i napomena za sve ova serija počinje već za 3 dana, ostavite prognozu na vrijeme.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, medobrundo said:

Šta bi Jokiću noćas, vidim da je rešio u poslednjem minutu, ali pre toga 3 od 19 za 2!?

 

Jel promašivao ono što inače daje ili toliko silovao iz nepovoljnih pozicija?

Mašio je one njegove floutere , ali je veći problem mnogo šutnutih sa visine bacanja koje je čini mi se sve promašio, bukvalno nije ubo ni jednu od 7-8 ili više šuteva.

Sota je da bi sačuvala KAT-a od faulova udvajala Jokića i nije imao priliku da šutira blizu koša ili je morao baš da se pomuči.

Iz tih udvajanja su imali dosta otvorenih pogleda koje su mahom izmašili.

Šuterski loša tekma za Jokića, ali je skakao bio dobar u odbrani za njegove standarde, a na kraju su i KAT i Gober izleteli sa 6 ličnih. 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Don Dusko said:

@4th and Goal koji je link za freethroow sajt?

 

Ja sam brisao istoriju i sve sad ga nemam.

 

Edit:Nasao preko starog dobrog gugla.

Ali ... čisto iz neke puke radoznalost, nemam ništa protiv. Zbog čega teguješ 4th and goal da pitaš za link koji u sebi sadrži nick forumaša koji ga je kakvog-takvog napravio?

 

Sledeći domen je uini.herokuapp.com...

8 minutes ago, Referent said:

Немам прилике да гледам утакмице, па ме занима на коју фору Атланта има активан резултат? Очекивао сам тешку метлу.

Jednostavno su kvalitetnija ekipa, popunjenija na svim pozicijama i jebiga bolje posložena.

  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, freethrow said:

Ali ... čisto iz neke puke radoznalost, nemam ništa protiv. Zbog čega teguješ 4th and goal da pitaš za link koji u sebi sadrži nick forumaša koji ga je kakvog-takvog napravio?

 

Sledeći domen je uini.herokuapp.com...

Jednostavno su kvalitetnija ekipa, popunjenija na svim pozicijama i jebiga bolje posložena.

Zato sto Matemiso konstatno podseca kao tvoj promoter. Pa da ga drzim aktivnim. 

 

Ako si se naljutio:

 

sorry.gif

Edited by Don Dusko
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Miki28 said:

 

Posprdao se u 4/4 i ovaj dagger za kraj. Fenomenalno

 

Pogodio čovek, svaka čast. Ali na poen razlike bacati tricu sa 10 metara, i ostavljati time on the clock za protivnika je po mom mišljenju dosta neinteligentan potez.

 

Ali dobro, ja sam stari NBA hater pa umem da budem malo previše alergičan na te stvari 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Dusko said:

Zato sto Matemiso konstatno podseca kao tvoj promoter. Pa da ga drzim aktivnim. 

 

Ako si se naljutio:

 

sorry.gif

Ne ne, naprotiv. Mate Mišo i ja ekšli imamo u planu i jednu callaboration, tako da je to dobrodošlo.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, L' Imperatore said:

 

Pogodio čovek, svaka čast. Ali na poen razlike bacati tricu sa 10 metara, i ostavljati time on the clock za protivnika je po mom mišljenju dosta neinteligentan potez.

 

Ali dobro, ja sam stari NBA hater pa umem da budem malo previše alergičan na te stvari 🙂

Young u poslednjih 7 napada Hawksa nije dodao loptu nikome. U svih 7 poseda je preveo loptu i zavrsio napad, bez ijednog pasa. Ne preterujem, bukvalno je tako bilo. Tako da nisam ocekivao nista drugo u poslednjem napadu. Ali pogodio je i generalno odigrao odlicnu zavrsnicu, ali ballhog na maskimumu.

 

Inace je dobro pitanje kako Atlanta ovde ima 2 pobede. To je tesko objasniti. Deluje da Boston u svakom napadu moze da uzme sut koji zeli, gomila otvorenih suteva i prodora koji se zavrsavaju lakim poenima. Hawksi se ne pitaju nista u odbrani, totalna nemoc. Ali izvlace vrhunske napadacke partije i bas su zilavi u ovoj seriji. Sve mislis gotovi su, ali ubace par trojki i eto ih opet. Sinoc je delovalo da je gotovo, bilo je 13 razlike na 5,6 minuta i potpuna kontrola Bostona. I onda 15-2 serija ocas posla.

 

Ocekivao sam sinoc malo vise Bogdana sa loptom jer nije bilo Dejontea, ali sipak. Ne znam zasto mu ne daju, skoro uvek napravi nesto dobro kad udje u pik. Ali igra izuzetno efikasno i sa puno samopouzdanja. Procenti su mu odlicni, a imao je dosta teskih suteva jer Boston nikako ne pomaze sa njega. Juce se u 4/4 Smart zalepio za njega umesto na Younga, sto govori o tome koliko je opasan. Bas mu malo prostora treba. Tek je u poslednjih par poseda Smart presao na Traea.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Chaos Is Me said:

Nisam bio u prilici da gledam utakmice poslednjih nekoliko dana, samo da bacim rispekt za Đimi Batlera, opasan opasan dasa. Prosto je frapantno da je tako impotentnu ekipu dovukao do ove situacije.

Дензел Вошингтон у НБА, алфа мужјак. #нохомо

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kako su uspeli da mi useru jutro posle onakve veceri i pobede nad Realom. Zaspao sam pocetkom cetvrte i ovo nisam ni u ludilu ocekivao.

 

Definitivno imamo jake amplitude. Kada su najbolju tekmu odigrali u g4, celu utakmicu smo kontrolisali. 

 

Ova bas ide na dusu Tatum-u. Ne moras sutirati 10 puta za 3 ako te ne ide. Pogotovo sto mozes poentirati na 100 nacina.

 

Bedak.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...